Šta je novo?

LG V20

Pa dobro, po meni tu i nema takmicenja - dva razlicita trzista.
 
Čudi me da se vas dvojica toliko brinete za marketing, a nosite nexus i čunga lunga kineza :)
****š marketing - još bolje da je tanji jer će padati cena brže...

Nego pitanje je da li je ono gore tačno, informacije su odavde - http://pdadb.net/index.php?m=specs&id=10585&c=lg_vs995_v20_xlte

Those arent the official specs, its just a copy-paste from pdadb.net's preliminary/rumored specs. That site is the primary advertiser on pdadb, perhaps even a partner.
Those specs have been up at pdadb.net for a couple of weeks at least. Looks to be a placeholder.

Tako da još ništa 100% nije sigurno !
 
Poslednja izmena:
Ma briga me za marketing, ali uopste to pisanje kada ko izbacuje telefon i da li ce ici protiv iPhone ili samsunga mi je smesno, jer predstavljanje iPhone-a je najveci tech dogadjaj godine (bar jos narednih 3-4 godine) i tu niko ne treba da se mesa jer su svi drugi smesni po tom pitanju.
 
Kako kome mene taj njihov događaj npr uopšte ne zanima :)
 
Upravo, najveći događaj samo za one koje zanima. Mada jesu u većini [emoji4]
 
Predstavljanje IG....
Smešno- naravno da neću gledati

S7 EDGE
 
Samo sam rekao da je potez za poštovanje pogotovu posle kiksa zvanog g5. Ubeđen sam da bi se g5 bolje primio među mtv populacijom da je "izašao" 2m posle s7 a ne istog dana.

Svakako poštovanje za LG
 
Poslednja izmena:
Znaci sve nam se svidja, samo da nije G5 nacin modularan i da bude, prvi put, krstena baterija iz glasina :)
 
Posle duze vremena izlazi telefon za koji mesec dana pre izlaska pa do dana premijere nema nikakvih pouzdanih informacija,za razliki od vecine drugih gde se manje vise sve zna ...mozda ovo na kraju bude obecavajuce
 
Jedva cekam da se probudim ujutro da vidim sta ce da prikazu. Aj laku noc

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Mnogo mi sve ovo dobro zvuči da bi bilo tačno :)

microSD, 4000 mAh izmenjiva baterija, 16mp wide angle kamera, Snapdragon 820, 4GB RAM-a ...
Android 7.0, drugi displej, male ivice, USB Type-C, vrhunski zvuk ...
 
Poslednja izmena:
Pa od G3 su samo fejlovali,izuzev v10,mada i tu je bila slaba baterija,red bi bio da se opamete.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Mnogo mi sve ovo dobro zvuči da bi bilo tačno :)

microSD, 4000 mAh izmenjiva baterija, 16mp wide angle kamera, Snapdragon 820, 4GB RAM-a ...
Android 7.0, drugi displej, male ivice, USB Type-C, vrhunski zvuk ...
I LG UI, buraz od ShitWiz-a :)

Slicno napucanu specifikaciju ima i ZTE Axon 7 od 430$ pa se ne hajpuje (baterija je oko 3200 mAh, 5.5" ekran)

Sve to iznad zvuci previse dobro da bi bilo istinito :) Posebno zbog 4k mAh baterije, mislim da ce pre biti tu negde oko 3200 mAh al' daj boze da gresim.
Pitanje je i isplativost takvog poteza za LG je profit danas u smartfon svetu donosi samo prodaja precenjenih flagship uredjaja.

Ako stvarno izbace V20 kao iz glasina onda ce to stvarno biti potez za postovanje. Ali takav fon bi sto pre morao da stigne i do Evrope a sudeci po Riccolovim info to se nece desiti pre pocetka 2017..

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Čudi me da niko ovo nije okačio ? Ništa od oleda def.

CrsAhZ0WYAEl42L.jpg


Crr2cF3VUAAVsx8.jpg


Bezeli nemaju nikakve veze sa " renderima " ,na ovoj prvoj slici su očito veći
 
Poslednja izmena:
I LG UI, buraz od ShitWiz-a :)

Slicno napucanu specifikaciju ima i ZTE Axon 7 od 430$ pa se ne hajpuje (baterija je oko 3200 mAh, 5.5" ekran)

Sve to iznad zvuci previse dobro da bi bilo istinito :) Posebno zbog 4k mAh baterije, mislim da ce pre biti tu negde oko 3200 mAh al' daj boze da gresim.
Pitanje je i isplativost takvog poteza za LG je profit danas u smartfon svetu donosi samo prodaja precenjenih flagship uredjaja.

Ako stvarno izbace V20 kao iz glasina onda ce to stvarno biti potez za postovanje. Ali takav fon bi sto pre morao da stigne i do Evrope a sudeci po Riccolovim info to se nece desiti pre pocetka 2017..

Sent from my D6503


Nisu za poređenje realno jer je LG UI bolji ...
Mnogo je lakši, radi multitasking, update i podrška su mnogo mnogo bolji !
Kome se ne sviđaju boje (realno korejanci su operisani od dizajna) nova launcher i sve super :)

Bez 3500 mAh baterije neka ne izbacuju telefon :D

LG-V20.jpg


Vrh izgleda, podseća sa ovim malim ivicama na G2 :)

http://www.phone-probe.com/lg-v20-leaks-ahead-of-unveiling/


EDIT: Piše baterija 3200 mAh - ako je tačno koska :D
 
Poslednja izmena:
Pa i jeste bolji LG UI vec neko vreme al' i dalje je to previse modifikovan android..

Mislim da ce baterija biti negde 3200-3400 mAh, daj boze da gresim.
Kao da svi poznatiji proizvodjaci imaju dil da ne ugradjuju baterije velikog kapaciteta, jedino sto kineski proizvodjaci ponekad iznenade al' im tu prednost dobrim delom neutralisu hw i neoptimizovan sw.

Na tim novim renderima lici na hibrid G2 i nekog Desire htc-a :D
Ali opet bolje od G5 mada steta sto nije na osnovi V10..






Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
5.7" + onaj drugi + QHD rezolucija = baterija prosek :(


6MYnM8aY.png



Sve ostalo je super, ako je tačno ovo gore !

Ajde bar je izmenjiva baterija, mada bolje da nije, a da bude 3600 - 4000 mAh.
 
Poslednja izmena:
Koja beda sto je prezentacija u tom terminu, odavno nisam gledao predstavljanje nekog smartfona uzivo niti me je interesovalo, za V20 bih ispratio ali jbga, ko ce cekati..

Sent from my D6503
 
krastavac SF vremenska zona :)

The V20 will come with only one storage option, 64 GB, but has a microSD card slot to expand further.
First phone to ship with Android 7.0 Nougat. We do know that it will also be the first phone to ship with a 32-bit Quad DAC chip, which will give it superior sound quality.


Sve vrhunski osim baterije :)
 
Poslednja izmena:
Još bolje što je u 3am. Probudiš se ujutru pogledaš 3,4 klipa na youtube i to je to. :)
 
Ma da, nego me zanimaju detalji oko DAC-a, kamere i kapacitet baterije mada kapiram da ce se bar to za bateriju saznati u narednih sat vremena :)

Sent from my D6503
 
Koja beda sto je prezentacija u tom terminu, odavno nisam gledao predstavljanje nekog smartfona uzivo niti me je interesovalo, za V20 bih ispratio ali jbga, ko ce cekati..

Sent from my D6503

brate ako bude kao G5 veruj mi da to ne želiš da gledaš :)
 
Ne znam zašto ali meni sve smrdi na to da će baterija biti 3000-3200 i kamera koja nije promenjena od G4 samo sa dodatnom wide angle kamerom...

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Pa tako će biti.. zbog čega praviti bateriju koja se menja ako će ona biti 4000mah ? To ni ludi Kinezi ne rade

https://youtu.be/5K-g4w_O7YA

Već izašao.

Foru za skidanje poklopca ukrali od onog Kineza jiuyu ili tako nešto. 4s se zvao mob ,identično se skidao poklopac.
Ipak jiayu g5s.

Kako reče ovaj Baja idu kvalitetne sluske uz mob što je uvek dobro.
 
Poslednja izmena:
Jel nekom nesto stiglo na gmail u vezi prezentacije,?
P.s. da vidimo sta je ovo @fkloznica postavio hahahaha :D :D
Gledamo Djokovica, pa da vidimo sta to LG izbacuje, ako bude slican G5 mislim da ce da bude veliki FAIL..
 
Šteta što nije rekao kolika je baterija ali cenim da je 3000mah. Previše je tanak mob

Imaće očito da su svi novinari na ifa dobili primerak v20 :)
 
Poslednja izmena:
Odlican, samo mi je malo glupo ovo dugme sa kojim se otvara zadnji poklopac, Nije imalo potrebe za tim, bar po meni.. Ostalo me okej, malo mi se cini da je prednja kamera losa, ali mi se cini sigurno, posto na snimku kao da je 1Mpx kamera, a ne 5 ili 8Mpx.. Ostaje jos samo baterija kolika ce biti.. Nadam se da nece biti 3000max, kao svi iz G serije i V10 (osim G5 koji je imao 2800).. :D :D :D
 
Ma gde može kamera da bude loša :D
Samo baterija je znak ? sve ostalo je vrh koliko mi se čini !

Nego jel će biti modularan ili neće ? :D
 
Nazad
Vrh Dno