Šta je novo?

Intel Kaby Lake

Lepo sam vam ja govorio još tada, ali kao i uvek bilo je "sačekaj" buldožer likova :d

Jedini problem zbog toga što sam bio early adopter je to što sam morao menjati ploču, jer je čitava prva p67 serija bila falična...
 
Ma super su bile te falicne p67 ploce, crkla 2 SATA porta, jednostavno ih nisam koristio i pre nego sto su odapla, proslo blizu 3 godine, poslao je na servis i dobio ~200e u kesh-u... bez pitanja :)
 
Lepo sam vam ja govorio još tada, ali kao i uvek bilo je "sačekaj" buldožer likova :d

Jedini problem zbog toga što sam bio early adopter je to što sam morao menjati ploču, jer je čitava prva p67 serija bila falična...
Mene rama navukao na 2500k hvala mu :D

Sent from my GSmart Akta A4 using Tapatalk
 
Pa sad ne znam ni ja, neki predlog???
Ja sa mojim ne mogu preko 4.7
Ponta je da se probaju kako skaliraju u igricama, a tu nailazimo na pb sto imamo razlicite grafe tako da ne znam
Svako drugo testiranje konkretno samo procesora ne pije vodu jer je tvoj svakako bolji par procenata
 
Poslednja izmena:
Na B250 pločama su sada stavili max frekvenciju RAM-a na 2400 MHz sa OC,ali je potreban CPU 7.generacije.Znao sam da će to uraditi,nadam se da će te opcije biti i za H210 ili kako se već bude zvao.
 
To je odlično i sasvim dovoljno za većinu. Pretpostavljam da toga na h210 nece biti.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ako se dobro sećam H61 i B75 su imali 2200 MHz DDR3 OC,zato sam to rekao.Mada,to su ipak bila neka druga,srećnija vremena:D
 
Ne znam sta je tu cudno, vidi koliko je 6700K.

Svi znamo gde se kupuju procesori.
 
7700k 56000, ovo izaziva dusevni bol kod mene..

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
7700k 56000, ovo izaziva dusevni bol kod mene..

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Sreca pa madjarski lek moze da ti pomogne. :d





Ne varaju te oci, nego sam ja ziveo u zabludi skoro 4 godine. Mislim da prvi put vidim da na H61 ploci pise da podrzava (kroz OC) vise od 1600Mhz.

E sad me bas zanima kako je to u praksi...
 
Poslednja izmena:
Dakle čeka se Intel 10 nm proces... Ovaj Kaby se isplati samo onima koji imaju procesore starije od 4 godine...

Trebalo bi da Canonlake donese dobrana unapređenja, barem po ranijim glasinama.

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
 
Strpljen-spasen

B3ASQj9.png

A svi znamo da su do sada Intel procesori bili jeftiniji preko Madjara nego na geizhals.de. ;)
 
Poslednja izmena:
Polako, i rx 470 je bio 260e na "pijaci" kad je izasao, za odredjene modele, pa se i za njih stabilizovala cena :D

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Polako, i rx 470 je bio 260e na "pijaci" kad je izasao, za odredjene modele, pa se i za njih stabilizovala cena :D
Stabilizovala se cena kad ih je GTX 1060 oduvao u početku u svakom smislu.Osim ako Zen ne bude bruka dobar moraćemo da se navikavamo na ovakve cene verovatno.
 
Ne, stabilizovale su se cene jer tako funkcionise prodaja, ako hoces da kupis prvi dan kad izadje, moraces da platis dodatno.
Najavljena cena za rx 470 je bila 170$ za referentni model, aftermarket modeli neku desetinu dolara preko i tako je i bilo, u Americi i evropi, kod nas i na KP malo skuplje sto je za ocekivsti ali okej cene.
Kad su izasli i prvi ref modeli su kostali vise od najavljene cene.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Znam ja to,ali kažem da su GTX 1060 i GTX 1050Ti bile razlog više da se cena RX grafički pre spusti,a takve konkurencija na CPU marketu nema.
 
Pa ima novoga ponešto, vidi ceo tekst

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno