Šta je novo?

Tutorijal kako legalno skinuti instalacione iso-e svih verzija Windowsa i Office-a

Jesi li pokusao sa WUMT? Trebalo bi da izlista i azuriranja za Office.
Ili rucno da odradis
Hvala, uspjela je ova varijanta rucnog azuriranja.
 
Мала помоћ,колега ми је дао његов лаптоп да му убацим виндос 10. Сада има 7 на њему. И кад покушам ово из првог поста да скинем или кад покушам на мајкософтовом сајту да скинем добијем ову поруку.
PXL_20240107_085635387.jpg
Да ли има неки други начин да се скине .исо за 10 пошто ово из неког разлога неће?
 
^^ако имаш неки фајервол или слично, може да ти се јави ова порука. Пробај да погасиш све што ти спречава излазак на интернет, па онда покрени поново.
 
@Aleksandar@1389 A recimo da odeš ma MS sajt i skineš ISO Win10, rufusom napraviš botabilnu flešku i instaliraš tako?


Овако сам и покушао,али кад скинем тај фајл са њиховог сајта добијем ову поруку.

Пробаћу да погасим све.
^^ако имаш неки фајервол или слично, може да ти се јави ова порука. Пробај да погасиш све што ти спречава излазак на интернет, па онда покрени поново.
Искључио Аваст и угасио фајервол и опет иста порука.
 
Poslednja izmena:
Skini istim alatom na drugom modernijem računaru. Ionakao taj alat pravi butabilni fleš koji je isti za sve.
Ili skini originalni iso sa nekog drugog hosta, ima ih još nekoliko aktivnih
 
Skini istim alatom na drugom modernijem računaru. Ionakao taj alat pravi butabilni fleš koji je isti za sve.
Ili skini originalni iso sa nekog drugog hosta, ima ih još nekoliko aktivnih
Скидам .исо на телефон па ћу га пребацити на овај рачунар,надам се да ће моћи тако.

Кад будем после пребацио на флешку и кад га будем правио преко руфуса,коју опцију да изаберем кад ме пита за оно МБТ и још једна опција,ово је старији рачунар.
 
MBR
 
Nazad
Vrh Dno