Šta je novo?

Nokia to Release New Phones and Tablets in Q4,2016,Finnish Company Making a Comeback

Zvuci primamljivo, i dalje imam staru 5230 za koju skoro da vise ne mogu nijednu aplikaciju instalirati. Nokia je vec ranije izbacila svoj launcher za Android da ga svi zainteresovani testiraju i daju svoje kritike. Po meni je njihov launcher prilicno nepraktican iako interesantno izgleda. Valjda ce to srediti u buducnosti :)

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk
 
Bilo već pre par dana u android QA temi...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Prevelika ocekivanja, ja bih rekao.
 
Evo ja se ne nadam!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Zavisi šta očekuješ. Ako misliš da će biti neke revolucije, neće. Zna se koji će softver da se koristi, bazno, a bitna pitanja su:
1. Koliko će da ga (ih) upropaste sopstvenim modifikacijama misleći da čine nešto dobro i pametno?
2. Koliko bloata će biti na uređajima?
3. Da li će zaposliti fanatike iz Epla kako bi telefon bio tanak 1mm i imao bateriju od 100 mAh ili će da shvate da je telefon beskoristan ako ne može da preživi radni dan?
4. Da li će poput Samsunga da izbace i zaborave na uređaj, ili će imati redovno ažuriranje softvera na mesečnom nivou?
5. Koju će strategiju da smisle kako bi se cenovno i po pitanju kvaliteta/mogućnosti pozicionirali na tržištu koje je već prezasićeno: a) kršware uređajima ekonosmke klase, b) precenjenim, premim brend made telefonima, c) kinezima, znanim i neznanim koji proizvode sve bolje i kvalitetnije uređaje u svim klasama?
6. I na kraju, da li će ova paleta uređaja doživeti sledeću generaciju ili će biti zaboravljeni kao čuvena Nokia N9?

E to je ono što mene zanima.
 
Nazad
Vrh Dno