Šta je novo?

LG V20

Moracu to da odradim kada budem imao vreme. Nece vise ovako.
Upravo danas sam saznao da jedan prijatelj ima nalog na aliexpress.
Mozda nisam dovoljno dobro pretrazio ali vidim da tamo nema ova spigen, a ringke ima i 15$ sa besplatnom postarinom.
 
Nema velike razlike izmedju ringke i spigena,cak su im modeli vrlo slicni jos ako je besplatna dostava bolje onda ringke.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Izgleda da sam zakasnio sa odlukom da pazarim ovaj model. Ako neko zna gde se moze kupiti Lg v20 dual sim 64 gb SIVI neka mi pusti poruku u inb. Hvala. :)
 
20171010_132649.jpg
20171010_132732.jpg
Stigla konacno i baterija i punjac.
Kvalitetom sam jako zadovoljan, sve je LG-jevo, baterija je potpuno ista kao ova u telefonu, samo se datum proizvodnje razlikuje, ova "nova" je iz decembra 2016te.
Stavio sam je da se puni, puni se vec poprilicno, mislim da se ne puni brzo, ali sta je, tu je.
Videcemo kako ce se ponasati u radu.
Inace, resetovao sam fon, i dalje imam isti problem, ne izlaze mi slike kontakata kad me zovu, i samo jedna melodija moze, koja se stavi za glavnu, dodeljivanje melodija za neke kontakte uopste ne radi...
 
Uf, sto mocna ova spigen crystal. Da salju na Kosovo bez razmisljanja bih narucio, ali ja sam sa Kosova, a drugar mi kaze da ne salju ovamo. :/
 
Poštovani korisnici,
imam jedno pitanje
Kupio sam LGV20 na stranici mobileshop. Sa iste stranice smo kupili u razmaku od 10 dana 3 ista telefona (brat, kum i prijatelj). E sad jedino na prijateljevom mobitelu ima na meniju hrvatski jezik, dok na ova tri nema.
Moj ima software version v10G-SEA-XX, dok prijatelj koji ima hrvatski meni ( a i puno više jezika) ima software version V10f-AME-XX.
Prijatelj tvrdi da mu je kod prvog uključivanja očito povukao hrvatski jezik sa google jer je sinhronizirao podatke sa gmaila i da je to zato što je prije ima LG mobitel.
Zvao sam servis u Zagrebu i tvrde da je to nemoguće.
Inače njegova razina Android sigurnosne zakrpe je 1.4. 2017, dok je kod mene 1.7.2017.
Njemu je danas ponudio update nova verzija software V10g-SEP-23-1017 (968,36 MG)

Ima li netko razumno objašnjenje za gore opisanu situaciju.

Unaprijed zahvaljujem
 
Jutros instalirah neki update 900 i kusur megabajta... Primetno usporio tel...
Da li je jos neko instalirao?

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
I ja sam se zeznuo, usporio je i greje se osetno. Tako da nemojte instalirati dok ne dodje bolja zakrpa.
 
Zeleo bih da kupim ovaj tel ali me zanima da mi neko kaze kakva je situacija sa ekranom jer vidim na nekim testovima da ima probijanje svetlosti na donjim ivicama i da li se isplati kupovati ovaj tel jer sada imam S7 Edge ali volim lg. U sustini bih menjao S7E koji je kao nov za v20 nov ako neko imao slicno iskustvo da je imao s7 pa preso na v20 da li vredi ili ne. Hvala
 
Poslednja izmena:
Evo ovako, imati dodatnu bateriju je vrh fora, prosto uzivam, od 0 do 100% za tri minuta.
Baterija se isto ponasa kao i ova koja je dosla uz telefon, sto znaci, posto je moj fon nabudzena verzija sa 48 jezgara, traje kratko, ali sam navikao i ne smeta mi.
Punjenje traje dosta dugo, danas se punila ukupno oko 4 sata, sa dva punjaca sam kombinovao, s tim sto mi se cini da se sa originalnim lg punjacem puni malo brze, nego sa ovim drugim fast chargerom sto imam, i takodje, sa lg punjacem, kad se napuni puna, upali zelenu lampicu, dok sa ovim drugim sija crvena i dalje, a puna je 100% recimo...
A resio sam i problem ne izlazenja slike kad me odredjeni kontakt pozove, i melodije sad sve rade, znaci kad kontaktu dodelim neku melodiju posebnu, ona svira kad taj kontakt pozove, a to sam resio tako sto sam prosto sim karticu stavio u slot 2, i sve je proradilo. Doduse, kasnije danas me to opet zezalo, al sam provalio da je gugl bekapovao kontakte na mail, i tu im dodelio glavnu melodiju, pa sam morao da obrisem sve gugl kontakte, da bi opet sve radilo.
Ako neko zna, kako da se namesti da gugl ne pravi bek ap kontakata na mail...
 
Planiram da kupim ovaj telefon u narednih mesec dana ako bude jos uvek mogao da se kupi preko KP :)

Kakvo je stanje sa pouzdanoscu ovog modela konkretno crkavanje ploce, vidim da je LG imao jako puno problema zadnjih godina. Ja jako retko menjam telefone LG Optimus G koristim vec 4 godine i da ga nisam razbio ne bih ni menjao jos telefon..
 
Naravno da ce biti da se kupi a za drugo pitanje pisano je 100x, prelistaj malo stranice...
 
Nema ovaj problema sa plocom. Za sad nema nekih bitnih mana.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Moram da priznam da sam ocekivao dosta vise od zadnje kamere u auto modu. Pogotovo kad se radi o malo mracnijim slikama. Nije to bas najbolje odradjeno kad je auto ukljucen. Glavni problem su auto ISO podesavanja,cim ga prebacim na manual i samo malo mrdnem iso gore ili dole i slika onda bude odlicna.
Dok je prednja kamera vrh u auto modu.
Ostalo sve je super,evo vec skoro 2 meseca ga imam i bas je dobar telefon.
 
Moram da priznam da sam ocekivao dosta vise od zadnje kamere u auto modu. Pogotovo kad se radi o malo mracnijim slikama. Nije to bas najbolje odradjeno kad je auto ukljucen. Glavni problem su auto ISO podesavanja,cim ga prebacim na manual i samo malo mrdnem iso gore ili dole i slika onda bude odlicna.
Dok je prednja kamera vrh u auto modu.
Ostalo sve je super,evo vec skoro 2 meseca ga imam i bas je dobar telefon.

Molim za jednu informaciju.
Koje sve jezike možete postaviti, imate li srpski, hrvatski . Unaprijed zahvaljujem na odgovoru
LP
 
ja nisam ni trazio srpski po telefonu, ali koliko vidim u jezike pa se tamo dodaju jezici koje hocete...bar kod mene osim english uk nemam nijedan drugi fabricki jezik...svaki drugi se valjda posebno skida...
 
Moja greška, nema Srpski. Pomešao sam sa jezikom za kucanje.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Zz... Kakva je situacija sa onaj septembar update? Jel sve ok? Jos nisam apdejtovao jer se neki zalili da telefon uspori i vise se greje.
 
Meni je sa septembarskim updateom sve u redu, nikakve bitnije promene nisam osetio, mozda ima poboljsanja u procesorski tezim aplikacija (igricama i ostalim 3D aplikacija) ali ja ih ne koristim.
 
Da li postoje za V20 one fore za kameru sto sam imao za Sony Z2? Ona vatra sto izlazi iz ociju i one slicne gluposti,zaboavio sam kako se zovu.
edit: Ar efekti se zovu za Z2
 
Poslednja izmena:
Ima u fb messenger aplikaciji tako nešto

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno