Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

@omtw probao sam da poništim preusmerenja, ali opet isto. No, caka je bila u aplikaciji, na koju sam samo par puta povezao ovaj broj. Tamo mi je bio štikliran status broja kao nedostupan. Kad sam štiklirao na "dostupno", dolazni pozivi su opet počeli da rade. Nikad na aplikaciju nisam obraćao pažnju, mislio sam da je SIM nezavisan od nje, jer sam ja davno taj broj izlogovao iz aplikacije. Ali, i to se dešava.
 
Jel imate u NS kioske "Moj kiosk"? U BG ih ima na svakom ćošku. Ja sam tamo kupio.
 
Dođe druga polovina februara, još malo i prođe, a od ažuriranja aplikacije ništa...

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Dođe druga polovina februara, još malo i prođe, a od ažuriranja aplikacije ništa...

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka

Na pitanje kada će izaći novi update, u call centru su mi rekli da nemaju informaciju i da se aplikacija konstantno ažurira, a poslednji update je izašao u avgustu prošle godine.
 
Bez da vam stajem na muku ali ja sam jos u Avgustu u ovoj temi video o koliko neozbiljnom operateru se radi pa izabrao VIP. Globaltel moze da prodje kao neko sekundarno resenje ali kao primarno, nikako.
 
Nema šta da staješ na muku, lepo krenuli i zakopali se u mestu, pritom onesposobili aplikaciju za normalan rad kakva je bila u početku, dobre ideje, a realizacija nikakva ispod nule, ne slušaju zahteve i ideje korisnika. Tako se posao ne vodi... Pritom jedina mreža koja se samo na pinku reklamira i ni na jednoj televiziji više u razliku od ostalih operatera. Ako ovako nastave bolje sami da stave katanac kako dolikuje.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ma razumemo se skroz, samo mi nije jasno, ajd da je neko ko nema para da ulozi u tehniku i ljude pa i da razumem. Nisu oni ozbiljni sa ovim bas zbog toga, oni ni u marketing ne ulazu sem na svojoj televiziji sto ih nista ne kosta pa tako misle i sa ostalim sferama tipa tehnika i znanje. Mora da se ulozi ako hoces da ti se vrati i da zaradis.
 
Prezadovoljan sa Globaltel za 600din 10gb + 50minuta razogovra or sms

mozes uzet karticu de os , koriste od VIP-a Mrezu brzina je solidna 35 ponekad i vise sad su uveli eSim nisu losi bolji su od jadnika


Telenor mts < te 2 firme od 2010 su kod mene imali dobar signal sto se tice full , dok 2020 godina nemaju signala mozes koristi u jadnom stanju znaci unistili su se cim su dobili da su dobri od usranog ratela odma se sjebali


inace globaltel nema ugovor nit ozes bit pod ogovorom koliko platis toliko trosis ne mozes bit u minus nit dug.
 
Poslednji dan Februara, a od aplikacije i ispravke bagova ništa... Nije problem ja čekam, a zatim ću sam ažurirati u kanti za smeće, moji živci su ipak vredniji, nisam lud da plaćam nešto što nije u funkciji. Džaba povoljne cene i uslovi kada ne radi.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Poslednji dan Februara, a od aplikacije i ispravke bagova ništa... Nije problem ja čekam, a zatim ću sam ažurirati u kanti za smeće, moji živci su ipak vredniji, nisam lud da plaćam nešto što nije u funkciji. Džaba povoljne cene i uslovi kada ne radi.

Slazem se.
 
Da li aplikacija moze biti aktivna na vise telefona u isto vreme?
 
Globatel mi se pokazao najbolji za prijatelje koji nisu iz Srbije.. Jeftina kartica, odličan bonus pri kupovini iste. A kasnije jako povoljni "paketi".. Još sad imaju i esim.. Super stvarno..
Signal nikad nije izdao, net okej totalno i kvalitet poziva/sms-a super.. To je po mom iskustvu..

Plus je brat kupio karticu i koristio roaming paket kad je išao u Tursku, prezadovoljan..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Stiglo ažuriranje i za Android

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Kako da uplatim nekome kredit preko neta, a da ne moram da popunjavam ime vlasnika kartice i slične gluposti?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Iskreno sumnjam da je bitno da li upisuješ svoje ili njegovo ime... placas svojom karticom u svakom slučaju...
 
Da, ali piše kao unesi podatke o vlasniku kartice

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Vredi znati da pozivanjem koda *123# (stanje kredita na Vip pripejd brojevima) želeli lil ne, za 300 dinara dobijate paket od 4 GB i 30 min/sms na mesec dana :D
 
Poslednja izmena:
Vredi znati da pozivanjem koda *123# (stanje kredita na Vip pripejd brojevima) želeli lil ne, za 300 dinara dobijate paket od 4 GB i 30 min/sms na mesec dana :D

Poštovani, u pitanju je kod za direktnu aktivaciju mix paketa. Informacije o kratkim kodovima dobijate pozivanjem *100#, opcija 1. Takođe, bitno je sa koje kartice kodove pozivate.

Srdačan pozdrav!
 
Nazad
Vrh Dno