Šta je novo?

Servis grafickih kartica u Novom Sadu ili Beogradu

m4rkoni

Poštovan
Učlanjen(a)
11.08.2016
Poruke
29
Poena
55
Pozdrav ljudi,

Nabavio sam neispravnu "3D Radeon 7970" i hteo bih da pronadjem servis da pogleda da li moze da se popravi.
Problem je sto ne daje uopste sliku kada se ukljuci i maticna zapisti jednom. Ventilator se normalno okrece.
Otvorio sam da vidim da li postoji neki vidljiv problem i sumnjiv mi je jedan blago naduven i izdignut kondenzator.
Covek od koga sam kupio mi je rekao da je uspeo da dobije par puta sliku, ali bi zatim nestala. U vecini slucajeva nije dobijao sliku uopste.

Da li mi moze neko preporuciti dobar servis grafickih kartica u Novom Sadu ili Beogradu? Preferencija je NS. :)

Pozdrav,
Marko
 
Odnesi u TV servis, bar neki za koji znas da je okej.. nek pogledaju taj kondezator.AKo je stvarno on riknuo, zamenice ti oni tamo sa novim i uzeti 500-1000din.Pa lepo probas grafiku.Ako nije do njega onda trazi servis.Nema razloga da trazis "servis grafickih kartica" u startu jer ce da bude klepetanje po usima, za najgluplji problem.
 
Probaj i da nadjes servis grafickih ili maticnih ploca preko googla, ne bi trebali da uzmu vise od 10-15 evra ako moze da se popravi. A obicno imaju vise iskustva nego obican tv servis i uslove da je ispitaju
 
Odnesi u TV servis, bar neki za koji znas da je okej.. nek pogledaju taj kondezator.AKo je stvarno on riknuo, zamenice ti oni tamo sa novim i uzeti 500-1000din.Pa lepo probas grafiku.Ako nije do njega onda trazi servis.Nema razloga da trazis "servis grafickih kartica" u startu jer ce da bude klepetanje po usima, za najgluplji problem.

Probaj i da nadjes servis grafickih ili maticnih ploca preko googla, ne bi trebali da uzmu vise od 10-15 evra ako moze da se popravi. A obicno imaju vise iskustva nego obican tv servis i uslove da je ispitaju

Hvala vam obojici na odgovorima. Javio mi se kolega sa reballing masinom pa cemo pokusati tako da sredimo. Ako ne uspe, prodajem karticu makar za delove. :)
 
Nazad
Vrh Dno