»RSS Benchmark sajt

Strana 221 od 221 PrvaPrva ... 121171211217218219220221
      Prikazani rezultati od 3.301 do 3.310 od ukupno 3310

Tema: Sport

Member Avatar korisnika Ilion
        Na forumu od
        Apr 2014
        Poruka
        3.282
        Sreća obrisaste. Taman sam krenuo da mu objasnim.

Administrator Avatar korisnika kUdtiHaEX
        Na forumu od
        Jul 2001
        Poruka
        16.381
      3. Moja mašina
        • MON: LG 34UC98-W
        • LAP: MacBookPro12,1, MacBookPro10,1, MacBookPro6,1
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: 25 cm
      4. Citat Citiram korisnika: Ilion Pogledaj poruku
        Sreća obrisaste. Taman sam krenuo da mu objasnim.
        Nemoj i ti o tome, tema je sport, a ne pseudo borba i treba se drzati pocetne teme.
        U svakoj laži ima pola istine. Što znači da se laž sastoji od jedne polovine, koja je istina, i druge polovine, koja je laž. E sada, ako na ovu drugu polovinu ponovo primenimo aksiomu da u svakoj laži ima pola istine, zaključujemo da u prvobitnoj laži ima 3/4 istine, a 1/4 laži. Matematičkom indukcijom dalje lako dolazimo do rezultata da je limes istinitosti svake laži = 1, tj. da je u pitanju sušta i neokaljana istina.

Member Avatar korisnika rAMA
        Na forumu od
        Feb 2007
        Poruka
        9.228
      6. Moja mašina
        • CPU: i7 6700k + NH-D15
        • MoBo: Maximus VIII Ranger
        • RAM: G.SKILL TridentZ RGB 16GB DDR4 3000MHz (F4-3000C16D-16GTZR)
        • VGA: GeForce® GTX 1080 G1 Gaming 8G
        • MON: Acer Predator XB271HU 27" G-Sync @150Hz
        • HDD: Samsung 830 128GB + SEAGATE BarraCuda 3TB ST3000DM008 + 1.5TB Samsung EcoGreen F2 + WD6400AAKS
        • OPT: ...?
        • Case: Fractal Define XL Titanium Grey
        • SND: Creative Sound Blaster Z; Altec Lansing 5100, Sennheiser HD 598, Presonus HD7
        • TV: Sony KDL-50W756C
      7. Citat Citiram korisnika: Yojinbo Pogledaj poruku
        Ziv li je rAMA, mrtav nije?!
        Živ. Velika i neočekivana pobeda Arsenala C, sa te strane sam zadovoljan. Keln je doživeo 10. poraz na 11. zvaničnoj utakmici, ali bilo je i očekivano da trećeplasirana ekipa beloruskog prvenstvo dobije ovo.

Što se tiče FKP. Protivnik koji je vodio protiv Dinama iz Kijeva i Mladih momaka je razbijen (nije šutnuo u okvir gola i to po parametrima pojedinih forumaša znači biti razbijen), mada nisam sasvim zadovoljan igrom. Kad se trio (Janković-Suma-Tošić) koji je prvi put bio zajedno na terenu uigra i kada Đukić dobije šut kartu, ni proleće neće biti daleko. Mada malo odmaže bod koji je ubedljivo vodeća ekipa švajcarskog šampionata uzela u Kijevu.
        ▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A█ N ██▓▒

Moderator Avatar korisnika Jericho
        Na forumu od
        Jun 2011
        Poruka
        7.006
      9. Moja mašina
        • CPU: Phenom II X4 955/Hyper 212+
        • MoBo: MSI 870-C45
        • RAM: Kingston HX 1600
        • VGA: Sapphire HD 6770
        • MON: Dell U2311H
        • HDD: Hitachi DS 1TB
        • OPT: Sony DVD-RW
        • Case: Unitek A9006-C4
        • SND: Altec VS2421E
      10. Citat Citiram korisnika: rAMA Pogledaj poruku
        Kad se trio (Janković-Suma-Tošić) koji je prvi put bio zajedno na terenu uigra i kada Đukić dobije šut kartu, ni proleće neće biti daleko.
        Pa taj trio moze da se uigra tek na prolece, ali ne evropsko prolece - vec prvenstveno sa 15 bodova zaostatka i LE kao ruznom uspomenom. Djukic je ukanalio Partizan gore nego Milinkovic.

Arsenal C je dosao po bod, i da mediji i navijaci nisu poceli da tripuju "ozbiljnu evropsku Zvezdu", "Dule Savic - muk" i tako napravili jos veci pritisak, CZ je komotno mogla u jednoj poluprijateljskoj utakmici da uzme bod - ovako su srljali i trudili se sve dok nisu izgoreli. Mada svakako ne igraju lose, najvece pojacanje im je trener. Posto ne pratim Zvezdu (a pratim Arsenal), ovo je prva njihova utakmica koju sam gledao - 10 puta hrabrija i konkretnija igra od Djukiceve.

Member Avatar korisnika Joxy
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        902
        Citat Citiram korisnika: rAMA Pogledaj poruku
        Živ. Velika i neočekivana pobeda Arsenala C, sa te strane sam zadovoljan. Keln je doživeo 10. poraz na 11. zvaničnoj utakmici, ali bilo je i očekivano da trećeplasirana ekipa beloruskog prvenstvo dobije ovo.

Što se tiče FKP. Protivnik koji je vodio protiv Dinama iz Kijeva i Mladih momaka je razbijen (nije šutnuo u okvir gola i to po parametrima pojedinih forumaša znači biti razbijen), mada nisam sasvim zadovoljan igrom. Kad se trio (Janković-Suma-Tošić) koji je prvi put bio zajedno na terenu uigra i kada Đukić dobije šut kartu, ni proleće neće biti daleko. Mada malo odmaže bod koji je ubedljivo vodeća ekipa švajcarskog šampionata uzela u Kijevu.
        Ma Arsenal H, nisu ni za nasu trecu ligu.
        Najbitnije je da je partizai uspeo da izvuce zlata vredan bod na najtezem gostovanju u Evropi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Newcomer Avatar korisnika treca smena
        Na forumu od
        Dec 2015
        Poruka
        80
        objasni na privatnu slobodno nije problem.
        Kako neko kao administrator sme da pise da je izbacena neka krpa a da se odgovor smatra nepotobnim?

Member Avatar korisnika Exodusbgd
        Na forumu od
        Jul 2005
        Poruka
        4.394
      14. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i5-7500
        • MoBo: MSI B250M Mortar ARCTIC
        • RAM: DDR4 16GB 2400MHz HyperX
        • VGA: MSI Armor GTX 1080
        • MON: HP Omen 32 W9S97AA
        • HDD: SSD m.2 256 GB Micron + Seagate 1 TB
        • Case: Cooler Master MasterBox 5, Chieftec CTG-650C
        • SND: Yamaha RX-V457 + Yamaha NS-F51
        • LAP: Lifebook E752
        • TV: Samsung UE40f6400
        • Ostalo: Logitech G900 Chaos Spectrum, Logitech G413 Silver
      15. Juče sam zadnji put kročio na Marakanu!

Kupili smo komplete ulaznica za zapad, prvenstveno zbog jučerašnje utakmice (3x7500din), i planirali da dovedemo gosta iz Holandije. Dolazili smo preko istoka i juga do zapada (kapija 1), ali bukvalno 50metara od ulaza su blokirali svim domaćim navijačima prolaz, zbog Arsenalovih navijača. Morali smo skroz nazad oko stadiona i tu izgubili oko 20 minuta.

Ljudi, vi ne shvatate koja količina ljudi je ostala gore iznad stepeništa, a da nije mogla da uđe na tribine. To je minimum 100-150 ljudi po svakoj kapiji! Reke ljudi su se šetale po onom međuprostoru, pokušavajući da dopre do tribina. Po mojoj proceni, alavi slepci su štampali minimum 5k karata preko kapaciteta stadiona!!!

Na poluvremenu smo odustali, otišli sa stadiona i gledali drugo poluvreme iz kafića.

Za ovo im spremam tužbu, samo da nađem dobrog advokata, neću žaliti para. Imam i fotografije sa lica mesta. Malo je reći da je gost iz Holandije bio šokiran kad sam mu objasnio da su štampali više karata od kapaciteta.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
        Menjao Exodusbgd : 20.10.2017. u 03:48

Member Avatar korisnika MareBGD
        Na forumu od
        Mar 2003
        Poruka
        1.445
      17. Moja mašina
      18. To su karte za one koji ce da pohrle za miting danas-sutra sta da ti kazem oni su bitniji od tebe...

Zvezda je igrala protiv Arsenala, i to je igrala onako kako nije igrala u poslednjih X godina, pre svega mislim na zalaganje i pas, nema sta tu da se bunimo. Komentare kako je to kao neki slab tim, C tim, ozbiljan covek ne moze da komentarise, kao i poredjenje sa nekim timom za koji do juce niko ziv nije cuo, nema smisla.

Sto se tice Muslina ne znam sta bih rekao, on nista nije realno napravio, a nemoguce je da se bilo ko pojavi ko bi napravio nesto drugacije. Sa mafijom ne moze drzava da se izbori, a ne selektor, jedan covek.
        Here to stay Even when I'm gone When I close my eyes Through the passage of time Kings never die

Member Avatar korisnika Running
        Na forumu od
        Jan 2017
        Poruka
        549
      20. Moja mašina
        • SND: Asus Xonar U3
        • LAP: Asus X555
        • TV: LG
        • Ostalo: Google Nexus 6
      21. I mene raduje to zalaganje i precizniji pas i kontrola lopte. Postoji igra, vezu pomalo, znaju stati na loptu, nije ono da ne mogu tri sastaviti kao ranije X godina.

Sutra jos jedan praznik protiv Barcelone.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Member Avatar korisnika milann1971
        Na forumu od
        Nov 2016
        Poruka
        803
        Citat Citiram korisnika: Exodusbgd Pogledaj poruku
        Juče sam zadnji put kročio na Marakanu!

Kupili smo komplete ulaznica za zapad, prvenstveno zbog jučerašnje utakmice (3x7500din), i planirali da dovedemo gosta iz Holandije. Dolazili smo preko istoka i juga do zapada (kapija 1), ali bukvalno 50metara od ulaza su blokirali svim domaćim navijačima prolaz, zbog Arsenalovih navijača. Morali smo skroz nazad oko stadiona i tu izgubili oko 20 minuta.

Ljudi, vi ne shvatate koja količina ljudi je ostala gore iznad stepeništa, a da nije mogla da uđe na tribine. To je minimum 100-150 ljudi po svakoj kapiji! Reke ljudi su se šetale po onom međuprostoru, pokušavajući da dopre do tribina. Po mojoj proceni, alavi slepci su štampali minimum 5k karata preko kapaciteta stadiona!!!

Na poluvremenu smo odustali, otišli sa stadiona i gledali drugo poluvreme iz kafića.

Za ovo im spremam tužbu, samo da nađem dobrog advokata, neću žaliti para. Imam i fotografije sa lica mesta. Malo je reći da je gost iz Holandije bio šokiran kad sam mu objasnio da su štampali više karata od kapaciteta.

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
        Vodi ga na košarku večeras,
        Salu na stranu koliko si došao pre tekme pred stadion, ono realno?? Ako si pola sata do 45 min nije čudo.. Duple karte ako dokazes na sudu imaš sanse
        Sent from my SM-A720F using Tapatalk
        Menjao milann1971 : 20.10.2017. u 06:29

Strana 221 od 221 PrvaPrva ... 121171211217218219220221

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •