Šta je novo?

LG V20

Nabavice ono to, ne sekiraj se, nego je veca potraznja, pa hoce da podignu cenu verovatno.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Izgleda da sam ja na vreme uzeo pre 20 dana. :)

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Погледао сам бар 50 клипова на тему камере на В20.По ономе што сам видео...негде је Г5 шије и то дебело.Посебно губи у оштрини односно детаљима а и видео није на нивоу као на Г5.То су рекли а и можете сами да приметите.Колико знам карактеристике и квалитет сочива је исти и на Г5 и на В20 можда је софтвер у питању.Углавном сада се дебело размишљам да ли да га узмем.
 
Manji je senzor na v20

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Kakav je senzor na g6?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
G6 i V30 imaju manji senzor od v20... A v20 i g5 imaju iste senzore...ali na tim veličinama senzora je vrlo teško primetiti razlike, sve su to dobre kamere...
 
Da, na nekim sajtovima i za v20 stoji da je 2.6 senzor... Ponekad je stvarno teško ustanoviti šta je šta...kako god, stojim pri tome da su to sitne razlike u veličini senzora i procesiranje slika je verovatno bitnije za konačni rezultat...recimo, teško mogu da primetim razliku između kompakt aparata koji ima 2.3 senzor i v20...
 
Stigao mi je LG V20 od Dada, na prvu loptu. Telefon je zmaj, malo mi je zao sto eto nema B&O logo ali sta da se radi... :)
 
I ja sam narucio od njega,iskreno me i nije toliko zanimalo za logo..
 
Ja bih svakako uzeo telefon, ali nema veze. Da li zna neko kako da uzmem onu promociju 100gb na GDrive? :d
 
pratiš uputstva na telefonu za gdrive, nema ništa posebno da se prijavljuje...

jeste telefon uzeli kod njega zato što je jeftiniji, ili ni drugi prodavci više nemaju b&o telefone?
 
Koga god sam pitao nema na stanju i ceka se..Jedan prodavac je imao na stanju sa logom ali kasno mi je javio..
 
Poslednja izmena:
pratiš uputstva na telefonu za gdrive, nema ništa posebno da se prijavljuje...

jeste telefon uzeli kod njega zato što je jeftiniji, ili ni drugi prodavci više nemaju b&o telefone?
Ja sam uzeo jer je jedini imao na stanju. Ostali su mi svi rekli kao ima ali možda znaš, mora da se sačeka...
 
Ulogujes se sa svojim nalogom i kucas kod cinimi se. Tako je bar na dropbox-u, kada sam uzimao G5. Ali je fora sto je to na 2god, posle moras da placas. :)

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Sad sam update aplikaciju i izaslo mi je da redeemujem. Dosta mi je 2 godine, kad istekne ne treba da se placa ali ono sto ima od podataka u njemu se ne brise vec ostaje ali ne moze vise da uploadujes. Koliko je dobar ovaj QC, od 10-100% za manje od sat i po vremena.
 
Može li neki komentar u vezi fotografija? Ima li neko iskustva da li bolje slika od Honor 8?

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Pa od honor 8 nema šanse da lošije slika :)

Generalno, čitao sam komentare dosta oko kamere, ljudi u principu nisu zadovoljni nešto. Kažu da ga Nexus sabija tu npr, bar što se tiče fotografija.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Cuj sabija ga ,pa nije v20 kanta od modela pa da ga sabija plus skuplji od njega tricavih 500e


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Imao sam G5, planiram da uzmem v20. Na G5 su slike bile bruka, wide kamera je nesto najbolje na tel. Samo zbog toga bi opet uzeo lg. Sto rece kolega iznad, da ga slabija tesko, mozda su nijanse u pitanju jedino. A i o ceni necemo diskutovati. Prevelika razlika.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Najbolje da postavite slike na flickr koje ste slikali, dnevne i noćne. Dnevne su i sa Kinezima ok. Da se vidi iz prve ruke i prekine više rasprava o kameri.
 
ko radi pixel peeping na 100% njemu nijedna kamera nije dovoljno dobra...


Sent from my iPad using Tapatalk
 
A jeste,sad su pixel noviji modeli ,zaboravih ,sve jedno ne sabija ga nikako,niti u bilo kom smislu .Naravno ko hoce da veruje u to neka veruje.Preskoci v20 kupi nexus i milina ,jos ustedi i neki dinar


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Nexus ima bolju kameru za fotografije od s8, da ne pričam o v20...
 
V20 star godinu dana i vi sad našli tu da pričate o temi koja je 100 puta prepričana :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
5x/6P

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno