Šta je novo?

GLOBALTEL - virtuelni mobilni operator

@machak, kupiš esim sa nekim brojem, onda kontaktiraš globaltel i oni ti umesto novog broja ubace stari broj na esim.
 
@Globaltel-supp moze odgovor na ovo?

Kako da narucim sim karticu sa brojem koji imam registrovan u aplikaciji? Kada idem na sajt i idem da narucim sim karticu, trazi mi da ukucam broj koji hocu ali to je sestocifren broj, a moj broj u aplikaciji je sedmocifren, ne dozvoljava mi da unesm taj postojeci broj.

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока



Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Napovoljniji je paket koji sadrži 50 min/sms i 1GB, cena iznosi 300 rsd. Ukoliko želite samo razgovore i sms poruke, 100 min/sms košta 300 rsd takođe.

Kako da se prijavim za ovu uslugu. Nisam je pronašao na vašem sajtu. Da li se ovih 100 minuta odnosi na sve mreže ?
 
Kako da se prijavim za ovu uslugu. Nisam je pronašao na vašem sajtu. Da li se ovih 100 minuta odnosi na sve mreže ?

Potrebno je da kupite sim karticu. Cena iznosi 299 rsd. Kao promotivni paket u trajanju od 7 dana dobijate 5GB, 50 min/sms i 50 rsd. Nakon tog perioda uplaćujete kredit i aktivirate pakete.
 
Znaci mora nova kombinacija, bas glupo...Hvala na odgovoru

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Znaci mora nova kombinacija, bas glupo...Hvala na odgovoru

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока

A jel ti bitno da broj bude na fizičkoj kartici?
Ako ti je taj trenutni broj OK da ostane u aplikaciji, on je sada vezan za neki tvoj broj i kad god reaktiviraš aplikaciju tim brojem fizičkim brojem, trebalo bi da ti se vrati virtueln koji sada poseduješ.
Ako želiš i fizičku Globaltel karticu, kupiš na kiosku, za nju vežeš taj virtuelni broj i kad god karticu ubaciš u telefon i aktiviraš aplikaciju, imaš oba broja u aplikaciji.

Nije mi sada Globaltel kartica u telefonu da probam, ali vidim da moj virtuelni broj ima opciju Use As Sim Card Number, što bi valjda značilo da možeš da isključiš aplikaciju, a da pozivanjem tog broja zvoni aparat u kome je fizička Globaltel kartica? Kao da na jednoj kartici imaš dva broja?
 
Pročitajte pažljivo ono što sam napisao. Aplikaciji je dozvoljen pristup kontaktima, aplikacija očitava kontakte, aplikacija prikazuje ime kontakta pri odlaznim pozvima. Ono što aplikacija ne prikazuje jeste ime kontakta prilikom dolaznog poziva, niti prikazuje ime kontakta u listi poziva.
Tako je ja sam im pisao za taj problem, slao mejl i ništa...

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Globaltel ima nove pakete...

Na 7 dana:
2GB + 30min/sms = 200 din
4GB + 30min/sms = 300 din
2GB + 80min/sms = 300 din
4GB + 80min/sms = 400 din

Na 30 dana:
1GB + 50min/sms = 300 din
4GB + 50min/sms = 450 din
1GB + 150min/sms = 450 din
4GB + 150min/sms = 500 din
1GB + 250min/sms = 700 din
4GB + 250min/sms = 900 din
10GB + 50min/sms = 600 din
10GB + 150min/sms = 800 din
10GB + 250min/sms = 1000 din

I solo:
1GB 7 dana = 100 din
3GB 7 dana = 200 din
5GB 30 dana = 300 din

20min/sms - 7 dana = 100 din
50min/sms - 7 dana = 200 din
100min/sms - 30 dana = 300 din
Jel su ovi paketi u romingu?
Jel važe za Nemačku i zemlje u tranzitu do iste?
 
Kakva su iskustva sa roaming NET paketom? Jel neko koristio u inostranstvu. Vidim da je neko u ranijim postovima pitao, al niko da odgovori.
 
Kakva su iskustva sa roaming NET paketom? Jel neko koristio u inostranstvu. Vidim da je neko u ranijim postovima pitao, al niko da odgovori.

Poštovani, roming paketi su podeljeni po zonama. Svi paketi traju 7 dana. Za funkcionisanje mobilnih podataka je potrebno podesiti pristupne tačke u uređaju.
Podešavanja, mobilne mreže, imena pristupnih tačaka, naziv uneti globaltel (malim slovima) i APN uneti globaltel (malim slovima) Uključite prenos podataka i prenos podataka u romingu Izaberite odgovarajuću mobilnu mrežu koja vam omogućava korišćenje interneta , najbolje manuelno podesiti (najčešće je Vodafone mreža).

Ukoliko vam je potrebna dodatna pomoć poziv ka korisničkom centru na 06771234 je besplatan sa Globaltel broja iz rominga.
 
Poštovani, roming paketi su podeljeni po zonama. Svi paketi traju 7 dana. Za funkcionisanje mobilnih podataka je potrebno podesiti pristupne tačke u uređaju.
Podešavanja, mobilne mreže, imena pristupnih tačaka, naziv uneti globaltel (malim slovima) i APN uneti globaltel (malim slovima) Uključite prenos podataka i prenos podataka u romingu Izaberite odgovarajuću mobilnu mrežu koja vam omogućava korišćenje interneta , najbolje manuelno podesiti (najčešće je Vodafone mreža).

Ukoliko vam je potrebna dodatna pomoć poziv ka korisničkom centru na 06771234 je besplatan sa Globaltel broja iz rominga.
Kada planirate ažuriranje aplikacije i da se isprave bagovi tipa kad me neko zove ne vidim ime već samo broj, a brojeve ne znam napamet čiji su.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Podrzava li p30 lite e sim?

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Aha ok, hvala na odg

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Ma popravite aplikaciju toliko, dosta se ljudi žale, a vi ništa... Paketi su super cene povoljne, sve ok ali džabe kad aplikacija ne valja...

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno