Šta je novo?

LG V20

Menjaju ga redovno, g2 i g3 su dobili sve nove verzije.
 
Notifikacije je super sto nisu dirali, i sto su napokon stavili normalne velicine soft dugmice ali ostatak UI-a mi se ne svidja previse. Ali fon deluje super

Sent from my Nexus 5X
 
Telep pohvalio neki telefon a da nije nexus... Wtf... [emoji23] [emoji12]
 
Pa ima mnogo telefona koji mi se isto ili više svidjaju od nexusa, ali dzaba TW, LG UX, Sense ne dolaze u obzir.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 

Razocarenje za kalibraciju ekrana..Neprecizne boje?
Jel zna neko da li slika u 16 mpx na 4:3 aspect ratio ili 16:9? Ako je 4:3 onda je njesra kao sto je na iphone i Šljamsungu sa S7.

That, of course, could all be attributed to its poor color temperature and its inability to accurately produce colors realistically. While its luminance isn’t called into question at all, since it’s actually one of the more potent ones out there, the other two qualities I mentioned just limits its ability to be compelling – from a display standpoint, naturally. You might not feel the same way, but if you were to place it besides any of Samsung’s flagships, you’ll see exactly how its superior qualities makes for a mesmerizing display that gets more attention.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
I sta je na kraju bilo? Hoce li se V20 pojavljivato u Evropi ili ne?

Beyond Genius Lies Insanity
 
Pa ako se pojavi onda negde kada i v10 ,posle 3,4meseca. U usa izlazi tek 21 okt

Znači sledeća godina
 
Da, tako je. :-\ U nasom regijonu ga do nove godine sigurno nece biti. Ipak se nadam, da dodje sto pre u Europu zvanicnim putem. Kupit cu dva, ako ce ga biti do kraja januara. Inace nema smisla, jer ce posle vec skoro doci 'G6. Itd.

Svakako ide kritika na tolika zakasnjenja 'V' serije, jos posebno u ovo vreme, kad bi LG trebao iskoristiti trenutacni ispad "eksplozivnog" konkurenta. Kako god, ne moze biti, da je Europa marginalno/malo trziste i toliko ne bitno ...
 
Poslednja izmena:
[youtube]ETPHdTc8ofE[/youtube]

Sent from my D6503
 
LG V20 cameras: What you need to know about the manual shooter's dream phone

The LG V20 is equipped with a 16MP f/1.8 OIS-supported primary camera and an 8MP f/2.4 super-wide 135-degree camera.

lgv20_manualmode.jpg


http://www.androidcentral.com/everything-you-need-know-about-lg-v20s-camera
 
Poslednja izmena:
Možda najkompletniji telefon trenutno. Da li se zna početna cena?
 
Neće on pre nove godine u Evropu, pitanje i tada i po kojoj ceni... Tek je za kraj oktobra najavljen preorder u Americi...

Sent from my Nexus 6P
 
Jel nisu rekli da lg nece vise prodavati u evropi ili tako neka vest bila?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Bila je najava da se povlače.. videćemo ,ja lično ne očekujem v20 kod naših provajdera
 
Riccolo rece da ce prodaja u Evropi mozda poceti ali ne pre januara 2017.

Kod nas mozda vip nabavi manju kolicinu V20.

Sent from my D6503
 
Povući će se oni i iz cele Evrope...
 
Nije mi jasno zasto model kao V20 ali sa 4000 mAh nisu izbacili pocetkom godine pod ozakom G5, pogledao ne bih S7e pored takve masine iako ne gotivim LG UI (mada je manje zlo od TW-a)

Ovako ih je razvoj modularnog G5 kostao dosta a prodaja sigurno nije sjajna + mali broj korisnika ima nameru da trosi pare na prilicno nebulozne LG "prijatelje".

Sada je V10 odlicna kupovina ali mu treba power bank ili ono 9k mAh Zero Lemon kuciste.

Sent from my D6503
 
Ako se LG povukao iz Evrope šta nam onda ostaje? Gayphone i Šljamsung?

Nadao sam se da će V20 da mi zameni G3 ali izgleda ništa od toga
 
Koju cenu nagadjaju za USA, vidjam razne cifre po netu, koja je tacna?

Sent from my Sony Xperia Z3
 
Nazad
Vrh Dno