Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

Na postojeće gigabajte i minute dodaće se novi, i rok važenja gigabajta i minuta biće 30 dana (SAMO AKO odabereš kombinaciju koja traje 30 dana)
 
Hvala dodajemo kombinaciju za 7-8 dana onda [emoji106]
 
Јбт,волим једноставно.Писало је да се не сабирају различити пакети,сад нешто може...Ово нама корисницима одговара,али конфузија је велика:)
 
Ne znam da li ste primetili, ali ima jedna zanimljiva pojava pri korišćenju SMS usluge kod Globaltela.

Iako je telefon isključen, pošiljalac SMS poruke dobija izveštaj da je poruka uspešno isporučena.

Napominjem da je u aplikaciji isključen prijem poziva i poruka.

Probano sa nekoliko brojeva i situacija je identična.

Mislim da bi taj propust trebalo ispraviti.
 
Ne znam da li ste primetili, ali ima jedna zanimljiva pojava pri korišćenju SMS usluge kod Globaltela.

Iako je telefon isključen, pošiljalac SMS poruke dobija izveštaj da je poruka uspešno isporučena.

Napominjem da je u aplikaciji isključen prijem poziva i poruka.

Probano sa nekoliko brojeva i situacija je identična.

Mislim da bi taj propust trebalo ispraviti.

Hvala. Proverićemo o čemu je reč.
 
@Globaltel-supp
Kako saznati pin sim kartice? Postoji odštampan samo puk.

Sent from my RMX2063 using Tapatalk
 
@Globaltel-supp
Kada pokušam da zaključam karticu, traži mi pin.

Sent from my RMX2063 using Tapatalk
 
Samo da potvrdim, aktivacijom uzbudljive kombinacije se sabira i produzava saobracaj iz pojedinacnih planova za internet i razgovore.
 
Pitanje za @Globaltel-supp
Da li ste u mogućnosti da na zahtev korisnika pružite informaciju o PUK kodu SIM kartice?
 
Interesuje me da li podržavate telefon Sony Experia M2 ?
Sim kartica kao i svaka podržava sve telefone, naravno ako nisu zaključani na neku mrežu.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Globaltel-supp moze li se broj iz Globaltela prebaciti u drugu mrežu - mts za poslovne korisnike?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Globaltel-supp moze li se broj iz Globaltela prebaciti u drugu mrežu - mts za poslovne korisnike?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока

Poštovani,

Postoji mogućnost prenosa broja pravnog lica. Potrebno je dostaviti karton deponovanih potpisa kao i izvod iz APR-a.
Takođe, neophodno je da broj bude izuzet iz grupe.
 
Tražio sam na sajtu ali nisam uspeo da nađem. Koliko dugo mogu da se primaju pozivi od poslednje uplate kredita?
 
Prebacio broj u globaltel, stigla kartica al nece da se poveze na mrezu. Probao na cetri telefona i uvek pise da ovoj kartici nije dozvoljeno da se poveze na ovu mrezu. Dje ba zapelo?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Изгледа да ти се смијеши замјена картице:)
 
I ja to pretpostavljam, zvacu ih sutra pa cu videti. A ceko sam je od cetvrtka jer su ovi u eksu zeznuli posiljku

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Prebacio broj u globaltel, stigla kartica al nece da se poveze na mrezu. Probao na cetri telefona i uvek pise da ovoj kartici nije dozvoljeno da se poveze na ovu mrezu. Dje ba zapelo?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

nadjes u meniju telefona, tu gde su ti sve aplikacije SIM paket alatki




690da9b5a8dd6dd2009f446a483d46bc.jpg


zatim udjes u STK Services

5314b31ad7b7ec7bf806ddfa6d5247eb.jpg


pa tu izaberes rucno trazenje mreze i povezes se.

074c28972e3f1dc25a4dc4e2d3480cae.jpg


posle kad proradi mozes vratiti na automatic

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno