Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

Klasičan reklamani tekst, nikakvih pravih podataka nema.
 
A koliko ce kostati taj globaltel? Mislim posto vec placam pretplatu operateru

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Proverom domena naišao sam na veoma zanimljiv podatak:
Registrant: Sava Terzic Globaltel.

Nešto mi je ovo ime mnogo poznato :D
Vlasnik blus busa, bivši perač kinte za Šarića, i ko zna zbog čega je još poznat....

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Значи,бизнисмен:)
 
Ne bre brate nego bizMismen.
Znaci sad se dosetio kako da opere jos prljavog novca, moram priznati da je sad nadmasio i samog sebe sa idejom.

Sent from my Ericsson 628 using Tapatalk
 
Inače na njegovom linkedinu piše da je stručnjak za telekomunikacije. Šta ćemo mi sa tolikim stručnjacima da mi je znati :)
 
Али ако понуди неку добру акцију, пакет илити „навлакушу", многи одоше код њега ;)
 
Idemo još samo malo...

10-12-2016 004.jpg
 
Kad odem zbog znatiželje na sajt i vidim glavni baner sa ponudom od 100 Mbs dođe mi da zaplačem.
 
Kad odem zbog znatiželje na sajt i vidim glavni baner sa ponudom od 100 Mbs dođe mi da zaplačem.
Pitaj boga na koji ti sajt to ides, na ovaj od operatera ne ides sigurno, jer tamo ima samo odbrojavanje do pocetka rada sad trenutno 3:2:33:33

Sent from my Ericsson 628 using Tapatalk
 
http://www.vectonemobile.rs/po%c4%8detna
Da nisi druze malo omasio temu?
Haha, to je drugi virtualac, ne Globaltel, malo si promasio.
Edit:
A i sta je 100MB interneta za 600 din+50 min u zemlji+50sms cak je i to skupo.
To je ono sto si video, ili si pomesao sa brzinom neta pa si pomislio da reklamiraju 100Mbps net? Haha.

Sent from my Ericsson 628 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jeste drugi ali isto njesra :) Link sam našao na ovoj temi. Ma nisam pomešao, nego da neko na današnje vreme reklamira tu mizeriju od data neta je za posmatranje. Moja greška što nisam napisao MB :)
 
Poslednja izmena:
11-12-2016 005.jpg
 
Ti si baš zainteresovan šta će da ponude :)
 
Iskreno,zanima me,ali se ne nadam previše. Možda bude zanimljivo kao što pišu.
 
Ko kog da bolju ponudu od ove a po istoj koja vazi za popust ili nizoj ceni eto mene kod njih brze od svetlosti, ali sve se plasim da ce tako biti :)


2016-12-11_19-49-05.png
 
Poslednja izmena:
Ovde nije u pitanju cena,to ćemo videti,već mogućnosti o kojima pišu.

Iskreno, veoma sunjam da ce ponuditi bilo sta vredno paznje, mislim i da ce cene u odnosu na ponudjeno biti u rangu jako bezobraznih (tretirati nas kao maloumne), ali eto mozes mi reci sta ti ocekujes od njih koje bi tvoje zelje bile i sta bi tebi bilo ispljatljivo da se odlucis kod njih.
Sta su te mogucnosti koje pominjes?
 
Poslednja izmena:
Virtuelni uglavnom nude jeftine pripejd pakete, videćemo.
 
Virtuelni uglavnom nude jeftine pripejd pakete, videćemo.

Jedino sto bi mene privuklo u tom slucaju je ili da recimo daju 5-10 GB na 1 mesec prepaid za oko 300-400 din ili da daju recimo na primer 300 min ka svim mrezama za 1 mesec za oko 400 din - 500din .. Onda bi razmisljao verovatno i kupio karticu...
 
Iskreno, veoma sunjam da ce ponuditi bilo sta vredno paznje, mislim i da ce cene u odnosu na ponudjeno biti u rangu jako bezobraznih (tretirati nas kao maloumne), ali eto mozes mi reci sta ti ocekujes od njih koje bi tvoje zelje bile i sta bi tebi bilo ispljatljivo da se odlucis kod njih.
Sta su te mogucnosti koje pominjes?

Bilo je tekstova po netu ali ovo je od danas.
Naravno da cena igra važnu ulogu i kvalitet,ali meni je zanimljivo ovo za više brojeva na jednom telefonu i što spominju jedan broj za ceo svet,šta god im to značilo.

Već neko vreme se govori o namerama najvećih svetskih proizvođača u prvom redu Apple i Googla da naprave jedan uređaj koji će raditi u celom svetu na isti način.
Globaltel, novi mobilni operater u Srbiji vrlo hrabro tvrdi da će promeniti način na koji koristimo mobilni telefon. Obećava nam jedan telefon za ceo svet.

IZVOR
 
Poslednja izmena:
Jedino sto bi mene privuklo u tom slucaju je ili da recimo daju 5-10 GB na 1 mesec prepaid za oko 300-400 din ili da daju recimo na primer 300 min ka svim mrezama za 1 mesec za oko 400 din - 500din .. Onda bi razmisljao verovatno i kupio karticu...

Zaboravio si da oni nemaju kartice,bar se tako piše u ovim tekstovima što su bili na netu.
 
Poslednja izmena:
Pretpostavljam da će imati nekakvu klasičnu prepaid ponudu, ali to mi nije interesantno.
Ono što jeste je baš taj deo "bez kartica". Moraće onda da radi kao Voip broj preko posebne aplikacije (ili bilo koje ukoliko daju sip parametre), a internet ide preko neke već postojeće sim kartice koju korisnik već ima.
 
Oni već imaju aplikaciju, možete kupiti i srpski broj i koristiti ga bilo gde. virtualsimapp.com - to je naš nije strani.
A više brojeva znači, pošto je bez SIM kartice možete u aplikaciji da koristite više brojeva odjednom.
Ovo se može i na SIM karticu uraditi, staviti više brojeva i koristiti naš kod nas, strani u inostranstvu.
Ništa komplikovano.
Čak i ja znam da naparvim Virtuelnu mrežu za sebe i da,šaljem SIP bilo gde i da pričam sa bilo kim.
 
Nazad
Vrh Dno