Šta je novo?

LG V20

Fino, fino, zvuk je bitna stavka. Izgleda da nece biti sound amp dodatka. Takodje se nadam da ce dodaci biti bolji ovog puta ako vec planiraju, ono na G5 niti se kaci kako treba niti izgleda kako treba.
 
Fino, fino, zvuk je bitna stavka. Izgleda da nece biti sound amp dodatka. Takodje se nadam da ce dodaci biti bolji ovog puta ako vec planiraju, ono na G5 niti se kaci kako treba niti izgleda kako treba.
Kod modularnosti Lenovo je odrazao lekciju LG... Nadam se da nece biti modularan,da ce moci da se vadi baterija,da ce biti 4000mAh bat. Ostalo je sve jasno.

Sent from my Note Pro 12.2
 
Reportedly, T-Mobile's LG V20 is priced at $650 off contract, and folks who pre-order it will receive some interesting bonuses, including an extra battery, an "enhanced hand grip", and a "memory module attachment."

Novi lg prijatelji

Sent from my Redmi Note 3
 
Napravili seriju koja se izdvajala i sad joj promenili koncept - da se ne izdvaja [emoji108]
 
Haha, spot on. Ne bih ni sam to bolje opisao.
 
T-Mobile's LG V20 is priced at $650 off contract, and folks who pre-order it will receive some interesting bonuses, including an extra battery, an "enhanced hand grip", and a "memory module attachment." The last two mysterious items sustain the idea that the V20 borrows from the modular design of the G5 (these leaked LG V20 renders suggest exactly the same thing). There should also be a T-Mobile exclusive bonus package comprised of 1 year of free Hulu subscription, plus 3 free Vudu rentals.

http://www.phonearena.com/news/LG-V20-price-and-release-date-on-T-Mobile-allegedly-revealed_id84155

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kakvi indijanci,neverovatno. Ovaj Lg tj njihovo mobilno odeljenje mi izgleda i pored svih mogucih "inovacija" kao da im negde cure informacije ili jos gore kao da im neko daje lazne ili da sabotiraju sami sebe.Sve sto su trebali da urade jeste da stave jacu bateriju i novi procesor a oni sarlatani se zaludjuju nekim modulacijama. Verovao sam u ovaj V20,narocito nakon rukovanja sa V10,jer onakvo kuciste tesko da ce neko u skorije vreme da napravi.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Bas me interesuje koliko je ljudi, od ovih koji su kupili G5, kupilo nesto od dodataka.
Upropastili su G, sad ce da unište i V seriju.
 
Google confirms LG V20 first to run Nougat, not the next-gen Nexus

android-nougat-lg-v20-first.png


http://www.androidauthority.com/lg-v20-first-nougat-smartphone-711819/

LG V20 teaser highlights its audio capabilities

LG-V20-mic-teaser.jpg


http://www.androidauthority.com/lg-v20-teaser-highlights-audio-711736/


Sent from my NOTE 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Čekajte, pa zar će i V20 biti modularan kao i G5 ???
 
Moguće...

LG and B&O combine to offer premium audio experience on the LG V20

http://www.phonearena.com/news/LG-a...remium-audio-experience-on-the-LG-V20_id84444

Check out the latest LG V20 renders

LG-V20-1.jpg
LG-V20-2.jpg
LG-V20-3.jpg
LG-V20-4.jpg


We expect the LG V20 to carry a 5.5-inch display with a resolution of 1440 x 2560. An 'always on' secondary screen sits above the larger display. Under the hood is the Snapdragon 820 SoC with a quad-core 2.2GHz CPU, and the Adreno 530 GPU. 4GB of RAM is inside along with 64GB of expandable storage. A 256GB capacity microSD slot will be available for those seeking additional memory. A 21MP dual camera setup appears on the back of the phone, with an 8MP shooter in front to handle selfies and video chats. Keeping the lights on is a 4000mAh battery, and the handset will be the first with Android 7.0 pre-loaded right out of the box.

The LG V20 is expected to be a multimedia beast. We know that the audio will be enhanced by the 32-bit QUAD DAC chip and from LG's partnership with B&O Play. We expect to see the LG V20 unveiled in San Francisco on September 6th.

http://www.phonearena.com/news/Check-out-the-latest-LG-V20-renders_id84447

Specifikacije vrhunske, samo za bateriju je pitanje da li će biti 4000 mAh

Sent from my NOTE 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na kraju će biti klimara od 3200

Sent from my SM-G930F
 
HT(L)G :)

Cqpzw0NVUAA_mIT.jpg



Sent from my D6503
 
Lepota, ivice minimalne :D
Nisu morali ni ovaj drugi displej gore, što se mene tiče, mada nije loše da se izdvoje od mora identičnih telefona...

Probable LG V20 render leaks with a less modular look
http://www.androidpolice.com/2016/08/24/probable-lg-v20-render-leaks-less-modular-look/

B&O Play renews collaboration with LG for premium audio on the V20

DAC-Test-Equipment.jpg


http://www.androidauthority.com/bo-collaboration-lg-audio-v20-712312/

Samo baterija i dalje najveći znak ?

Sent from my NOTE 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Čim vidiš ovu crnu traku dole odmah znaš da je modularan :)

Sent from my Kinez
 
hm. ne svidja mi se sto je modularan. g5 je tu bas podbacio. ali krastavac, verovatno su krenuli u razvoj pre izbacivanja g5 pa je bilo kasno. v10 je vrhunski telefon i ko kaze da mu smeta drugi ekran silno gresi :) nema tih notification ledova koje mogu njega da zamene. ko se jednom navikne - kraj. izzrada kod v20 je takodje vrhunska. zadnja stranica je sjajna pod prstima, odlicna za grip. bokovi daju notu eleganicije i cvrstine. ma sjajan telefon. ko kod ga uzme u ruku odusevi se izradom. v20 ne izgleda kao da ce da odusevi... pogotovo sto modulran telefon nema sanse da daje taj osecaj cvrstine i kompaktnosti. ne znam, mozda gresim ali mi se za sad ne svidja... specifikacije, sa druge strane, su odlicne.
 
Poslednja izmena:
Potpisujem sve sto si rekao. Kad sam video uzivo V10, doziveo sam najprijatnije iznenadjenje u smislu podizanja utiska o nekom telefonu nakon samo gledanja slika, a zatim cackanja uredjaja...

Bice bas steta ako odbace tu prednost V serije zarad ne bas prihvacenog principa koji je i na G5 fejlovao...
 
Ja ne znam sto ljudi kukaju na "modularnost".... Do skoro su kukali na telefone gde se ne menja baterija,a sad obrnuto... :D
U svakom slucaju, niko ih ne tera da koriste opciju te tzv modularnosti... Jednostavno je ne koristi i imas telefon koji je isti kao i svi drugi, ne shvatam kukanja i razocarenja...
 
Ja ne znam sto ljudi kukaju na "modularnost".... Do skoro su kukali na telefone gde se ne menja baterija,a sad obrnuto... :D
U svakom slucaju, niko ih ne tera da koriste opciju te tzv modularnosti... Jednostavno je ne koristi i imas telefon koji je isti kao i svi drugi, ne shvatam kukanja i razocarenja...

+1

kad nema inovacija, onda kukaju kako su proizvođači bez mašte, kad neko proba nešto drugačije onda ni to ne valja...a s druge strane čitava histerija oko telefončića od 3.5" jednog proizvođača čije ime se ne pominje koji na svakih nekoliko godina menja samo tip kablova koje u njega možeš da utakneš...
 
Ljudi, ne kuka se toliko na modularnost, nego na to sto ce ona oduzeti V seriji njenu najvecu prednost, a to je bila MIL STD izdrzljivost i cvrstina, uz fenomenalan kvalitet materijala i izrade. Modularan telefon to jednostavno nece moci da podrzi, a posto se modularnost moze dobiti vec kroz G seriju, ovo je bio los potez.
 
Ali zašto pobogu furaju fazon sa dve kamere - to mi je toliko odvratno da ne mogu da opišem

S7 EDGE
 
Zato što čuvaju za sledeću godinu tri kamere :D
 
Kroz 3 godine ledja telefona će biti preplavljena sa kamerama!!!
Smaraju sa renderima ali nigde nema nekog decent leak-a :S
 
Svi ce uskoro preci na jbne dual kamere..

Sent from my D6503
 
Nazad
Vrh Dno