Šta je novo?

Astra telekom

Kada pročitaš "O nama" ne znaš da li je fora iz one reklame ili šta već[emoji2]
 
Dobih SMS:

ADSL AKCIJA: 10 Mb prva 3 meseca 599 din, kasnije samo 1199 din.Ugovor 12 meseci, gratis WiFi ruter.Za detalje posaljite DA(standardna cena SMS) goo.gl/lH6X4t



Ne znam odakle im broj...



Sent from Tunguzija.
 
TP link TD-W8901N
 
Ok je taj model.
A kako imaju i kabl i adsl, to je onda prvi prvoajder da ima i jednu i drugu infrastrukturu, ili grešim?
 
Vidim da im je ista adresa kao i Vektor-u. Nalaze se u Sava Centru

Nije mi samo jasno sta je ovde toliko povoljno?

Astra 30/5mbs - 1999din

Beogrid 30/30mbs - 1690din

SBB 30/2mbs - 1590din mesecno

Vektor 40/4mbs - 1590din mesecno

Cak su skuplji od Beogrida koji generalno nudi manji download u odnosu na ostale za istu cenu zbog simetricnog uploada
 
Poslednja izmena:
To je barem pre godinu dana bio provajder kojem je ciljna klijentela manja mesta & sela. Nudili su ADSL i WiFi tamo gde ne može ADSL. Pre nekih godinu dana su zvali na fixni redom sve ovde kod nas i nudili uslugu sa pričom za sad samo net nude ali kao uskoro u planu i TV usluga.
 
Nedavno su se pojavili u Smederevu sa ponudom FTTH (optika do samog stana). Paketi i cene su im primamljivi pa sam se prijavio za uslugu, videcemo kako ce to sve funkcionisati.

http://superfiber.rs/
 
To i mene zanima, na sajtu postoji kao izbor lokacije ali je neaktivan, stalno pokazuje Smederevo. Mozda ja klikcem na pogresno mesto? :)
 
Očigledno nude optiku za sada samo u Smederevu :D Prijavio se ja za uslugu putem forme na sajtu, pozvali me nakon 2 dana i kao na žalost trenutno naša usluga nije dostupna u vašem delu grada ( Miljakovac) Obavestićemo vas kada budemo došli u vaš kraj :D Mislim se pre će telekom da mi dovede ftth, jer mi je istureni stepen ispod stana bukvalno :D
 
Očigledno nude optiku za sada samo u Smederevu :D Prijavio se ja za uslugu putem forme na sajtu, pozvali me nakon 2 dana i kao na žalost trenutno naša usluga nije dostupna u vašem delu grada ( Miljakovac) Obavestićemo vas kada budemo došli u vaš kraj :D Mislim se pre će telekom da mi dovede ftth, jer mi je istureni stepen ispod stana bukvalno :D

E, nisam znao da Telekom već ima optiku na Miljakovcu. Valjda će uskoro da se šire i na Kanarevo, mi ovde skapavamo ko gladni, na VDSL-u *****i ne daju više od 20/2.
 
E, nisam znao da Telekom već ima optiku na Miljakovcu. Valjda će uskoro da se šire i na Kanarevo, mi ovde skapavamo ko gladni, na VDSL-u *****i ne daju više od 20/2.

Ima ali samo do zgrade, ja guram 50 Mbps bez problema, mada ruter pokazuje max 152 Mbps da mogu da izvučem :D Zato što je zgrada imala pcm, i reše da nam to zamene a samim tim početni broj nije više 3 nego 7 . Miljakovac kod pošte i dalje ima numeraciju sa 3 kao i lošije uslove za vdsl. Ovde je jedan kompleks zgrada u pitanju novija gradnja, pa su dovukli oprtiku do zgrade, i u prostoriji gde je bio pcm sada je istureni stepen. Faktički samo da razvuku optiku do stanova i to je to. Kod mojih u centru ( Zelenjak ) nema mogućnosti za više od 20 Mbps :D Smešno ali je tako. Kažu zgrada je 450 metara od centrale, uskoro će to srediti. A optiku su dovukli za hotel, poslovne prostore itd, samo za obične korisnike idu polako jer imaju vremena do 2020-te.
 
Pa to je Радијус Вектор © :D
Kao i Citadela i onaj njihova optika u A bloku... Ćerke firme da vlasnik ima nešto da radi kada proda glavnu firmu.
 
Danas mi bas dolaze tehnicari da mi sprovedu u stan optiku njihovu. Uzeo sam 150/150 mbit paket 3999 din mesecno ili 2k prvih godinu dana. Javicu kako sve izgleda i radi.

Malo mi je napeto obzirom da sam godinama korianik 50/10 telekom vdsl i radilo je super :) al zbog posla treba mi veci upload.

Inace poceli su jako da razvode optiku u Smederevu.

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Tek sada vidim da ima otvorena tema.

Uglavnom, ovo je ubedljivo najgori provajder. Kao prvo, imao sam ugovor sa MadNet firmom, koji je istekao u avgustu. Oni su ih kupili negde u to vreme, i nastavili su redovno da salju racune. Sa 1200 dinara, cena je podignuta na 1300 dinara. Uglavnom, svako vece, ali bas svako, ovo dobijamo:



Bruka, sramota. Nazalost, jedini su provajder ovde i nemamo drugi izbor. Dovoljno je pogledati njihovu facebook stranicu, ljudi se masovno zale.
 
Poslednja izmena:
Ima li neko 3G/4G internet, a da bi hteo da prenese ugovor? Zvao sam Astra telekom medjutim trenutno ne izdaju opremu za 3G/4G internet. Jedina nacin da dobijem takav pristup internetu jeste da neko prenese svoj ugovor na moje ime.
 
Nazad
Vrh Dno