Šta je novo?

PS Now za PC

Meni ovo radi lose do bola!Internet 100/8,a imam utisak kao da je svaka igra kapovana na 30 fps!Mozda i jeste,ali ako je tako onda ovo nije za mene!RDR kao da igram u 480p rezoluciji,blura koliko hoces,a kada okrecem kameru sve me oci bole koliko nekako zapinje!Nije lag nego nije nekako smooth sto kazu ameri!
 
Poslednja izmena:
^ I meni je danas u nekim momentima lošije radilo. Čini mi se da zavisi i od opterećenja servera, pa kako ubodeš.

Inače, sad kad sam se privikao na sve, vidi se uvek da je to ipak stream (artefakti u senkama i na sivom ponajviše). Čini mi se da jeste 720p 30 fps, bar u većini slučajeva.

Opet, za taj sadržaj po toj ceni, stvarno ne mogu da se žalim. :)
 
Za tu cenu se ne treba zaliti,tu se slazem u potpunostiVidecu sutra kakvo je stanje.Mislim da ce trebati jos par godina dok se ovakav nacin igranja uvede na velika vrata!
 
Neće biti potrebno par godina, jer se ide ka tome da igre praktično iznajmljujemo. Možda do kraja meseca na PS Now dobijemo opciju skidanja samih igara i igranja njih bez striminga, kao što X1 radi sa XBX360 i One naslovima u Game Pass servisu. Ovo se nažalost odnosi samo na PS4 naslove, jer je Sony sa Cell arhitekturom u PS3-ci pucao sam sebi u nogu.
 
Slažem se, deluje da je ovo tek na pomolu, ali mogli bi da valja skroz. :)

Ne znam, ja možda nisam zahtevan korisnik, ali mene je oduševilo što uopšte mogu da igram ove naslove (RDR, Bloodborne, Journey, itd.), i to još na bednom hardveru i bez cimanja oko skidanja/instaliranja, a po ovako razumnoj ceni.

Artefakti znaju da bodu oči, lag zna da bude primetan ponekad, ali ja to sve skroz zaboravih kad se zapucam u igru (u RDR mi prolete sati da ne primetim...).
Verujem da bi situacija bila daleko bolja da imamo servere bliže, pošto ta daljina ipak najviše utiče na kvalitet, i tu ne pomaže ni ultra brz net nimalo.

U svakom slučaju, ja sam i više nego zadovoljan uslugom. Ne samo da ću odigrati stvari zbog kojih sam očekivao mnogo veće cimanje (nabavka konzola/igara itd.), već mogu da isprobam i gomilu drugih igara (deo kojih postoji i za pc, a nemam ih trenutno, pa mi ovo dođe kao demo :) ).
 
Zar nije jednostavnije da kupite polovan PS4, odigrate šta vas interesuje i prodate ga za praktično istu cenu? :)
 
Jednostavnije nije, to se moze primeniti na sve, meni vise odgovara netflix, spotify, ps now sistem, nego prvo kupovina pa kasnije prodaja igara, filmova i muzike, ili uopste kolekcionarstvo naslova. Pomaze i to sto je ovo on the go gaming, poneses laptop i igras bilo gde.
 
Poslednja izmena:
Zar nije jednostavnije da kupite polovan PS4, odigrate šta vas interesuje i prodate ga za praktično istu cenu? :)

Ne bih rekao da je jednostavnije, ipak je mnogo veće cimanje (barem meni) juriti oglase za kupovinu (a potom i prodaju) desetina stvari.
Ne razumem se preterano u konzole, ali, koliko znam, na PS4 nije moguće igrati PS3 igre, pa bi onda trebalo nabavljati dve konzole radi nekih naslova...

Stvarno ne vidim kako može jednostavnije od PS Now - uplata i aktivacija je gotova bukvalno za minut, i odmah možete igrati sve igre (nikakvo čekanje na skidanje, instalaciju itd.). Kao dodatak, sve to može da pogura i jeftin laptop, bez potrebe za TV-om i drugim egzibicijama.

Cena se plaća na kvalitetu grafike i zvuka, ali, po meni, to i nije toliko strašno, a možemo se nadati da će biti i doterano u budućnosti.
 
Zar nije jednostavnije da kupite polovan PS4, odigrate šta vas interesuje i prodate ga za praktično istu cenu? :)

Pa trebas kupiti i sve originalne igre koje te zanimaju da bi ih odigrao, osim ako ih ne dobijes uz polovnu konzolu sto je veliko pitanje, pa cisto sumnjam da ces na kraju uspeti da prodas za onoliko koliko si ulozio, jedna igra kosta 60 evra, a ako trebas 10 hitova da predjes to je 600 evra, gde ces ti to posle da prodas za te pare?
 
Pa trebas kupiti i sve originalne igre koje te zanimaju da bi ih odigrao, osim ako ih ne dobijes uz polovnu konzolu sto je veliko pitanje, pa cisto sumnjam da ces na kraju uspeti da prodas za onoliko koliko si ulozio, jedna igra kosta 60 evra, a ako trebas 10 hitova da predjes to je 600 evra, gde ces ti to posle da prodas za te pare?

Niko od nas koji imamo ps4 nije dao 600e za igre.
Imas dve opcije - ili da uzmes hakovanu konzolu, ili da kupujes stare igre za 500-2000 ili nove za 3000-4000, pri cemu mozes da ih prodas za 500-1000 dinara manje kada ih odigras.
Sto se ps3 igara tice, hakovana konzola moze da se uzme za oko 100e.
Naravno, sigurno ima ljudi kojima je streamovanje i dalje bolja opcija.

Meni ovo radi lose do bola!Internet 100/8,a imam utisak kao da je svaka igra kapovana na 30 fps!Mozda i jeste,ali ako je tako onda ovo nije za mene!RDR kao da igram u 480p rezoluciji,blura koliko hoces,a kada okrecem kameru sve me oci bole koliko nekako zapinje!Nije lag nego nije nekako smooth sto kazu ameri!

Pa nisi daleko, igra na ps3 radi u 1152x640 i 30fps.
To je izgledalo lose i tada, mogu misliti kako bi sada bilo kada bih uzeo da igram.
Na srecu, igra moze da se odigra kvalitetno na X1X (stigla mi je GOTY verzija pre par dana, jedva cekam da obrnem jos jednom pre izlaska nastavka):

https://www.youtube.com/watch?v=lK-eya5qGUU
 
Poslednja izmena:
Pa trebas kupiti i sve originalne igre koje te zanimaju da bi ih odigrao, osim ako ih ne dobijes uz polovnu konzolu sto je veliko pitanje, pa cisto sumnjam da ces na kraju uspeti da prodas za onoliko koliko si ulozio, jedna igra kosta 60 evra, a ako trebas 10 hitova da predjes to je 600 evra, gde ces ti to posle da prodas za te pare?

Stvarno ako se ne razumes ili nemas pojma kako se oko ovoga cene krecu onda nemoj pisati makar sta ili da samo nesto napises.

Moj kolega je uzeo God of War ovaj novi ali nije odmah nego je sacekao neko vreme mozda jedno 2-3 nedelje od datuma izlaska i od coveka kupi novi u celofanu za 4000 dinara i neki dan je igru prodao u savrsenom stanju za 3500 dinara kada je igru presao. Tako da mu je gubitak 500 dinara za svo ovo vreme koje je ulozio u igranje. A koliko mi rece imao je nekih 120 sati igranja. Ako to nije prihvatljiv gubitak onda ja ne znam sta je.
 
^ Da, iz Srbije. Ako sam dobro upamtio, VPN sam prvobitno upalio na US kad sam pravio nalog, ali se bagovalo nešto pa sam isključio, i ostatak odradio bez istog, bez ikakvih problema. Nisam 100% siguran da li mi je bio upaljen pri samoj kupovini PS Now subscription-a.

Napravio PSN US nalog (Aljaska adresa, neka što sam pre koristio za Amazon), uzeo $10 gift card na g2a, aktivirao ga na svom novom PSN profilu, i uzeo na US Store-u 1-month subscription za PS Now. Skinuo program i pokrenuo bez ikakvog VPN-a, ulogovao se i to je to, sve radi super.

Stvarno je jako dobar deal, ima gomila odličnih igara (zbog kojih sam merkao PS3, ali sad mi samo ostaje da jurim PS4 za novije ekskluzive), i sve šljaka bez muke. Od mene preporuka.

Trial nisam siguran da li se može odraditi, ja se lično nisam cimao sa tim.
Radi sve odlično sa wireless xbox 360 gamepad-om (osim par igara koje zahtevaju motion kontrole, pošto ih on nema).

Samo uštekaš Xbox gamepad i može da se igra? Ništa dodatno da se instalira, namešta?
 
Stvarno ako se ne razumes ili nemas pojma kako se oko ovoga cene krecu onda nemoj pisati makar sta ili da samo nesto napises.

Moj kolega je uzeo God of War ovaj novi ali nije odmah nego je sacekao neko vreme mozda jedno 2-3 nedelje od datuma izlaska i od coveka kupi novi u celofanu za 4000 dinara i neki dan je igru prodao u savrsenom stanju za 3500 dinara kada je igru presao. Tako da mu je gubitak 500 dinara za svo ovo vreme koje je ulozio u igranje. A koliko mi rece imao je nekih 120 sati igranja. Ako to nije prihvatljiv gubitak onda ja ne znam sta je.

Jel si ti svestan koliko je to cimanje da cekas prvo da igra malo ostari, pa onda da je nadjes najpovoljnije sto mozes, pa onda da je zasebno prodajes, i tako sve u krug za barem 10 igara?
Bilo je pitanje sta je lakse, streamovanje ili kupiti polovnu konzolu, odgovor je streamovanje, a i mnogo je povoljnije kad sve bacis na papir, jer ovako placas i konzolu i igre i cimas se svaki cas da kupujes i prodajes, a ovako placas samo mesecnu clanarinu, vrlo je ocigledno sta je bolje resenje, tako da ti nemas pojma sta pises, a ne ja.
 
Moj kolega je uzeo God of War ovaj novi ali nije odmah nego je sacekao neko vreme mozda jedno 2-3 nedelje od datuma izlaska i od coveka kupi novi u celofanu za 4000 dinara i neki dan je igru prodao u savrsenom stanju za 3500 dinara kada je igru presao. Tako da mu je gubitak 500 dinara za svo ovo vreme koje je ulozio u igranje. A koliko mi rece imao je nekih 120 sati igranja. Ako to nije prihvatljiv gubitak onda ja ne znam sta je.

Slažem se da je i to ok, i sam planiram sličnu akciju za novije PS4 igre, ali ostajem pri tome da je u globalu PS Now daleko jednostavnija opcija.
U svoj toj računici, meni iskreno nisu toliki problem ni novci za igre, ni za konzole, koliko mi je problem svo to cimanje i gubljenje vremena oko kupovine/prodaje (a ne pomaže ni što sam totalno asocijalan, pa se preznojim ako nekog treba da zovem telefonom itd. :D ).

Samo uštekaš Xbox gamepad i može da se igra? Ništa dodatno da se instalira, namešta?

Da, radi bez problema i ikakvih podešavanja. Jedini je problem što je u nekim igrama ponešto map-ovano na touchpad, pa, ako se u igri ne može promeniti, neće moći da se odradi ta akcija.
 
Jel si ti svestan koliko je to cimanje da cekas prvo da igra malo ostari, pa onda da je nadjes najpovoljnije sto mozes, pa onda da je zasebno prodajes, i tako sve u krug za barem 10 igara?
Bilo je pitanje sta je lakse, streamovanje ili kupiti polovnu konzolu, odgovor je streamovanje, a i mnogo je povoljnije kad sve bacis na papir, jer ovako placas i konzolu i igre i cimas se svaki cas da kupujes i prodajes, a ovako placas samo mesecnu clanarinu, vrlo je ocigledno sta je bolje resenje, tako da ti nemas pojma sta pises, a ne ja.

Vidis da opet ne znas sta pricas, u PS Now imas odredjen broj igara koje su u ponudi i koje mogu da se igraju ali kako sam ja a verujem i vecina orjentisani na nove AAA naslove onda ta prica ne pije vodu.

Vidis ja bi igrao novi Uncharted 4 + dlc, GoW, Horizon zero dawn + dlc, spider man, bloodborne + dlc i jos mnoge koje koje verovatno nece u skorije vreme se uvrstiti u ponudu ps now. Tako da prestani da pises o necemu o cemu nemas blage veze.

U mozes misliti moras sacekati 2-3 nedelje da igri malo spadne cena. Vidis sa hrpom igara koje sada mogu da se kupe po neverovatno niskim cenama sto bi mi bio problem da primera sada ne kupim odmah spajdermena nego da sacekam jedno 3 nedelje ili vise dok mu cena ne spadne ili neko ko je kupio pa je presao pa sada prodaje da je uzmem jeftinije. Znas to je toliko tesko da neces ni primetiti da su prosle 3 nedelje ili cak vise sa svim ovim naslovima koje sam od gore nabrojao jer ces u svaki od njih minimalno 100 sati sabiti igrajuci se a verovatno u neke i mnogo vise.
 
Poslednja izmena:
Danas sam vec promenuo misljenje kada sam probao Bloodborn,sasvim pristojno radi!Pogledao sam neki gameplay na YT i ne vidim ja tu preteranu razliku sa tog video i sa ovoga stream-a sto mi igramo!Sada sam vec zadovoljniji,ali i dalje ne preporucujem PS3 igre,nekako su mi bas "gadne"!
 
Uplatio sam mesec dana samo zbog RDR, ovo očajno izgleda. Na stranu što je grafika mutna, framerate loš, odziv kontrola je očajan, prosto je neigrivo. Isprobao sam malo i The Last Of Us, dosta bolje radi, grafika je prihvatljiva(mada nisam mislio da ću u 2018. godini da igram igre u 720p). Videću da probam još koju igru ali na osnovu ove dve - ne svidja mi se uopšte.
 
Vidis da opet ne znas sta pricas, u PS Now imas odredjen broj igara koje su u ponudi i koje mogu da se igraju ali kako sam ja a verujem i vecina orjentisani na nove AAA naslove onda ta prica ne pije vodu.

Vidis ja bi igrao novi Uncharted 4 + dlc, GoW, Horizon zero dawn + dlc, spider man, bloodborne + dlc i jos mnoge koje koje verovatno nece u skorije vreme se uvrstiti u ponudu ps now. Tako da prestani da pises o necemu o cemu nemas blage veze.

U mozes misliti moras sacekati 2-3 nedelje da igri malo spadne cena. Vidis sa hrpom igara koje sada mogu da se kupe po neverovatno niskim cenama sto bi mi bio problem da primera sada ne kupim odmah spajdermena nego da sacekam jedno 3 nedelje ili vise dok mu cena ne spadne ili neko ko je kupio pa je presao pa sada prodaje da je uzmem jeftinije. Znas to je toliko tesko da neces ni primetiti da su prosle 3 nedelje ili cak vise sa svim ovim naslovima koje sam od gore nabrojao jer ces u svaki od njih minimalno 100 sati sabiti igrajuci se a verovatno u neke i mnogo vise.

Druze, poradi na svom ponasanju, ne mozes tako da mi se obracas, nit sam ti brat, nit sam ti drug, ili mi se normalno obracaj sa postovanjem ili mi se javi na pp da to raspravimo.

Kolko sam ja video na sajtu ranije i kolko se ovde pricalo, prisutni su svi hitovi, mozda nisu najnoviji hitovi, ali bice i oni, ti svakako sa tvojom kombinacijom moras da cekas da igra ostari da bi mogao da je kupis jeftinije, tako da ispadne isti djavo.
Sto se tice cekanja, ti imas svoje misljenje i kako to dozivljavas, ja imam svoje, nemaju svi ista misljenja i ukuse, nisu svi ljudi isti, jako je detinjasto predstavljati svoje misljenje kao jedino ispravno.
 
Poslednja izmena:
Kom ponasanju? Sta te je to potreslo u mom postu?

Vidis decko ti si taj koji nemas pojma a hoces da ulazis u debatu. Ljudi ne kupuju PS4 da bi igrali tetris nego da bi igrali ekskluzive a to spada pod ono sto sam vec napisao i jos mnog druge i ja ne znam jos ni jednu osobu koja je kupila PS4 da ga nije kupila bas zbog tih igara.

Vidis horizon zero dawn vec sada moze da se kupi za 2400 dinara na kp, mozda nije sa dlc dok je sa dlc 3300 sto verovatno moze da se nadje i jeftinije samo treba pecati. The last of us remmastered moze da se nadje za nekih 1500 dinara, bloodborne sa dlc je 1600 dinara u koji cu sigurno utrositi minimalnih 150 sati igre a to ti je da dnevno igram svaki dan po 3 sata... znaci samo u tu igru cu mnimalno da izgubim mesec ipo dana ako ne i vise a to znaci da mi je vec istekla predplata i da moram novu da uplatim. Pa gde je jos brdo igara koje sada kada bih nabrajao jedno 70% ljudi odavde bi ih htelo da odigra ili su ih vec odigrali.

Joj samo nemoj da mi ti pricas o necemu, ti koji si sebi bio zacrtao da ces da kupis vegu 56 do nove godine po ceni od 450 evra i sta se na kraju dogodilo? Svi zivi su ti bili govrili da je to nemoguca misija ali ne ti si bio ubedjen da to mora tako da se dogodi. I ti sada pricas meni o misljenju i nametanju istoga.

Uncharted 4 2000 dinara - kupis igru odigras predjes i prodas je za iste pare, god of war 4 3500 isto kupis odigras predjes i prodas za iste pare. I brdo igara na takav nacin mzoes da kupis odigras i predjes a sta imas od iznjamljivanja tacnije od placanja mesecne predplate. Ako ne igras predplata ide i prolazi, a ovako kupis disk stoji ti nikom nista nastavis da se igras kada mozes.

I na kraju za godinu dana preplate koja kosta 100 dollara ti mozes da kupis jednu igru koju ces da igras i kada predjes da je prodas i sa parama koje dobijes opet ulozis u drugi i tako bukvalno mozes da odigras sve igre koje su vredne paznje i da na kraju vratis pare u dzep sa nekim mnimalnim prihvatljivim gubitkom.

Ili jednostavno mozes da kupis sada hakovanu konzolu i skidas igrice sa neta i odigras sve ono sto si mislio da odigras i ono sto cak nisi mislio da odigras.
 
Ne mozes nikom da kazes da nema pojma, ko si ti da odredjujes ko ima pojma, a ko nema? to je nekulturno i bezobrazno, mozes da das svoje misljenje, ali ne mozes da vredjas, na stranu sto uopste nisi upravu, ali sa tobom ne vredi pricati, tako da stavljam tacku na ovu diskusiju, da ne bih dobio kaznene poene zbog tebe.
 
Pa ajde navedi i jedan razuman argument!

Ovamo si lupio da su igre 60 evra sto naravno nije tacno. Sto znaci da nemas pojma. I sta sam ja tu lose reko? Ako hoces na neku temu da diskutujes onda se bar malo edukuj oko toga da znas bar neke osnove a ne ko gologuzi mujo na gay paradu i onda se cudi mujo sto su ga naguzili.

Pa eto prvom tebi mogu da kazem da nemas pojma, jer doce neko u temu videce zadnje postove zaletece se uzece PS Now i onda ce opet da dodje u temu da kukak kako nema novih igara a on je samo zbog toga uplatio. Razumes sada poentu?

Niko ne osporava da je PS Now los ili ne znam sta ali treba pricu ispricati sa svih strana da se zna da je usluga moguca kod nas na trange frange fore ali da se ne ocekuju apsolutno sve igre niti ce naslovi koje sam ti juce napisao izaci u skorije vreme. Bloodborne je izasao jer je to igra koju su vec preko ps+ davali za gratis tako da svi koji su hteli da je uzmu su je uzeli. Tako da nema vise svrhe da je drze kao nesto sto je nedodirljivo nego su sada nju dali na ps now da jos izvuku koji dinar od predplata.
 
Ne mozes nikom da kazes da nema pojma, ko si ti da odredjujes ko ima pojma, a ko nema? to je nekulturno i bezobrazno, mozes da das svoje misljenje, ali ne mozes da vredjas, na stranu sto uopste nisi upravu, ali sa tobom ne vredi pricati, tako da stavljam tacku na ovu diskusiju, da ne bih dobio kaznene poene zbog tebe.
Izvini druze ali @pistaljka je u pravu za ovo. Za godinu dana sto ces dati za pretplatu imas polovan ps3 (80-100€) a za kusur ima da pazaris bar jos tri igre jer su igre na disku do 1000 dinara...pricam za legalu ako je "cipovan" ima da se naigras i predjes 99% igara sa PS Now. Pa za godinu-dve kad se izigras da lupis cenu od 50€ prodaces je u roku od 20.minuta GARANTUJEM!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Realno, u pravu ste i niste, bar ja tako gledam, iz svog ugla, da dodam. Za neko casual igranje, što bih jurio oglase, kupovao PS i igre, kasnije prodavao. A sigurno neću ni celu godinu da plaćam PS now. Uplatim mesec, mogu sve igra koje hoću da probam, šta mi se svidi igram. Sledeći mesec mogu da nastavim da plaćam ako mi se igra, ako ne, ne plaćam. Za par meseci opet uplatim, igram i tako. Ne moram da plaćam igru, pa ako mi se ne svidi da je prodajem... probam, svidi mi se, igram... Opet kažem, iz svog ugla gledam, i ovaj PS now mi deluje kao najbolji način za mene koji sam casual igrač da odigram PS eksluzive, koje sam hteo a nisam mogao, bez da kupujem konzolu i igre.
 
Za casual igranje je prihvatljiva varijanta, posebno ako ti mane tehnologije ne smetaju.
 
i dalje je ps3 jack of all trades retro HTPC masina,ali ima dosta mana (obavezan servis koji skoro i nema vise gde da se uradi za razumne pare,ipak ne moze sam kraj svojih igara (gtaV,wolfenstein...) da odradi kako treba) koje treba uzeti u obzir prilikom vecanja.slazem se sa dusanom,ps now je za kezjual,ps3 je za one koje bi jednu masinu za sve u dnevnoj i poprilicno su u retro gejmingu,koga zanimaju smao aktuelne stvari mora da gleda trenutnu generaciju konzola.razlicite stvari za razlicit profil ljudi.
 
Cloud je buducnost, samo za sada jos je rano. Iz prostog razloga sto jos zvanicno ne postoji cloud servis na kome mozes da igras sve (sa odredjene, aktuelne platforme, dakle PC li aktuelne konzole), a da to radi kako treba. GeForce Now je najbolji primer cloud gaminga, ali jos je u beti, plus nisu sve igre dostupne.

Cenim da bar jos nekoliko godina treba da prodje dok se sve ne dovede u red. Net ce vremenom postati i u banana republikama, kao sto je ova nasa, najmanji problem. Sada u vecim gradovima vecina korisnika moze uzeti sasvim korektan net (na globalnom nivou) za 15-tak evra. Recimo optika je 1400din za 100mbit/s i 200mbit/s za 1800 din. Tu je SBB sa svojim paketima, osim sto je bezveze sto vise ne moze samo net kod njih, ali dobro. Beotel nudi za oko 2000 (zavisi od duzine ugovoara) 100mbit/s VDSL, koji moze da uzme velika vecina ljudi, ako vec nemaju uslov za optiku. Situacija je takva sada, a za 2 godine ce optika verovatno biti dostupna skoro pa svima.

Sta znam, odavno vec ne igram kompetetivne i popularne MP igre, previse je to nervoze i klinarije za mojih 26 godina, ostarilo se. Sada samo SP, uz odredjene izuzetke, ali i tu je bas casual. Licno bih voleo da se obistine najave da MS ponudi verziju Xbox konzole sledece generacije, koja ce iskljucivo streamovati igre. Jos kad bi Sony to odradio top, uvek sam za Playstation pre Xbox-a zbog ekskluziva, ekskluzive cine platformu jedinstvenom u ponudi, a Sony od PS 1 imao vrhunske ekskluzive. Uz recimo opcije da kupis igru i budes vlasnik ili recimo da iznajmis na neko vreme, posto tesko da ce nesto kao Netflix pretplata biti realnost u nekoj bliskoj buducnosti, mada ko zna. Svakako bih voleo.

25e/$ mesecno za neki servis tipa Netflix, samo gaming naravno, je meni iskreno vlazni san.:d Sta bi bilo kad bi bilo. Realno kao bi sve radilo dovoljno dobro i 50e/$ ne bi bilo mnogo za top graficke opcije i performanse.
 
Poslednja izmena:
Da, tako nesto bi meni bilo jako interesantno. Samo ne iz MS kuhinje:d Ali dobro, ako i ovo bude dostupno, ok.
 
Od danas je omogućeno offline igranje:

We are excited to announce that starting today, you will be able to stream as well as download PlayStation Now games to your PS4 system so that you can play both locally and offline, all with a single subscription. Almost all PS4 games in the service, including Bloodborne, God of War 3 Remastered, NBA 2K16, and Until Dawn, will be available for download, in addition to the PS Now lineup of classic PS2 games remastered for PS4. This feature will be gradually rolled out to PS Now subscribers over the next couple of days, so if you don’t see the feature on your PS Now today, make sure to check back again soon.
 
^ Koliko sam upoznat, moguće je već više od mesec dana, ali samo na PS4, ne za pc...
 
Nazad
Vrh Dno