Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

Istu cenu je sad i meni prikazao, mogao bih uplatiti koji dinar kredita, posebno što Ring+ ne radi već duže vreme. Roaming cene su potpuno besmislene jer sve ionako ide preko interneta.
 
To je i meni bilo čudno.

Sem alavosti na pare, nisam video drugi razlog za posebne cene iz inostranstva, kad i onako moraš sam da obezbediš internet konekciju...
 
Sta drugo ocekivati od vlasnika pinka. Ne bih to koristio, pa sve da nema drugih mreza


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Jos jedno pitanje nekog ko je koristio: npr potrosim 20GB u jednom mesecu I da li u istom mogu da uplatim 10 I da dobijem jos 10 ili je to samo promocija koja vazi jednom mesecno, odnosno koliko puta mogu da aktiviram promociju u periodu od 12 meseci?

Inace uzeo sam pa cu videti... cini mi se da je ping malo slabiji

Sent from my STV100-3 using Tapatalk
 
A koliko ti vazi ako npr. Napunis 50GB. Do kad mozes da ih potrosis?
Ja koristim aktivno globaltel kao primarni prenosni internet, ugasio sam mts postpaid net (prvenstveno zbog loše 4G pokrivenosti).

Radi pristojno, nešto brže od klasičnog Vip prepaida (koriste Vip mrežu).

Svaki paket sa GB na prvih 10.000 kartica (mislim da jos nisu prodali tolko) se duplira (do kraja godine ili dok ne potrosite 100GB bonusa.

Imao sam 4GB pri aktivaciji kartice, posle manje od mesec dana sam uplatio dodatak od 4GB i dobio 8GB (sabiraju se sa preostalim GB). Sada sam pre neki dan uplatio paket od 10GB i dobio novih 20GB (zbog bonusa) i to se sve sabralo sa preostalim GB-ovima.

Nakupiće se ove godine ako svakog meseca (pre isteka) uplatim po novih 10 (sa bonusom 20GB).

Sent from my STV100-3 using Tapatalk
 
Hvala na pitanjima.
1. Aplikaciju možete instalirati i sa brojem telefona nekog drugog operatera, samo tada imate manje opcija u korišćenju aplikacije. Recimo, ako aplikaciju instalirate sa Globaltel SIM karticom, možete imati virtuelnu Master karticu koja se koristi za online plaćanje.
2. Aplikacija može sa jednim brojem telefona da se instalira samo na jednom uređaju. Kroz aplikaciju možete da koristite više brojeva telefona.
3. Provizija za prebacivanje kredita na Master karticu je uvek 9%.
4. Naša kartica radi u romingu, cenovnik nemamo i dalje na sajtu, ali imamo cene internet roming tarifa. Cenovnik poruka i poziva iz rominga ćemo postaviti uskoro na sajt.

Ukoliko imate još pitanja, slobodno nam se obratite.


Uplaceni kredit mogu da prebacim na mastercard?
Da li taj mastercard moze da se koristi za placanje na webu, aliexpress i ostali?
 
Uplaceni kredit mogu da prebacim na mastercard?
Da li taj mastercard moze da se koristi za placanje na webu, aliexpress i ostali?

Tako je, kredit koji uplatite na SIM karticu možete prebaciti na Master karticu u okviru Globaltel aplikacije.
Ona se može koristiti za plaćanje putem interneta, aliexpress, facebook, amazon ...

Slobodno nam se obratite za dodatna pitanja.

Pozdrav,
 
Vidim da imate nove pakete. Imam pitanje: do sad sam uplacivao pakete po 4GB I imao duplo 8. Sada ako hocu 10GB da li aktiviram ovaj novi paket I da li onda dobijam jos 10 GB (nisam iskoristio bonus od 100)?

Sent from my STV100-3 using Tapatalk
 
Meni su rekli ovako. Svakako se sabira nepotrošeno.

Ako aktiviraš nove pakete, onda ne dobijaš dupli sadržaj, ako aktiviraš stare, dobijaš. Aji ajtuvurap 5GB na 30 dana ne dobijaš, ako aktiviraš 4GB na 30 dana dobijaš- Takoše ako aktiviraš 10GB na 30 dana dobijaš duplo.

Inače ovo su paketi novi:
Internet
1GB 7dana 100 RSD
3GB 7dana 200 RSD
5GB 30dana 300 RSD
4GB 30dana 449 RSD* duplira se
10GB 30dana 799 RSD* duplira se

Razgovori i poruke
20min/SMS 7 dana 100 RSD
50min/SMS 7 dana 200 RSD
100min/SMS 30 dana 300 RSD

Kombinacije
2GB + 30min/SMS 7 dana 200RSD
4GB + 150min/SMS 30 dana 500RSD
 
Meni su rekli ovako. Svakako se sabira nepotrošeno.

Ako aktiviraš nove pakete, onda ne dobijaš dupli sadržaj, ako aktiviraš stare, dobijaš. Aji ajtuvurap 5GB na 30 dana ne dobijaš, ako aktiviraš 4GB na 30 dana dobijaš- Takoše ako aktiviraš 10GB na 30 dana dobijaš duplo.
Ej, neki od nas su ipak malo stariji, nemoj ovako da nas plasis :) Sta znaci ovo?
 
Mozda bi bilo dobro da paketi sa minutima i sms porukama budu dostupni i putem aplikacije, a ne samo uz SIM karticu.
 
Ej, neki od nas su ipak malo stariji, nemoj ovako da nas plasis :) Sta znaci ovo?

Svaki stari paket od 10GB ili 4GB (za korisnike koji već imaju SIM karticu) se i dalje duplira dok ne prođe godinu dana od promocije, ili dok ne potrošite poklon od 100GB.

Vidim da imate nove pakete. Imam pitanje: do sad sam uplacivao pakete po 4GB I imao duplo 8. Sada ako hocu 10GB da li aktiviram ovaj novi paket I da li onda dobijam jos 10 GB (nisam iskoristio bonus od 100)?

Sent from my STV100-3 using Tapatalk

Dobijate za pakete od 4GB i od 10GB duplirani internet dok ne prođe godinu dana od promocije ili dok ne potrošte poklon od 100GB. Novi paketi se ne dupliraju.


Mozda bi bilo dobro da paketi sa minutima i sms porukama budu dostupni i putem aplikacije, a ne samo uz SIM karticu.
Hvala na predlogu, to za sada nije moguće.
 
Da li je neko preneo broj u Globaltel?
Ono što je sigurno, mora se fizički posedovati kartica, i to je u redu.
Međutim, da li je moguće da SIM kartica bude u telefonu samo prilikom aktivacije aplikacije.
Naravno, pristup internetu je obezbeđen ili preko bežičnog ili putem mobilne mreže drugog operatera.
 
Da li je neko preneo broj u Globaltel?
Ono što je sigurno, mora se fizički posedovati kartica, i to je u redu.
Međutim, da li je moguće da SIM kartica bude u telefonu samo prilikom aktivacije aplikacije.
Naravno, pristup internetu je obezbeđen ili preko bežičnog ili putem mobilne mreže drugog operatera.

Broj može da se prenese u Globaltel mrežu, za više informacija pogledajte https://www.globaltel.rs/prenesi-svoj-broj

Moguće je, mozete koristiti karticu u jednom uređaju, a aplikaciju u drugom. Jedino je neophodno da prilikom prijave na aplikaciju pročitate verifikacioni kod koji dobijete u poruci.
 
Hvala na odgovoru.
Da li je moguće da kartica sa prenetim brojem ne bude aktivna uopšte, dakle spakovana u fioku, a da se koristi samo za potrebe aktivacije.
Takođe, koliko je u slučaju prenetog broja važnost kartice, tj. na koliko je neophodno dopunjavati kredit, jer bih navedeni broj koristio isključivo za prijem poruka i poziva kroz aplikaciju.
 
Hvala na odgovoru.
Da li je moguće da kartica sa prenetim brojem ne bude aktivna uopšte, dakle spakovana u fioku, a da se koristi samo za potrebe aktivacije.
Takođe, koliko je u slučaju prenetog broja važnost kartice, tj. na koliko je neophodno dopunjavati kredit, jer bih navedeni broj koristio isključivo za prijem poruka i poziva kroz aplikaciju.

Možete karticu koristiti samo da se prijavite u aplikaciju, ubacite je u drugi telefon da ukucate kod za aplikaciju, a zatim je spakujete i aplikaciju koristite na drugom telefonu. Pakete ne možete da koristite ako Vam je kartica spakovana.
Rok važenja kartice je 6 meseci.
 
Sada kartica košta 299 dinara i dobijate 4GB i 50 nacionalnih min/sms na 7 dana.

Najveći paket je 5GB za internet sad (300 dinara na 30 dana). Dobro je što se sve sabira kolko god da uplatite.

Novost je FUP za internet od 40GB mesečno nakon čega se smanjuje brzina.
 
Mislis i ako uplatis vise dodataka, kada predju 40GB mesecno, smanjuje se brzina?
Kakva nebuloza ;) Mada 40GB (2400) nije jeftino.
 
Bili su operater sa najviše saobraćaja za najmanje para, sada su operater sa OK količinom podataka za malo novca.

Kod Telenora i Vipa recimo mesečno 10GB košta oko 1000 dinara, kod Globaltela 600. Što je idalje prihvatljivo ako znamo da je u pitanju prepaid.
 
Dragi djiki psiho vlasnik?

Bojkot. Kod psihica ne kupujem nista. :)
 
Koji Djiki, i sta je ovde novo, znalo se ko stoji iz GTela od pocetka, zar ne?
 
Pa vidis da neki i dalje ne znaju :)
 
Pozdrav. Da li ce biti moguce izvrsiti prenos broja online, preko Globaltel sajta? Malo je neprakticno da se prenos moze uraditi iskljucivo u jednoj jedinoj poslovnici u Beogradu, a nigde drugo.
 
Rekli su mi da može i poštom.

Izdiktiraš operateru sve podatke, pošalju ti zahtev da potpišeš, i kad se odobri prenos šalju karticu.

Meni bilo komplikovano, pa sam svratio i podneo zahtev, ali opet se ne dobija kartica na licu mesta, već se čeka da bude odobren zahtev.
 
Nazad
Vrh Dno