Šta je novo?

LG V20

Ima ga u par radnja log.. sh.. i slicnim za 550-600e. U oglasima od 450-600e.
 
Nemaš root za LG V20 H990DS, koji uglavnom prodaju kod nas, ako ti je to bitno...
 
Nemaš root za LG V20 H990DS, koji uglavnom prodaju kod nas, ako ti je to bitno...

Ajoj... tačno si me pogodio gde treba [emoji23]

Ništa onda nastavlja se quest za krštenim rootabilnim telefonom


Sent from neki tamo iPhone
 
Nikad cuo,ima ga kao i svi drugi modeli nebitna firma
Nije ovo g4 model

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
LG Says an LG V20 Bootloop was Caused by a Cheap USB Type-C Cable
While we haven’t seen many reports of the LG V20 bootlooping, there have been a few. An LG Service Center was able to take a look at one of these last week and they believe they know what caused the issue. The LG representative says the bootloop was caused by a cheap USB Type-C charging cable. However, a well known USB Type-C tester, Nathan K, says it is unlikely an issue caused by a USB Type-C cable “unless exceptional situations arose.”

G5, V20, and Nexus 5X phones added to LG bootloop defect class action

Jbga, V20 je super, meni je bolji i od G6 ali kupiti ga bez ikakve garancije.. svakako je rizicno, uostalom kupovina bilo kog skupljeg uredjaja bez garancije je rizik, nebitno koji je proizvodjac u pitanju.
 
Wtf nisam imao pojma za ovaj problem. Pa jbt da li jedan model da naprave da radi bez problema ili treba da se gleda u pasulj svaki put kad se uzima LG. Čekamo da vidimo sta ce G6-ici da fali.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Totalna glupost ,okaceno 4 klipa od 4 indijanca koji ko zna sta su radili sa.telefonom,naravno da ti niko nece reci istinu sta je radjeno sa njim
Taj problem se najcesce desava i to veoma retko kada se telefon cacka a nema se pojma sta se radi
Procitaj malo teme kod drugih modela kakve probleme imaju
Naravno to ti ne pada na pamet,od crta na ekranu preko problema sa brzim punjenjem,losim zvukom,losom kamerom
Ajde malo ukljucenje tog organa zvanog mozak,nece da skodi
Nestrucno rukovanje svasta napravi,problem je pre svega najvise bio izrazen kod G4 modela koji je generalno bio krs od fona i od toga su posle napravili paranoju koja nema veze sa mozgom
Nemojte da citate svakave gluposti koje nadjete na netu jer ih ima i za druge modele kao blata
Kad bih krenuo da kacim za samsung mislim da ne bih imao dovoljno vremena ni da jedem ni do kupatila da odem 3 dana
Odlican model koji kida 99% mnogo skupljih modela u svakom smislu
Sad verovacete meni Peri ili Djoki ili nekom indijancu sa neta to je do vas ,ja napominjem, ne cuh da je iko sa v20 imao taj problem ali sam za masu drugih cuo i video svasta ,sto naravno ne smeta da se prodaju kao alva jer su ovaj ili onaj brend

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
^prevod za one koje mrzi da citaju - V20 kida 99% skuplje modele,nema bootloop,verujte meni na forumu a ne indijancima koji pokazuju na klipu da ima problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bas tako,kako mozes da verujes nekome ko nije video ovaj model?
Koji likovi ,neki indijanci kojih imas po netu malih milion,ukucaj bilo koji model ali bukvalno nacices 50x vise problema nego za v20,daj druze idi odmori na samsung ili iphone delu i ne smaraj
Ako te nesto konkretno zanima pitaj ne lupetaj napamet

https://www.youtube.com/results?search_query=samsung+s7e+problems

https://www.youtube.com/results?search_query=iphone+7s+problems

a evo i za htv stoned i njegov sony brend ,doduse i ja ih volim ali kad su puni mana

https://www.youtube.com/results?q=sony+z5+and+z5+premium+problems

Da pomognem da se ne mucite ,znaci ne znam sa cime nemaju probleme ,samo izgleda da ne smeta nikome a ti verujes u 4 klipa nekih indijanaca i par nebuloznih blogova
Pogledaj malo recenzije za v20 posto tesko da ces ga naci u zemlji srbiji od samsunga i iphonova

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako onda je moguće da je svaki model lg počevši od g3(mada ne toliko koliko g4) imao problem sa crkavanjem ploča? 5x je isto u poslednje vreme počeo crkavati? V10 se ne sećam da je bilo priče, ali ne bi me čudilo da si i oni imali sličan problem....

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Inače karma je čudo, onima koji su najglasnije pokušavali da ubede druge da je sve to "lupetanje" i da lg nema probleme (sa G4, 5x...) telefoni su obavezno crkavali. Možda ti kvaka misliš da si miran jer često menjaš mobove ali od karme se ne beži, dočekaće te na nekom sledećem telefonu, dug mora da se plati [emoji14] [emoji23]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
aman druze .pricamo o v20 ne o g3.g4 itd
cuj crkavanje ploce ,pa ploca crkava i kod samsunga iphona,sony,alcatel,xiaomi modela,pa hocemo li sve generalizovati ??
Strafta na s7e ,pa jel se kod svih pojavljuje??
Probijanje ekrana na 6p jel kod svih ??
burn efekat ko nexusa 6,lose uklopljen deo kod g5 itd itd ,nemozes generalizovati problem na osnovu njih 10 ili 20 nebitno,prodati su milioni,drugo ne znas sta su radili sa tim modelima,ljudi lazu mazu itd
3 apdejta sam dobio na v20 instalirao jedan za drugim niakakav wipe data cache nisam odradio i sve ok ,jel ja srecnik i jos njih par miliona a njih 6 otkrili ameriku
Pogledaj samo forume ,trpaju pogresne romove ,ne znaju instaliraju ni osnovne stvari vidi cuda zeznuli fon,onda lg kriv ,trpaju nekakve pitaj boga oca kablove,punjace itd vidi zeznuli fon ,posle firme krive
Nije drndo fon samo mu jedno 15 x ispao pa crkla ploca (ovo vazi za sve brendove) itd itd ,nije to bas tako kako krajnji korisnici pricaju ,naravno ima i felericnih a gde ih nema??
Promenio sam vise modela telefona nego pola foruma ovde ne drnadao u poslovnici ili kod drugara nego koristio mesecima sad sam na mi 5s plus 6/128 i v20 citam svasta i ne verujem sta citam i to od ljudi koji videli ,pazi videli nisu ove modele ,al im neko rekao ili su citali i sve znaju
Crkne jednome ili dvojici u jbte ****** model,samsungu crkne 20 ma nema veze ,stravte setaju po ekranu odomacile se ,me nema veze ma daj smejurija itd itd
Da zavrsim sa ovom raspravom nema smila koga sta zanima za mi 5s plus i v20 neka slobodno pita
 
Inače karma je čudo, onima koji su najglasnije pokušavali da ubede druge da je sve to "lupetanje" i da lg nema probleme (sa G4, 5x...) telefoni su obavezno crkavali. Možda ti kvaka misliš da si miran jer često menjaš mobove ali od karme se ne beži, dočekaće te na nekom sledećem telefonu, dug mora da se plati

^ upravo to, ispostavilo se da prakticno nijedan LG advokat sa bencha nije pobeg'o od karme :)

@kvaka22

Pobrkao si nesto zestoko. Da si samo procitao linkove iz mog posta, umesto sto si pao u fanboj vatru, video bi da je broj bootloop problema V20 modela daleko manji od G4 katastrofe ali da ipak postoji.
I to se zna vec neko vreme, post nije tu ''da bi se blatio bezgresni LG'' vec je neko iznad pitao da li postoje bootloop problemi kod V20 a svakako postoje kod manjeg broja uredjaja i to moze da proveri svako posle 2 sekunde pretrage.

LG se ''dokazao kvalitetom'' u poslednjih 5 godina, dzaba advokatura i prebacivanje ''lopte'' na druge strane :)

A naravno da niko normalan nece savetovati drugim clanovima kupovinu bilo kog uredjaja skupljeg od 250e bez garancije, posebno ne ako isti dolazi iz kuhinje proizvodjaca koji je poznat po ozbiljnim hardverskim problemima.

Na kraju proizvodjac je nebitan, zna se odavno stav vecine nas da se skupi uredjaji bez validne garancije ne kupuju osim ako neko bas nema para za potencijalno bacanje ili menja uredjaje na svakih mesec dana.
Vidim pljujes Samsung i Sony, ocekivana reakcija od ''LG advokata'' ali je cinjenica da su se oba brenda po kvalitetu pokazala dosta bolje ali to ne znaci da treba kupiti njihov flagship bez garancije jer npr. mogu da se pojave zute fleke na displeju (Z3) ili odlepljivanje zadnjeg panela (Z3c) ili one famozne linije po edge amoledima ili crkavanje istih. Dakle, ne postoji proizvodjac bez lose serije uredjaja ali LG je ''objasnio'' u poslednjih 5 godina pa je oprez neophodan.

Mani se fanbojizma i neka te V20 dobro i dugo sluzi :)
 
Poslednja izmena:
Ne citas dobro,nikakav fan boy nisam ,da citas video bi da sam samsung najvise koristio i da volim sony
Takodje dugo koriscen mate 7dual sim verzija op3 itd itd itd itd
Lg koji sam koristio zadnji je lg pro2 od tada i nastaje fuseraj sve do v20 koji sam snimio odmah ,cekao malompadne cena i uzeo
Svidja se meni i s7e jedino sto i na promaji dobije 3 ogrebotine 2 linije na ekranu ,da ne pricam o tome da stalno razmisljas hoce li ispasti iz ruke ili nece itd itd ima taj mana koliko hoces,sony je tek posebna prica od slave do ocaja
Generalno sem s8 serije i xzp koji se tek pojavio, ne vidim bolji model trenutno od v20,pa sad verovali vi ili ne
Uzimam sta mi se dopada ne robujem papirima,daleko da je to pametno ali tako je,zato imam telefon koji mi se dopada i koji zelim da koristim a ne koji zelim da bolje prodam ,pokazem ili vec sta
A sto se tice karakteristika nema loseg odavno u premium klasi,sad sto se mnogi pale i zare a videli nisu 3 modela premium klase ,to je vec neka druga prica (forumski ribolovci,izvadio ribu iz vode a oko joj bilo 30 santima)
Da ne raspravljam bez veze sa ljudima koji nisu posedovali te modele a ni vecinu premium klase ,jer kad nesto nemas onda i ne znas a kad ne znas onda ne lupetas napamet ,iako i ti imaju svoju vernu publiku a i duple naloge


Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nisi me razumeo. Ne hejtujem V20, uz V10 to je prakticno jedini LG koje bih kupio, hardverski su ''top'' iako svakako nisu savrseni (mogli su vece baterije da ugrade, V10 ima S808 itd ali tako je kod vecine proizvodjaca)
Ali je covek na prosloj strani pitao da li postoji bootloop problem na V20 a ocigledno postoji samo u daleko manjoj meri od G4.

Kao sto nece crci svaki V20 isto tako se nece pojaviti linije na svakom S7E ali je jasno da oba modela treba kupiti iskljucivo sa validnom garancijom i to je sustina cele price oko V20 na SRB trzistu - sjajan fon (na neki nacin i unikatan) ali zbog nedostatka normalne garancije nije za apsolutnu preporuku osim ako neko zeli da rizikuje ili menja uredjaje na svakih mesec-dva :)

Licno bih pre rizikovao sa V20 ''iz divljine'' nego sa S7E bez garancije, nesto mi govori da bih bio zadovoljniji sa V20 a ima normalan ekran za razliku od edge dizajna koji mi je promasaj ali to je samo u teoriji, svakako necu dati toliko para za bilo koji uredjaj bez garancije, pa prvi za sony ne bih dao vise od 200e a da nemam taj ''papir'' koji cesto moze mnogo da znaci (iako mi za ovih 17 godina prakticno nikada nije trebao, imao sam srece)
 
Poslednja izmena:
Ozbiljno se razmišljam da se upgradeujem sa V10 Ali nikako da se odlučim na taj potez. I ovaj je fenomenalan, i plašim se gubitka čelika sa strane ovog brutalnog gripa koji pruža zadnja strana.

Sent from my LG V10 using Tapatalk
 
Nisi me razumeo. Ne hejtujem V20, uz V10 to je prakticno jedini LG koje bih kupio, hardverski su ''top'' iako svakako nisu savrseni (mogli su vece baterije da ugrade, V10 ima S808 itd ali tako je kod vecine proizvodjaca)
Ali je covek na prosloj strani pitao da li postoji bootloop problem na V20 a ocigledno postoji samo u daleko manjoj meri od G4.

Kao sto nece crci svaki V20 isto tako se nece pojaviti linije na svakom S7E ali je jasno da oba modela treba kupiti iskljucivo sa validnom garancijom i to je sustina cele price oko V20 na SRB trzistu - sjajan fon (na neki nacin i unikatan) ali zbog nedostatka normalne garancije nije za apsolutnu preporuku osim ako neko zeli da rizikuje ili menja uredjaje na svakih mesec-dva :)

Licno bih pre rizikovao sa V20 ''iz divljine'' nego sa S7E bez garancije, nesto mi govori da bih bio zadovoljniji sa V20 a ima normalan ekran za razliku od edge dizajna koji mi je promasaj ali to je samo u teoriji, svakako necu dati toliko para za bilo koji uredjaj bez garancije, pa prvi za sony ne bih dao vise od 200e a da nemam taj ''papir'' koji cesto moze mnogo da znaci (iako mi za ovih 17 godina prakticno nikada nije trebao, imao sam srece)

Da slazem se za vece baterije ,ali i sa ovome bi se prilicno iznenadio kada ga kidas 4-30h iole manje kidanje 5h i vise bez problema,ja doduse ne koristim fb instagram i slicne stvari ali imam neke gore od toga a to su online igrice i vecito ukljucen bluetooth pa skoro po 12h dnevno i vecito sluske u usima to me Ivan I nagovorio ahaha
Najvece iznenadjenje je zapravo doslo od bas te baterije i ekrana za zvuk sam znao da je jedan od najboljih na trzistu cak bolji i od G6
Ekran je u stvari najveci napredak lg ija,ko ih je koristio zna da su im bolje uvek bile malo isprane ,toga sada nema,vidljivost na suncu odlicna ,pun pogodak
Kamera,sjajna rame uz rame sa s7e cak i bolja u nekim segmentima ,mada nijanse su u pitanju,iako je video zapis po meni bilji nego kod s7e
Zvuk,tu nema price pozivam sve HTC fanove da predju na ovaj model ,necete se zeznuti kida i m10 bez problema
Slusalice Bang & Olufsen koje doalze uz njega su odlicne ali odlicne
Nema lufta na ledjima iako se skida poklopac ,sjajno izbalansirana tezina,mali ekran milina,korisno i simpaticno skroz
Jedina zamerka nema wireless charge i eto da su stavili malo jacu bateriju ali ok to je tako obicno,nema savrsenog
 
Pun internet sa v20 i bootloop. Nema ih više jer se nisu prodavali u toj količini kao drugi Lg uređaji i nije prošlo dovoljno vremena. Sve ih je više po netu, tako da ja nikome ne bih preporučio ovaj telefon bez validne garancije. Meni se isto sviđa ali jednostavno Lg bez garancije, nikada...
 
E ako si nam rekao,sada nam je svima lakse,znamo sta cemo da kupimo
Zivi dugo i prosperitetno uz telefone sa garancijom a ja odoh kuvam makarone
 
Poslednja izmena:
Nemam trenutno telefon sa validnom garancijom već Kineza koji mi je delovao pouzdanije od v20. Bio sam jako blizu da uzmem v20 jer jedan od najkompletnijih telefona na tržištu... Ipak, procenat crknutih telefona Lg VS drugi proizvođači jasno pokazuje kako prave telefone poslednjih par godina. Nema ništa loše u tome da se ljudima skrene pažnja da razmisle dobro o kupovini.
 
Aha ,znaci ti to radis za sve modele ili samo za v20 sto uzgred nije tacno kao sto nije tacno i da s7e ima problem crtica generalno vec se desava
Cim neko pita nesto na temi ti mu odmah kazes da ne uzima jer .....
Znaci nema telefona koji ti preporucujes ,posto relno svi imaju neku falinku
Plus ti imas telefon i to kineza koji je bez garancije ,auu,ne bih dalje druze sa tobom evo predajem se
Plus za tebe,nemas v20 u zivotu ga nisi video a kamoli dodirnuo ,citao si da lg ima problem,ne v20 jer ga on nema,plus nosis kineza bez garancije koji je jel ,sto posto sigurna masina
Coek pa ti si gori od Vucica a mislio sam da su Vulkanci vise logicki tipovi ,a kod tebe logike nidje
Sto znaci sta,ti nisi Vulkanac,lg v20 nema problem, devojke vole momke sa oziljcima
 
Ne bih da ulazim u off i bespotrebnu polemiku. Trudim se da budem što objektivniji. Baš me briga za Lg, Htc, Samsung... Racionalno sam razmišljao i bila mi je bolja opcija da posle 6p bez garancije uzmem kao privremeno rešenje Xiaomi bez garancije koji se dobro pokazao u low budget segmentu, dok ne izađe nešto pametnije kao zamena za 6p. To dovoljno govori koliku sigurnost kod mene uliva Lg kada sam se odlučio za Kineza koji je delovao kao bolja opcija. Lg svoju neozbiljnost pokazuje iz godine u godinu sa 5x, g3, g4, g5, v10 i sada verovatno v20.
 
A ok sada su stvari malo jasnije ti ne volis lg
Pa tako reci,ja koristim xiaomi premium model bez papira tj neka usmena 12m garancija isto kao i lg v20 od nekih proverenih ljudi
i nikada,ama bas nikada ne bih nekome rekao ne kupuj zvog toga i toga jer su pre njega imali to i to ,pa ce i taj da ima to i to
Cudan rezon imas druze cak pri kupovini licnih telefona sa 6p na niskobudzetni xiaomi koji je isto jedno vreme vazio kao firma kojoj znaju crknu ploce a jos po nesto ,logicnije bi bilo da si izabrao neki poznatiji brend sa papirima
Ali ok ovo vec ode u off zesci ,u stvari od tebe nista nismo saznali jer dajes totalno kontradiktorne izjave,ovo vec ode u ono sto bi ovde nazvali "rekla kazala" varijanta i apsolutno nista ne dokazuje sem da je par jedinica imalo taj problem (za koji se ne zna kako je izazvan) njihovom greskom ili lg greskom
 
@kvaka22

Dovoljno si dugo na forumu da možeš da provališ da isti ljudi pišu iste komentare u različitim temama i to ljudima koji poseduju te telefone [emoji6]

Neka te lepo služi V20 !

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Hvala,nadam se da ce se zadrzati malo duze kod mene ,nekako sam ga odavno pikirao za kupovinu a i prijatno sam iznenadjen samim modelom ,nekako je bolji nego sto sam ocekivao
Da evo prestajem diskutujem,ja reko ajde malo se preganjamo ali ,,,,apsolutno si u pravu
 
Nemam problem sa Lg kao firmom, imao sam g4 i bio zadovoljan sa njim. Trebam da uzmem neki telefon, da mi crkne, da bih nešto "dokazao" i smeo da skrećem pažnju ljudima na mogući problem.
 
Poslednja izmena:
Da slazem se za vece baterije ,ali i sa ovome bi se prilicno iznenadio kada ga kidas 4-30h iole manje kidanje 5h i vise bez problema,ja doduse ne koristim fb instagram i slicne stvari ali imam neke gore od toga a to su online igrice i vecito ukljucen bluetooth pa skoro po 12h dnevno i vecito sluske u usima to me Ivan I nagovorio ahaha
Najvece iznenadjenje je zapravo doslo od bas te baterije i ekrana za zvuk sam znao da je jedan od najboljih na trzistu cak bolji i od G6
Ekran je u stvari najveci napredak lg ija,ko ih je koristio zna da su im bolje uvek bile malo isprane ,toga sada nema,vidljivost na suncu odlicna ,pun pogodak
Kamera,sjajna rame uz rame sa s7e cak i bolja u nekim segmentima ,mada nijanse su u pitanju,iako je video zapis po meni bilji nego kod s7e
Zvuk,tu nema price pozivam sve HTC fanove da predju na ovaj model ,necete se zeznuti kida i m10 bez problema
Slusalice Bang & Olufsen koje doalze uz njega su odlicne ali odlicne
Nema lufta na ledjima iako se skida poklopac ,sjajno izbalansirana tezina,mali ekran milina,korisno i simpaticno skroz
Jedina zamerka nema wireless charge i eto da su stavili malo jacu bateriju ali ok to je tako obicno,nema savrsenog

Valjda ti je jasno da ovde apsolutno niko ne kritikuje V20 kao model vec cinjenicu da ne moze da se kupi sa normalnom garancijom a nije bas beznacajna suma u pitanju. Ako nesto vredi od LG-a u poslednje 2 godine to je V serija.

Kao sto niko ne moze da preporuci kupovinu bilo kog smartfona skupljeg od 250e bez garancije (ios/android) isto tako nije logicno kupiti LG bez papira koji moze da znaci mnogo, posebno u slucaju uredjaja te kompanije.
Ili S7E, jasno je da broj problema sa amoledima nije mali pa se svakako preporucuje kupovina tog modela sa domacom garancijom, to ne znaci da neko ''pljuje i hejtuje Samsung'' vec da razmislja racionalno.

Da je V20 bio u ponudi operatera bilo bi ih 20x vise na forumu i po oglasima i ja bih prvi razmislio o tom LG-u jer skoro prakticno svi 2017. androidi nisu bolji od V20 onoliko koliko su skuplji, pa G6 ne bih pogledao pored V20 a razlika u ceni bi bila oko 100e u ovom trenutku, nov vs nov :) Znam da su 395e na KP trenutno ali bi sa garancijom svakako bili skuplji pa racunam visu cenu.

Ali sta ces, LG iz nekog razloga forsira samo odredjena trzista kada je V serija u pitanju, USA trziste im je izgleda najbitnije pored domaceg.
 
Poslednja izmena:
A cuj logicno da je usa trziste bitnije,ogromno potrosacko drustvo koje je uvek orno za kupovinu
Tamo je generalno v20 sasvim dobro prosao u Evropi nije,jer ga nema,nekako je prosao neprimetno slicno nesto kao lg pro2 koji je tada bio odlican model ali odlican
Na zalost lose ispracen u svakom smislu kao i v20,nekako previse lg daje primat toj G seriji cak i stylus seriji ili nekim K verzijama itd itd ,moguce je da to bolje ide jer je dosta jeftinije od konkurencije a nudi poprilicno
Da su pametni a nesto ne pkazuju to gurali bi V seriju kao primarnu .medjutim ko zna sta je njima generalno primarno da li su telefoni uopste primarna delatnost kod njih ili su to paneli,televizori,bela tehnika itd itd
 
Nazad
Vrh Dno