Šta je novo?

LG V20

Standard Battery Li-Ion 4000 mAh (Also Removable) With Fast Battery Charging: 83% In 30 Min (Quick Charge 3.0)

Ovo pominju na nekom yt kanalu i esatu :) Nemam pojma da li je tacno

Sent from my D6503
 
Prednja kamera mi je najmanje bitna stvar na telefonu - to je ok sigurno :D

 
Poslednja izmena:
3200mah sigurno. Ovaj Alu je kao nešto neviđeno do sada ,avioni Bla Bla. Videćemo da li se guli vremenom ili stvarno valja
 
Na papiru je sve "top" kao sto rece @hsv.stoned :D Jedino ova baterija, 3200max :/
 
Steta za bateriju, da je bar Exynos unutra nego S820 koji nije bas stedljiv..

Ali dobro, ovo je svakako jedan od najboljih tel. ove godine, bar sto se hardvera tice a UI i podrska su, ako nista drugo bolji, od vecine "kineza" pa i Samsunga.

Mogu da pomognu battery case ili power bank, ja bih za putovanja i outdoor pazario ovako nesto: https://www.amazon.com/ZeroLemon-Extended-Protection-Compatible-Guarantee/dp/B018TP3XGK


Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Handling the LG V20 is a pleasure - the phone is about 50g lighter than the V10, and you can tell it right away. The new material feels premium and the new shape suits it great. Operating with the V20 is a flagship experience itself, even before you dig into testing the power of its Snapdragon 820 beast inside.

LG V20 is also capable of capturing lossless audio with its videos at 24bit/48kHz, which should also be able to record loud sounds of up to 132dB distortion free. According to LG such sound levels are louder than concerts and can rarely occur naturally, but football fans can occasionally get there when cheering their favorite team.

The V20 will be hitting the store this month starting with the USA and Korea. 

Najjače što je gsmarena "pogodila" spec 100 % 1,2h pre eventa :) bukvalno sve detalje,prednja kamera koliko mp koji f ,baterija itd itd.
 
Poslednja izmena:
Super je telefon.Mene najvise zanima koliko je displej bolji tj svetliji od proslog modela i koliko je kamera unapredjena.

Telefon nema neku izrazenu manu,cak je i dizajn ok.Ako se ispostavi da je slabija baterija jedini propust bice to ok.
 
Poslednja izmena:
Telefon je zver, osim baterije, ocekivao sam vise, barem 3500, ovako tesko da moze da dogura 5-5.5h max upotrebe, nadam se da gresim oko ovoga :/
Cudo na phonearena nema nista..
 
Bugarima jabučari bacili malo kinte i to je to za PA :)

v20-fb1.jpg


https://www.engadget.com/2016/09/06/lg-v20-hands-on-preview/
http://www.androidcentral.com/lg-v20-official-nougat-powered-dual-screen-phone-arrives-month
 
Poslednja izmena:
Telefon prava zverka. :)

Vrh specifikacije. Bas bih voleo da vidim testove ovog quad DACa.
Baterija je solidna. 3.5Ah realno nije malo. Uz QC3 ce za cas da se dopuni da "prezivis". :D A i power bank je uvek opcija.
Ocekivao sam onaj rugged dizajn zadnjeg dela koji je imao V10, mada je i ovako skroz ok.
Od napred lepotinja od fona. Sto nexus ne izgleda ovako? Zastoo?? :D
(I dalje ne mogu da prezalim sto HTC pravi Nexuse :D )

* Pixele, pixele..

edit: ehh 3.2Ah. Pa i dalje nije lose., mada su mogli barem 3.5Ah. :/
 
Poslednja izmena:


2cc5fc85-8653-4c19-96a7-b9ff271a54b1_1000.jpg


LG-V20-Colors.jpg


Zver sa baterijom koja bi mogla biti bolja (ako ništa izmenjiva je, a tu je i USB Type-C sa Quick Charge 3.0) :)
 
Poslednja izmena:
Zadržali sa V10 MIL-STD shock resistance !

IR (daljinac) isto tu !

The V20's shell isn't an unibody, but it sure looks like one. Everything that is not screen glass is made of AL-6013 aluminum alloy, which is reportedly used in boats and planes. The material is tough, as is the frame around the V20's chassis, so the phone has similar military shock resistance compliance as its V10 predecessor.

Aluminum AL 6013 materijal :)

The V20 offers Steady Record 2.0 system for its video capturing in addition to the optical stabilization - the phone is the first to offer Qualcomm's proprietary (EIS) video stabilization based on gyroscopes. And it also offers image stream analysis (DIS) for tracking a moving object and stabilizing the video by the object's line of movement. It is also capable of minimizing objects the distortion, which is a problem with the wide angle snappers.

LG V20 is also capable of capturing lossless audio with its videos at 24bit/48kHz, which should also be able to record loud sounds of up to 132dB distortion free. According to LG such sound levels are louder than concerts and can rarely occur naturally, but football fans can occasionally get there when cheering their favorite team.
 
Poslednja izmena:
Najbolji Lg do sada. Košta će ovo 650e kada se pojavi. Meni se od svega naviše sviđa dugme za bateriju... [emoji4] Bode mi oči sada ovaj Lg ui...
 
Zali boze kako samo upropastavaju telefone ocajnim baterijama!! :(

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Kao što sam prije neki dan rekao imaće max 3500mah, nemoguće bi bilo da nadmase note 7. A ono ispade 3200mah. Sve je ostalo na mjestu ali nikako tu prokletu bateriju da konačno ugrade koja će da traje krsteno.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Lep telefon, zaokružen. Samo mi se čini da je ovo trebao da bude G5, više me podseća na njega nego na V seriju.
 
Oduševljava me kamera softver i manuelne kontrole za video.
Inače mi nije jasno zašto LG ne doda stylus i da konkurišu Note.
 
Dovoljno da mu vidim dimenzije u odnosu na note 7 i vec mi je fail

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno