Šta je novo?

PS Now za PC

Uzeh i ja mesec dana PS Now :) Igrao dva dana Child of Light i danas ga nema ni u istoriji ni među igrama... takođe nema ni ostalih Ubisoft igara(sinoć sam video gomilu Assasins Creed naslova i probao Rogue). Jel moguće da su ih skunuli sa liste bez ikakvog obaveštenja ili baguje program?
 
Nema ni kod mene AC, to se desavalo vec jednom, da nestanu Ubisoft igre, ali su ih dodali opet posle nekog vremena.
 
Jel moze preko PS Now da se zaigra Gran Turismo Sport ?
 
Ne, PS Now je za igre koje su izašle na PS3.
 
ima li vajde za demons souls ?
 
Videh sad da je odlozeno.
 
jel probao neko na ps viti? neka nada sa de igraju ps3 igre on the go preko mobilnog hotspota? to bi bila mocna fora, ali kako bi radilo?
 
Drug pokusao danas da se reguje i prijavljuje mu pogresan region, stavio je Hrvatsku, jer nema na listi Srbije?
Jel ima neka fora za registraciju, kako vi koristite?
 
Iako planiram da uzmem PS4 (pro) u skorije vreme, razmisljam da ipak uzmem i ovaj PS Now, sad kad je tu i Bloodborne (uz RDR, TLOU i jos dosta drugih zanimljivih naslova).

Jel koristi neko odavde? Radi li jos aktivacija preko gift card-a na US nalogu?
 
Drug pokusao danas da se reguje i prijavljuje mu pogresan region, stavio je Hrvatsku, jer nema na listi Srbije?
Jel ima neka fora za registraciju, kako vi koristite?

Ne koristim ali pretpostavljam da bi trebalo da radi uz neki vpn!?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel koristi neko odavde? Radi li jos aktivacija preko gift card-a na US nalogu?

Da odgovorim sam sebi, radi bez poblema kupovina putem wallet-a na US nalogu. Uzeo mesec za 8.5e, isprobao na laptopu i radi sve ok.
Igrao sam zasad samo Journey (fenomenalna igra inače), radi bez problema kad je net na kablu (desi se možda da se zapuca na sekund jednom u sat vremena, al možda je i do mene).
 
Treba neki VPN? za aktivaciju, igranje? Igraš iz Srbije?
Kakva je situacija za džojpedima, mora PS4 ili može i neki za pc/xbox? Planirao da probam onaj trial period, ali nikako da nabavim džojped neki :)
 
^ Da, iz Srbije. Ako sam dobro upamtio, VPN sam prvobitno upalio na US kad sam pravio nalog, ali se bagovalo nešto pa sam isključio, i ostatak odradio bez istog, bez ikakvih problema. Nisam 100% siguran da li mi je bio upaljen pri samoj kupovini PS Now subscription-a.

Napravio PSN US nalog (Aljaska adresa, neka što sam pre koristio za Amazon), uzeo $10 gift card na g2a, aktivirao ga na svom novom PSN profilu, i uzeo na US Store-u 1-month subscription za PS Now. Skinuo program i pokrenuo bez ikakvog VPN-a, ulogovao se i to je to, sve radi super.

Stvarno je jako dobar deal, ima gomila odličnih igara (zbog kojih sam merkao PS3, ali sad mi samo ostaje da jurim PS4 za novije ekskluzive), i sve šljaka bez muke. Od mene preporuka.

Trial nisam siguran da li se može odraditi, ja se lično nisam cimao sa tim.
Radi sve odlično sa wireless xbox 360 gamepad-om (osim par igara koje zahtevaju motion kontrole, pošto ih on nema).
 
I meni je on na vrhu liste, uz Bloodborne. Nisam još probao, čekam da imam vremena da zasednem ljudski. :)
 
Ne radi mi Bloodborne, kao i nijedna druga PS4 igra. :wall:

Kad odem na start, iskoci mi prozor i trazi da update-ujem PSN account (real name i privacy settings), al kad ukucam ime dobijem "an error occurred" i to je to.
Error dobijem i kad probam da ubacim ime preko PSN sajta, kao i svih drugih povezanih sajtova koje nadjoh, nigde nece da radi. :mad:

Jel ima neko mozda neki predlog? Da cimam support mi verovatno nece najbolje proci, posto ne bi trebao ni da imam PS Now iz Srbije...

RDR izgleda radi bez problema, kao i sve druge PS3 igre.
 
Čekamo ruse
 
Vredi ovo i dalje svakako (ima odlicnih ps3 naslova, samo RDR i Journey bi mi vredeli i više...), ali bas frustrira što neće da pokrene ps4 naslove.

Koliko sam kopao po netu, trebalo bi da sa PS4 konzole radi bez tih problema, ali nemam gde da isprobam. I nije mi najjasnije, jel to psn zeza samo mene zbog PS Now, il niko ne može da promeni ime i ostale detalje? Gde god da probam, samo mi daje "An error has occurred" i to je to.
 
^ Rešeno, problem je bio u tome što sam zaboravio da isključim automatic renewal za PS Now, pa mi nije dalo da menjam ime dok je isti aktivan.
Čim sam ga isključio, dodao ime bez problema, i namestio privacy settings. Probao sad NBA 2k16 za PS4 čisto da vidim jel radi, i sve radi ok. :)

Kasnije kad stignem ću probati i Bloodborne, pa javljam ovde, mada bi trebalo sad da radi.
 
Vrh!

Hvala za sve informacije, jer je do sada bilo po forumu kako ovo nikako ne radi kod nas.
Eto jos samo ako nije rpoblem da napises kakav net imaa i super :d
 
Poslednja izmena:
I sam se iznenadih koliko jednostavno i dobro radi (osim par tih bagova dok nisam sve provalio kako šta, al to je i bilo za očekivati realno).

Net imam 150/8 kod SBB-a. Na kablu radi super, wireless zeza (mada je modem krš, pa wireless radi očajno i inače, a i probao sam samo na slabijem lapu na kom i inače zeza wireless...).
 
Ok, hvala. Dobro to je bas dobar net za nase uslove. Ja sam trenutno ogranicen na 50/6, mogu eventualno uzeti 100/8. Koliko vidim ljudima sa 50mbit download radi super, valjda ce i meni :d Upload je dovoljan kako kazu kakav god :)

Fina stvar je sto i kad se podesi x360 CE gamepad emulator, da se podesi kako valja, onda radi na svakom gamepadu koji ima analog.
 
Poslednja izmena:
I meni deluje da bi to ok radilo i na 50 preko kabla.

Za gamepad ne znam, meni x360 wireless radi bez problema i ikakvih podešavanja.

Probao sam i Bloodborne (i odmah zabo nekoliko sati :D), radi super. Nisam ga igrao/gledao na PS4, pa ne mogu da poredim, ali meni je skroz igrivo (a imam iza sebe preko 500 sati u DS serijalu).

Stvarno me oduševila ova kombinacija, nisam imao pojma da će ovako lepo da radi. Odlično rešenje za jeftin gaming - gomila (odličnih) igara koje ne zavise od hardvera na kom igrate (Bloodborne sam igrao na 7+ godina starom mid-range laptopu), za male pare.
 
Da, super izbor, ko ima pristojnu konekciju, mada negde preko to je smesna zahtevnost, sto se neta tice. A i kod nas je uveliko krenula optika+ima 50-100mbit VDS paketa za oko ili ispod 15e. Kupis bilo koji kontroler koji zelis i cepaj.

Za mene je cloud buducnost, probao i nisam problem ni sa jednom igrom, bilo je tu i MP naslova. Sad za neki kompetetivni gaming, svakako ne, ali za nas casual igrace top. Ja razliku nisam primetio u odnosu na moju konfu. Tako da sto se mene tice neka ovakva prica samo neka zazivi, posebno sto Sony fura dakle placas pretplatu imas sve da igras, jedino nisi vlasnik igara. Kao neka vrsta Netflix-a za igre. Naravno, za veci uspeh potrebno je budu dostupne sve igre...To u skorije vreme nece biti moguce da ne bi uticalo na prodaju hardvera.

Opet sa druge strane, tu je i GeForce now, gde treba da kupis igru, ali ostajes i vlasnik, ja sam taj cloud servis probao i meni je super.
 
I meni deluje da bi to ok radilo i na 50 preko kabla.

Za gamepad ne znam, meni x360 wireless radi bez problema i ikakvih podešavanja.

Probao sam i Bloodborne (i odmah zabo nekoliko sati :D), radi super. Nisam ga igrao/gledao na PS4, pa ne mogu da poredim, ali meni je skroz igrivo (a imam iza sebe preko 500 sati u DS serijalu).

Stvarno me oduševila ova kombinacija, nisam imao pojma da će ovako lepo da radi. Odlično rešenje za jeftin gaming - gomila (odličnih) igara koje ne zavise od hardvera na kom igrate (Bloodborne sam igrao na 7+ godina starom mid-range laptopu), za male pare.

Uh ovo je extra, sa prvom porukom kada si reko da ne rade igre skenjo sam se maksimalno a sada ne skidam kez sa lica. Jos samo da nadjem vremena da sve to uplatim i odradim i da krenem da pikam bloodborne. Nego jel bloodborne goty ili obicna verzija bez dlc?
 
^ Rekao bih da je obična verzija Bloodborne-a, ali se za taj novac zaista ne zalim. :)



Opet sa druge strane, tu je i GeForce now, gde treba da kupis igru, ali ostajes i vlasnik, ja sam taj cloud servis probao i meni je super.

Dobro si me podsetio na to, skroz zaboravih tu varijantu. Prijavih se za betu, pa ću valjda dobiti priliku da isprobam, deluje super.
 
Nazad
Vrh Dno