Šta je novo?

LG V20

i sa g7 ces dobiti kilavu bateriju...i manji ekran...citav g7 moze da propadne kroz v20...sigurno nije los telefon, ali meni je korak nazad u velicini ekrana pa sam otisao na samsung...

mojoj zeni je v20 brzi voz, ona koristi kameru, viber, instagram i pinterest i za to je vise nego dobar...igrice nikad nismo igrali...baterija jeste kilava, ali ono sto je bilo dobro je kad ga uvece napunis na 100 % ujutro te doceka 100%...vidim da kod mnogih telefona nije bas tako...
 
V20 je jedini LG koji mi nije crko. Ali jeste poceo da usporava, i to me užasno nerviralo. Kad pokrenem kameru i odma okinem, trebalo mu je oko 5 sekundi da napravi sliku. I prebacivanje sa prednje na zadnju kameru isto je umelo da potraje dve sekunde nekad, vibracija mu nije radila posle nekih mozda godinu dana, narucio sam motorčić preko alija, pa cu pokušati da zamenim...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Moguce da je motor samo zaglavio. Meni se desilo pa sam video na netu gde je motor, čuknuo par puta u to mesto i proradio je. Probaj to. Mislim da je u desnom gornjem uglu. Ili levom.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Moguce, ispao mi je za novu godinu, pa je naprasno proradio, pa je prestao opet posle par dana. Al rasturio sam ga vec, i cekam motorčić da stigne, hocu da probam sve sam da odradim, pogledao sam sve videe od Jerryrigeverything, pa sam umislio da umem da popravim [emoji16]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Moguce, ispao mi je za novu godinu, pa je naprasno proradio, pa je prestao opet posle par dana. Al rasturio sam ga vec, i cekam motorčić da stigne, hocu da probam sve sam da odradim, pogledao sam sve videe od Jerryrigeverything, pa sam umislio da umem da popravim [emoji16]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
U avgustu će dve god kako imam V20. Inače dva puta dnevno punim bateriju ali ne ispuštam ga iz ruku, da budem iskren. Uglavnom, zadovoljan sam i tek sledeće godine možda pređem na Galaxy A70.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Jel imao neko problem sa mrezom ovog telefona, imam VS995 verziju, dan-dva je bilo slabog signala, a onda je kompletno nestao danas, probao sam sve opcije za mrezu, global, lte/gsm/umts...nista ne radi, kartica je vip. Kad odem na automatsko biranje mreze, napise "your sim card does not allow connection to this network", rucno isto nije radila ni jedna od opcija.
 
Poslednja izmena:
Mene je signal zezao tokom celog korišćenja, od skoro dve godine, posto radim van grada, stalno sam dobijao poruke o propustenim pozivima kolega, stalno su me zezali, kakav sam to krs uzeo kad nikad nema signala, dok je u gradu signal bio ok, ali cim odem negde gde je signal slabiji, to je uzas, jednostavno sam se pomirio da je do mog modela...Testirao sam ga par puta, negde po selu, zovem sa drugog fona i gledam u moj, sve crte signala ima, i nisam dostupan...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Pa pre će biti da je do mreže ako imaš pun signal i nisi dostupan

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pa ne znam, poceo sam da sumnjam i na sim karticu, ako to uopšte hoce da zeza zbog nje, jer i na novom telefonu umem da budem nedostupan, ali dosta manje nego na v20, dal sam često zaista u područjima bez mreze, ne znam...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Meni je kartica sasvim normalno radila na nekoliko telefona pre ovog, a sad nista, nema nikakav signal, uspeo sam par puta da dobijem od jedne do 3-4 crte nestabilno, ali sad nema niceg.
 
Samo da se pohvalim, stigao mi je vibracioni motor za v20, i iako nije bio bas da se poklapa sa mojim modelom, spakovao sam sve, i sve radi konačno savrseno [emoji4] Iako ga vise ne koristim, hteo sam to da popravim
04c16e99c4be7e9d04498d101d1292ab.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ako nekome trebaju baterije za V20 evo ja sam uzeo ove. Za sada sam zadovoljan.
 
Instalirao sam GCam 3.2 od tolyan-a, ali radi samo selfie kamera, zadnja ne, jel zna neko u cemu je problem, ili da probam neku drugu verziju?

edit: izbrisao, probacu 5.1.018_24_v4.2t3 ili napisite ako neko ima bolji predlog
 
Poslednja izmena:
Ova verzija iznad radi ok na mom telefonu, jedino mi nije jasna fama oko gcam, kad slike nisu nista bolje nego na ugradjenoj kameri/aplikaciji. Malo prirodnije boje na vestackom svetlu, i to je sve, cak ni tu nije uvek bolje. Na prirodnom svetlu maltene nikakva razlika.
 
Poslednja izmena:
Verovatno ti nije ukljucen hdr. Probaj nocu da fotkas, pa ces da vidis razliku. Probaj neku 6.x verziju. Tu imas i nocni mod. Tu tek razara.
 
Da li je neko imao neki od sledecih problema:
1. usb greska- iskace mi samo od sebe da izaberem jednu od onih 5 opcija sto se pojavi kad spojis PC i telefon preko kab'la
2. baterija se brzo prazni samo dok stoji ukljucen telefon, onda ga restarturjem i onda nikako nivo da padne i onda opet pocne brzo da se prazni
3. quick charge- malo radi, malo ne radi
Sve se ovo desilo odjednom (ali bukvalno). Probao sam da ocistim konektor - ulaz za punjenje (mozda malo pomoglo).
Ako ima nekog uticaja, i dalje mi je verzija softvera V10g-AME-XX, a u pitanju je verzija telefona H990ds.
Ako neko ima neko resenje, a da nije factory reset. Nemam mesta da updateujem softver, a ne znam ni da li se tim nesto poboljsa / pogorsa.
 
Ukljucen mi je HDR, probao sam sve varijante, skoro nikakva razlika u odnosu na stock kameru, bar na ovoj verziji.
 
E ljudi šta mislite o onim "debelim" extended baterijama od 8000 do 10.000 jačine za V20? Gledao sam na eBay i ima ih ali rekoh da pitam vas prvo...

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ispadne mi telefon na pod i restartuje se. Ispadao je 100 puta i nikad se nije restartovao. Podignem ga i nazovem da zavrsim poziv kad odjednom tokom razgovora cujes sustanje kao kad gori fitilj bukvalno. Telefon se gasi i ja osetim vrelinu u ruci , telefon pocinje da pece ne moze se drzati. Brzo skidam ovu zastitu i stiskam dugmence za otvaranje poklopca, baterija ispada i imam sta da vidim..


 
Kakva je ovo žnj marka baterije? Nije valjda došao telefon sa ovim?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Naravno da nije dosao sa njom. Dve ovakve su kupljene preko Alija, dobio preporuke ovde .. Original nema da se kupi pa sam osudjen bio na ova govna..
 
koristim 2 iste i da cuknem u drvo ok se ponasaju...doduse, telefon nije padao, ne znam ni sam jel normalno da baterija tako reaguje...ista prica, lg zabole da obezbedi original baterije i zato se snalazimo kako mozemo...zato sad kupujem samo telefone za koje postoje zamenske original baterije, to mi je prvi kriterijum...

mada, desava se ovo i jos gore i kod drugih i to sa original baterijama...
 
Ja sam ss ebay-a narucio kao originalnu, sta znam, deluje da jeste, medjutim obe, i stara i ta, da kazem novija, se isto ponasaju, telefon jedva spoji 2 ipp sata sot-a, sad je kod devojke, uvece legne i telefon ima 60% baterije, ujutru telefon ugasen, katastrofa kako radi...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ja sam prezadovoljan sto se tice autonomije, malo je i bolja nego sto je bila kad je bio nov sa originalnom baterijom . Koristim ovu drugu pa sta bude, originalnu mi se ne isplati da stavljam posto je pojede neverovatnom brzinom..
 
Ženi je danas ispao telefon i prestade da radi gornji zvučnik, ne čuje sagovornika...gde bi to mogli da zamenimo?
 
Mislim da bilo koji serviser će da ti zameni zvučnik jer je V20 generalno lak za popravku, ali mislim da ces zvučnik morati da nađeš sam jer niko u Srbiji nema delove za V20. Bar ja nisam mogao naći kad mi je trebalo.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno