Šta je novo?

LG V20

Da li neko ima problema sa Unifi?
Sve radi ali kada se vratim kuci on ostane nakacen na Unifi ne prebacuje mi svaki put na kucnu mrezu. To mi se sa proslim telefonom nije desavalo

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Meni vala sa s7e jeste
Problem je jer je unifi signal jaci ili isti kao tvoj
Ja sam na kraju manuelno se prebacivao tj kada dodjem kuci odem na wi fi i klinem na povezi se sa mojom konekcijom
Deluje komplikovano ali ne nadjoh drugacije resenje ili ga nisam dovoljno trazio

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Ugasite automatsko logovanje na UniFi, prosto. Kada vam zatreba UniFi u zoni gde se nalazite pokrivenom UniFi, tapnete na UniFi da se poveže. Mada na ovom Ubee njihovom ne dozvoljava da se povezuješ kući na svoj UniFi, nekako su to onemogućili.
 
telefon podržava i wifi passpoint, ima li ikakve vajde od toga u srbiji?
 
Kakav mu je zvuk na zvucniku, da li moze da se takmici sa htc na tom polju? Za sluske znam da ubija...
 
zvucnik je vrlo pristojan,lepo zvuci uz mnogo detalja,nije preglasan ali nije ni tih... glasniji je od S7E u rangu iPhone-a 6S otprilike, s´tim da iP6S ima vise bas-a ili nizih frekvencija ..............ne znam za HTC, nisam imao prilike...............
 
Poslednja izmena:
Znaci zvucnik nista vise od proseka za tu klasu...s obzirom da znam kako zvuci ip6s. Hvala.
 
Kako nastaje taj bootloop? Jel imao neko problem sa tim? Da li je dovoljna garancija od godinu dana ili se bootloop javlja i posle godinu?

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока
 
Zvucnik je odlican ,nije preglasan ako na to mislite ,ali ni na max nece biti distorzije
Zato kida i htc 8 i htc 10 u svakom smislu i to zajedno
A to sto slusas muziku preko zvucnika telefona ,zaista nemam komentar,ako si neki audiofil onda tek no comment

Sto se tice

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
Bootloapa nema ga kod v20 a ni G6,najvise je to bio problem starijih serija g3,g4 ,tako da mozes slobodno uzeti neki od gore dva navedena modela
 
Poslednja izmena:
Ne sluša muziku preko zvučnika nego gleda youtube klipove (ili igra igrice ) a za to je potreban kvalitetan zvučnik :)
da neće stalno da bode sluske u uši kada gleda youtube ?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Aman i za to mu treba Htc ahahaha,ma ok ******stina razgovor

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Imate li preporuku za dobrog prodavca i da li je neki primerak imao problem sa bootlupom?
 
Aman covece moze li nesto da se pita ili prokomentarise o ovom telefonu a da ti ne skaces kao poparen? Ok svi smo shvatili, odusevljen si ovim telefonom i kao takav potpuno si neobjektivan. Zato pusti bar druge da realno odgovore na pitanje. To da li cu ja da slusam muziku u sobi, igram igrice, gledam filmove ili yt klipove, igram kazacok u wc to bi tebe, da me izvines, trebao da zaboli... Postavio sam sasvim jasno pitanje "kakav je zvuk preko zvucnika" jer se zanimam za kupovinu ovog modela, a ti ako vec ne mozes da odgovoris iole u granicama objektivnosti onda bolje nemoj. A to da li cu ja da cepam drva sa ovim telefonom to stvarno nije tvoja briga.
 
Kako mozes da pricas o necem sto nisi posedovao
Covece spamujes temu,bez veze,unosis pometnju bespotrebno,uzivaj sta god da imas i pisi o onome sto imas ili sto si imao
Naruci od nekoga sa KP ko ima dosta pozitivnih 500 i vise,ima ih poprilicno
Ne,za sada nije bilo slucajeva booloapa sem ako nije proban root tj pogresno odradjen
Da li neki model moze da upadne u bootloap,moze ,nebitno koja marka ako se nestrucno pokusava root,otkljucavanje bootloadera bla bla itd
Imas slucajeve kod svih modela nebitna firma



Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Hvala na savetu..Ima dva dobra prodavca,isto daju garanciju pa cu vec odluciti od koga cu..
 
Jel imalo kod nas slucaja pucanja zadnjeg stakla,tj. stakla koje prekriva kamere i blic?
 
ne baš ali je dobro imati case čija je ivica viša od kamere

from komsa's edge
 
Ma to svakako ali vidim da se cak desava i bez ikakvog razloga osim ako ne troluju po forumima..
 
ja sam video samo onog Jerry-ja da mu je puklo ali on ga je zasekao skalperom...

from komsa's edge
 
To sam gledao i napomenuo je da se ne skida zastitna folija da se to ne bi desilo..
 
Pazario sam I ja pre neki dan ovaj telefon. Još uvek se ne igram sa njim dok mi ne dođu zaštite za njega. Da li neko od vas zna kako doći do dobrog casa za njega, video sam da ih ima na Amazonu da biraš ali do Srbije...? Našao sam neki zizo case, zna li neko nešto o njima.
 
ima na kp običnih silikona za 300-400 dinara koji rade posao....

from komsa's edge
 
Kod nas mozda nadjes Nilkinove maske za početak, a na aliju imas dobar izbor. Uglavnom, sto vec reče neko, biraj case koji se izdize koji milimetar iznad kamere, i tako stiti staklo kamere kad telefon spustiš na sto. Silikonske gotovo da nicemu ne sluze.
 
Ja koristim silikonske,nillkin i neku no name sa beja crnu,nikakv problem nemam sa kamerom,taman je odvojena koliko treba

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Kod nas mozda nadjes Nilkinove maske za početak, a na aliju imas dobar izbor. Uglavnom, sto vec reče neko, biraj case koji se izdize koji milimetar iznad kamere, i tako stiti staklo kamere kad telefon spustiš na sto. Silikonske gotovo da nicemu ne sluze.
Kako bre silikonske ničemu ne služe?
 
Nazad
Vrh Dno