Šta je novo?

Intel Kaby Lake

Sve h110,b150,h170 i z170 zahtevaju update biosa ako nisu iz novije serije pa vec imaju taj bios(da su od skoro na lageru), sve b250/h270/z270 ne zahtevaju update.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
ne kapiram sta je sa h210, nigde je nema kod nas? da li to pokusavaju da prvo prodaju ono sto vec imaju na lageru od skylake mat. pa onda da donose najjeftiniju kaby lake plocu...
 
Hvala, svima na odgovorima. Uzeta B250M-A Prime.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja sam ih isto pitao da mi to urade i hteli su ali su odgovorili na mejl posle winwina pa sam to uradio kod ovih.

Ja sam ih telefonom pozvao, nisam slao mejl.
Šta si na kraju uradio, uzeo Skylake CPU pa uradio update? U istom sam problemu, zato pitam.
Naručio u drugoj radnji, sa njima se dogovorio za minut. Ne znam nikog ko ima Skylake, inače bi sam odradio to. Neću da navodim ime druge radnje i tačne cene pošto je to u suprotnosti sa pravilima foruma, ako te zanima javi se na pp
 
Pa s obzirom da je isti socket, najjeftinija mu dodje b
H110 [emoji14]

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ne vidim neke posebno velike razlike u h110 i h210, pogotovo sto je najosnovniji model, ko bude hteo nesto ozbiljnije ide svakako na Z plocu...
 
Kaby Lake procesori mogu na Skylake ploče tek nakon update biosa na ploči?

Sent From My Galaxy S7
 
Ako su novije serije proizvodnje Skylake ploca, iz fabrike ce imati bios za KL procesore.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Jos jedno pitanje?
Sve sam povezao,i radi dobro.
E,sada,da li da radim opet sistem,ili nema potrebe?
 
Ako si menjao cpu i plocu, radi reinstal.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Mozes da probas i bez, znam da je uvek bilo preporucljivo da se to uradi posle zamene mb i cpu, ako ne i neophodno.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
@ owim

Idi begaj, moj savet ti je da čekaš do maja meseca, dok se iskristališe situacija oko dolazećeg AMD Ryzen-a, pa da tada polako kreneš u razmišljanje. Sada ako kupuješ, možeš samo da izgubiš i posle da se pokaješ !!!

Slazem se potpuno si u pravu, ako kupi u maju ili junu mozda i zaradi nesto nesto.,)
 
Poslednja izmena:
Slazem se potpuno si u pravu, ako kupi u maju ili junu mozda i zaradi nesto nesto.,)

PA naravno, samo onaj koji se ne razume u tržište bi sada kupovao, kad kupovini vreme nije.

Bolje je sačekati do maja, najdalje juna, i onda videti. Ali sam ubeđen da će Zen biti bolje rešenje.
 
Evo serije mog 7700k koji je stabilan na 5.0 GHz, a koji se budi na 5.2, ali ne može da se ohladi...barem dok ne dodjem kući i skalipiram ga i stavim pod vodu :D Ako nekome znači....
 

Prilozi

  • 20170213_094443.jpg
    20170213_094443.jpg
    900.4 KB · Pregleda: 204
Poslednja izmena:
Momci,moze jedno priglupo pitanje...:) pazario bih G4560 ali imam Gigabyte z170x designare....citao sam da treba update biosa,a sad,mene zanima da li moze da se uradi update dok je taj cpu zaboden na plocu,ili mora neki skylake prvo,pa onda da se bocne ovaj posle fleshovanja biosa?
 
Skylake prvo za update biosa.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Ok,zahvaljujem :)
 
Slazem se potpuno si u pravu, ako kupi u maju ili junu mozda i zaradi nesto nesto.,)

Druze,zainteresovan sam za taj tvoj i3 iz oglasa,a nemogu da ti posaljem PM (iz nekog razloga) a nisi ni ostavio kontakt telefon...javi se da se dogovorimo.

Izvinjavam se svima na off-u ali nznm kako drugacije da kontaktiram coveka :)
 
Stigla mi je mašinica, nadam se da će opravdati očekivanja:
6d800987e279fd2f602bd9cbc4a6207a.jpg
 
Nazad
Vrh Dno