Šta je novo?

LG V20

Iskreno V20 mi zvuči kao jako dobra priča, i poprilično mi je žao što ga neće biti na launchu u EU :<
 
Biće oglasi, a verovatno će i doći u EU ...

LG's V20 is one of very few phones that properly support 'OK Google' commands while the screen is off


nexus2cee_alwaysonloop_thumb.gif


http://www.androidpolice.com/2016/0...t-ok-google-commands-while-the-screen-is-off/
 
Ja mislim da ni V10 zvanično nije bio u evropi, sad ga puni oglasi
 
Kako nije bio zvanično kada sam ga ja uzeo u vip-u

S7 EDGE
 
Sve nesto mislim da je na pocetku bila prica da nece biti kod nas, moguce da grešim
 
Realno V10 se pojavio kod nas ali ga je pojela senka konkurencije.
Verovatno će slično biti i sa V20 ali se nadam da će ga barem biti.
 
Oni dok se reše svi će biti u fazonu da čekaju 830 procesore novih modela.
 
Valjda je bela boja najjeftinija za proizvodnju?
 
Mislim da je u pitanju vizuelna praktičnost. Meni je tako.
 
I meni muka kad vidim crni telefon a beli punjač i sluške...

Sent from my SM-G930F
 
Rekao bih da je google započeo sa nexus serijom, sa belim kablom i crnim fonom.
 
Koga briga koje je boje punjac, apple oduvek daje bele punjace i slusalice uz bele i uz crne telefone, i nokia je nekada davno davala crne punjace uz bele i drugih boja telefone, i samsung to isto radi. Nista novo
 
Koga briga koje je boje punjac, apple oduvek daje bele punjace i slusalice uz bele i uz crne telefone, i nokia je nekada davno davala crne punjace uz bele i drugih boja telefone, i samsung to isto radi. Nista novo
Ma niko od proizvođača to I ne gleda... Imam beli BlackBerry Passport a crni punjač uz njega...

Sent from BlackBerry Passport
 
Na kraju nebitno, ali zar vam nije beli upadljiviji? Ja ga uvek negde cusnem i puno puta kad ga ugledam sam pomislio - super sto je beo. Ma mogao bi da bude i fluoroscentan :)
 
Ne jer mi pored stoji uboden punjac za tablet, drugi telefon, kabel od bezicnog telefona, pomislim kako cu da pocupam sve i da bacim kroz prozor jer uvek jednim kabelom povucem sve ostalo.
 
Pa koliko moze da bude jeftinija od crne boje? Nije razlika sigurno 1000€ po punjacu

Beyond Genius Lies Insanity
Zamisli 10 miliona prodatih telefona,a razlika u ceni izmedju belog i crnog,neka bude 3e.
Neko zadovoljno ceska bradu sada
 
https://youtu.be/esR-pQ4s9kA

Ne znam da l je ovo novo na V20 ili je ubačeno i u G5, ali konačno menjanje teme znači i drugačije boje celog UI-a (settings, quick toggles itd) ne samo wallpaper i ikonice, što je dobro za one kojima smeta dominantna bela boja

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
U vrh,svidja mi se sto moze da se stavi crna tema,realno uz crni v20 nikako ne ide ono sve belo


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ma sve super, svidja mi se mob i utoliko me vise nervira njihova glupost za evropsko trziste. Trziste ih tolerise iz godine u godinu a oni kao da jedu bunike.
 
Poslednja izmena:
Dobar potez, treba imati i lajt i dark teme pa ko sta voli.
Mada lajt nocu prze oci cak i sa slabim osvetljenjem displeja.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno