Šta je novo?

Gears of War 4

I Forza Motorsport 7 je preko 100gb.
 
EA i njihove texture u engine-u...Kako god, igra je vrh. Samo treba glat namaci 250GB slobodno dok se instalira.
 
EA? :)
 
Htedoh reci MS ;) Isto kao i u Forzi.
EA mi u glavi jer sam poludeo zbog nekih gluposti prethodnih dana na Originu.
 
skinuo, instalirao, nešto dropuje na desktop kad udje u main menu, probao par puta i ctd... Deinstalirao.
Mora da se ugasi net, da se saceka da se ucita nivo, pa se onda ponovo nakacis. krastavac.
 
mjau mjau mjau?

je l' to od *mjau**mjau**mjau* , *mjau**mjau**mjau**mjau* ga itd


edit: hahaah jeste, otkud sad ovo
 
Počeh da igram, zasad deluje sjajno.

Rekao bih da je odlično optimizovana, imam stabilnih 60fps na medium podešavanjima sa i3-4160 i 950gtx
 
Poslednja izmena:
Ja da zavrsim AC Origins pa pocinjem:d Meni ovako po klipovima deluje super, videcemo vec kad krenem. Dosta ljudi se, iz nekog razloga, igra ne svidja.
 
Ja samo znam da cu preci AC Origins, Okami i Subnauticu, dok ovo skinem :d
 
Ne može da se igra. Isključiš internet ali džabe, opet blokira za vreme cutscene.
 
Ja sam uradio sledeće:

- izlogovao se iz Windows Store
- dodao inbound i outbound pravila u firewall-u (ima na Tjubu uputstvo)
- ugasio Internet kad sam prvi put pokretao

Sad radi i kad je Internet uključen, s tim da sam i dalje izlogovan iz Store-a.
 
Nisam ni bio ulogovan na Microsoft Store.
Firewall pravila sam dodao odmah.
 
Onda ne znam šta bi moglo da bude.

Meni radi, stigoh do III chaptera.
 
Dobar je novi Gears. Repetativan, ali ni prethodni nisu bili nista bolji po tom pitanju. Izgelda fenomenalno i radi odlicno. Deonice za olujama imaju brutalnu fiziku i izgledaju nenoramlno dobro.

Obavezno instalirajte igru na ssd ako imate slobodnih 120+ gb. Igra siluje hdd u cutscenama i ocekujte desync zvuka i stutter.
 
One scene na motoru su nestvarne.

Meni je na 3.0 eksternom, radi kao sat.

 
Poslednja izmena:
Ovo je samo OK igra i ništa više. Da budem iskren nisam ni očekivao da će nešto specijalno unaprediti po pitanju gejmpleja, jer je to ionako dobro funkcionisalo, tako da praktično osim novog engina tj malo bolje grafike tu nema ničeg novog. Jednostavno ova igra nema šarma koji je imao prvi deo, a ako smem da primetim orginal je bio čak i teži za prelaženje od ovoga. Ova nova ekipa je daleko manje zabavna od Markusa i njegove družine. To je normalno, jer ipak su tu neke stvari potrošene i to se lepo vidi, tako da prvi deo ostaje neprikosnoven. Sve u svemu, meni lično bi bilo draže da su izbacili 2 i 3ku za PC umesto ovoga...
 
Dosta u ovoj igri znaci HDR. Dzaba napucan pc kada igra nema HDR podrsku.
 
Skidoh i ja nekako igru, posto se vukao downlaod na 200-400kbs...
Posle 2h (nije mnogo jasno), sta znam, onako, da ne kazem meh. Iskreno ne vidim za sada nijednu stvar koju bih izdvojio kao jako dobru u igri.
Graficki izgleda prosecno ali dobro na gtx 1060 6gb ni da stucne, sve na maks 1080p 60fps. Ono sto mi jako smeta sto su za AA uzeli najbudjaviju mogucu verziju TAA, koja stvara veliki blur sto je smesno. Nema prakticno opcija da se bira AA.
Stim u vezi voleo bih da vidim objasnjenje nekoga iz MS-a, zasto ovo cudo zauzima 110GB, open world igre koje izgledaju dosta lepse (dobro i zahtevnije su) su tipa 50-55GB.
No dobro, videcemo dalje, ne deluje kao losa igra. Ali nista pre toga za ovaj pocetak 7/10, maksimum.
 
Ono sto mi jako smeta sto su za AA uzeli najbudjaviju mogucu verziju TAA, koja stvara veliki blur sto je smesno. Nema prakticno opcija da se bira AA.
.

I mene je taj blur nervirao, ali sam skontao posle nekog vremena da mogu da ga anuliram povećanjem sharpness-a.
 
Tom logikom svaka AAA treba da zauzima 100GB+++. 4K ili ne mnogo ima lepsih igara ma trzistu.
 
Ne bas, jer vecina igara nema 4k assets.
Svakako bi taj sadrzaj trebalo da bude optional. Base igra 40-50, ako hoces da igras u 4k, skini UHD pack.
 
Pa ne znam, gledah nesto comparison na Xbox One X, uzivo. Sta znam, jeste svakako bolje, rezolucije, asseti koje pominjes, ali i dalje msm da je to onako prosek ili malo iznad proseka.
No dobro, ono sto je mnogo vaznije i smesnije za MS, ovo im je jedna od retkih ekskluziva iz njihove kuhinje koja je u poredjenju sa Sony-em, P R E S M E S N A.
 
Sta znam, ja sam odigrao samo prvih sat vremena i igra mi deluje korektno. Klasicni Gears.
Sa druge strane, art style je odlican. Tek kada igras sa HDR-om bas dolazi do izrazaja.
Jedino je problem sto ne postoji definitive verzija - ili mozes da igras u 1080/60 ili 4k/30 na X1X ili u 4k/60 na kompu, ali bez HDR-a. M$, sta reci.
 
Ne kazem da je bas djubre, znaci ono, gomila igara sto sam odigrao nekoliko sati, treicnu, pola igra i uninstall. Ovo ima potencijal da bude odigrano do kraja, kao sto si rekao klasican gears.
Ali ono, ovako nesto bi moralo da bude bolje, no dobro.
 
Skinuo, instalirao al nigde nema precice da je pokrenem. U start meniju nema je nigde u instalacionom folderu ne mogu da je nadjem.
 
Dole pored starta u seach boxu otkucaj gears i videces. Nema precicu jer je u pitanju Windows app.
 
Nazad
Vrh Dno