Šta je novo?

LG V20

dejan1001

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
11.07.2014
Poruke
4,264
Poena
190
Evo da i ja otvorim jednu temu
Očekuje se ovih dana predstavljanje
Telefon obećava što pokazuju najave
www.itechpost.com/articles/23227/20...roid-nougat-coming-august-5-specs-feature.htm
http://mondo.rs/a926085/Mob-IT/Vesti/LG-V20-IFA-2016-Berlin.html
Moguće specifikacije
Android 7.0 Nougat out of the box, which certainly comes as a surprise. The LG V20 will be the first non-Nexus smartphone to ship with Android 7.0 Nougat, and it has big shoes to fill considering its predecessor was quite a compelling offering. The LG V20 is launching next month, and we haven’t seen a single spec leak, well, until now that is, read on.

If you take a look at the image down below, you’ll get to see leaked specs for the upcoming LG V20. This leak comes from South Korea, and if it is accurate, the LG V20 will sport a 5.5-inch fullHD (1920 x 1080) in-cell display, which means that it will be inferior to its predecessor in terms of resolution considering the fact that the LG V10featured a 5.7-inch QHD (2560 x 1440) panel. Qualcomm’s Snapdragon 820 64-bit quad-core SoC will fuel the LG V20, at least according to this leak, and you’ll also get the Adreno 530 GPU here which will be in charge of graphics processing. Two LG V20 variants will be available, one will sport 3GB of RAM, while the other one will ship with 4GB of RAM on the inside. According to this leak, LG also plans to offer two internal storage variants, 32GB and 64GB models, which, we presume, will be coupled with 3GB and 4GB of RAM, respectively. The 20-megapixel shooter will be placed on the back of the LG V20, and an 8-megapixel snapper will be available up front. You can also expect the phone to ship with a 4,000mAh battery, and the USB Type-C port.



V10
 
Poslednja izmena:
Ja otvorio isto pre minut,brisite jednu [emoji3]


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Hahahaha ja sam prvi [emoji1] [emoji1]

V10
 
Evo malo na srpskom :)

Ovih dana smo mogli čuti da je LG zvanično najavio da ćemo u septembru videti LG V20 telefon. Telefon će pokretati Android 7.0 Nougat operativni sistem i fokusiraće se na multimediju. Takođe se moglo čuti da LG razmatra da V20 nazove flagship telefonom za 2016. godinu.

U Koreji se danas pojavio izveštaj koji tvrdi da će se novi telefon odlikovati 5,5-inčnim ekranom rezolucije 1080 x 1920 piksela, a pored toga snagu će mu davati Snapdragon 820 SoC uz quad-core CPU i Adreno 530 GPU. Telefon će imati 3 ili 4 GB RAM kao i 32 ili 64 GB interne memorije, Type-C USB port kao i bateriju od 4000mAh. Kamera na poleđini će imati senzor od 20 megapiksela dok će se sa prednje strane nalaziti kamera sa senzorom od 8 megapiksela.
LG V20 stiže u septembru sa Androidom 7.0

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zver u najavi - samo da nešto ne zase...

V10
 
Valjalo bi da ima 4GB RAM-a ...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Vidi se jasno da ovim gađaju najširi deo tržišta, bez eksperimentisanja, sigurica ovaj put - da nadoknade G5. U stvari, biće eksperiment/novina ako bude tačno ono za fp senzor.
 
Meni licno ne bi smetao jos veci ekran,kad vec idu na multimediju, zvuk i kamera ce da obećavaju. Samo nek odrade ovo kako treba i oprosticemo im G5.
Sve ovo obećava,ali LG je poznat po tome da usere nesto, voleo bih da ove sve specifikacije budu tacne. Note 7 sam vec otpisao,ostaje HTC Nexus i V20 da biram za sledeci fon,naravno sve to početkom sledeće godine.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Delimo mišljenje za izbor, plus HTC 10. Mislim da je ova veličina bliža široj masi.
 
Vidi se jasno da ovim gađaju najširi deo tržišta, bez eksperimentisanja, sigurica ovaj put - da nadoknade G5. U stvari, biće eksperiment/novina ako bude tačno ono za fp senzor.
Vade fleke za g4 i g5 - ovo će odraditi u fulu 100 posto

V10
 
Nema ništa od tih 6GB RAM-a, a i ne treba trenutno ...

4GB puna kapa!

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Ne kažem da je neophodno i 4 je dovoljno- ali ko će ga znati - možda i ubace
očekuj neočekivano - mislim da će telefon biti prva liga
Sad ako useru onda su ugasili totalno

V10
 
Na papiru, baterija sa ovim specifikacijama bi trebala da bude monstruozna, kazem trebala, videcemo..
Iskreno se nadam, jer posle G2 LG dobru bateriju ima samo na ovim telefonima slabijeg ranga..

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Valjda ce da bude celicni gumenjak kao prethodnik, sa dugmicima odzadi. Sto se tice novog finisa LG telefona, meni se ljudi smejali kada sam rekao da treba da idu na kombinaciju metala i plastike a oni bas uradili sa G5 i sad je ljudima to vrh :d
 
Ja bih voleo da dizajn ostane identičan V10,normalno znam da je to nemoguće,ali da uguraju samo ovaj hardver unutra i eto mi savršenog telefona.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
LG V20 specs leak again; 5.7-inch screen, SD-820, 4GB of RAM and Android 7.0

http://www.phonearena.com/news/LG-V...een-SD-820-4GB-of-RAM-and-Android-7.0_id83875

5.7" 1440 x 2560 resolution
Same secondary screen found on the V10
Snapdragon 820 chipset
Adreno 530 GPU
4GB of RAM
21MP camera is on back & dual camera setup in front
Android 7.0 Nougat will be pre-installed


LG has a 4-day event planned for San Francisco scheduled for September 6 and an event in Seoul on the following day.


Samo da ne useru bateriju :)
 
Poslednja izmena:
Ako useru ugasili su ga

S7 EDGE
 
Samo jos baterija da se zna kolika ce biti i naravno da ne zajebu nesto sa kamerom. Ovako po specifikacijama je skroz ok
 
Plus onaj drugi ekran... Meni to licno nece da smeta, samo ta baterija, za svaki fon procuri da ce da bude vrh baterija pa na kraju zakinu za bar 500 mAh.
Sa kamerom ne verujem da ce da omanu nesto, ubacice sigurno onaj wide fazon sa G5.
 
Neće vajd, mislim da je samo jedna nazad, a dve napred (piše tako) ...

Baterija mi je sumnjiva - v10 je imao 3000 mah, moguće da će ovde biti 3500.
4000 mah mi deluje previše dobro da bi bilo istinito, sa 3000 na 40000 mah :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
16mpx kamera..., 1080p ekran... 4000mAh baterija. http://m.pocketnow.com/2016/08/04/l...l&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer
148b77ce06653758d1d4febd9e8a5fdf.jpg
 
Poslednja izmena:
Ekran 1080p, toliko o tome...
I onda hoce da pariraju konkurenciji a sapletu se na prvom koraku.
 
Sramota :D
A i tekst je copy/paste - izvor phonearena ...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Ekran 1080p, toliko o tome...
I onda hoce da pariraju konkurenciji a sapletu se na prvom koraku.
Ja imam Note 5 a i BB Passport...Ne znaci mi ništa quad ekran... 1080p je full za ove velicine. Cak mislim da će to i pospešiti autonomiju baterije na V20.... Meni samo smeta Snapdragon.... Exynos je po meni bolja opcija... Ako bude imao još jak i DAC, onda je po meni idealan...Pogotovo sto nece imati sugavu 12mpx kameru sa 4:3 aspect ratio kao S7... Ako sve bude kako pise, telefon je definitivno vrh.

Sent from my Note Pro 12.2
 
Poslednja izmena:
Slazem se kolega...posebno za 1080p rezoluciju! Nazalost dolazi vreme za vr i svi ce da teze bolesno velikim rezolucijama sto ce da rezultuje vecom potrosnjom, tako da smo na kraju uvek mi na gubitku.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
I ja ne bih imao ništa protiv full HD-a. A ova 2k rezolucija inače izgleda jadno na VR, nepotrebna rezolucija za ove veličine ekrana - korisna je najviše za merenje patke.
 
Nazad
Vrh Dno