Šta je novo?

LG V20

[emoji23]
Neko na xda okačio
ee2f3a24caad5a640e1ae2f5e69d9b5b.jpg


Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nightshadow jesam ti rekao da baciš tu kantu [emoji23]
 
Najjace od svega sto su LG fanovi neprekidno hajpovali V20 jer je zaboga prvi telefon sa (7.0) Nugatom :)
LG je objasnio u poslednje 2-3 godine, od ''kvaliteta'' odredjenih uredjaja do ''podrske''.

Mada se od V30 vracaju na pravi put (sve osim stagnacije sa kamerama, posle G4 stalno smanjuju senzore primarne kamere), samo jos da ukapiraju da nisu Samsung i da ne mogu sebi da dozvole najsporiju podrsku na trzistu.
 
Nightshadow jesam ti rekao da baciš tu kantu [emoji23]
I ja tebi rekoh da ne mo'š slikati u mraku sa onim sokoćalom [emoji23]

Ma očajno, ja stvarno ne mogu da verujem. Security patch novembar poslednji..

Pre 7-8 meseci sam razbio N6p, bio na Oreu uveliko. Fast forward godinu dana kasnije ću da očekujem Oreo za v20.
Eh..

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Pored ghostovanja, počela mi bagovati i baterija, naime gasi se fon na 10%... mogu li nekako da kalibriram bateriju sa trenutnim kapacitetom da bar znam kad će mi se fon gasit, da prikazuje realan procenat. Isti problem sam imao na prethodnom Note 4 koji mi se gasio na 20-25%
 
Mrtva baterija. Uzmi novu ako možeš, nema ništa od kalibracije

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
kineske baterije su loše, imam 3 sorte sa alija i nijedna ne valja...a to je maltene sve što nude na aliju...tako da ako neko zna neku koja valja a da ne košta 30-40 evra kao original neka javi :) doduše, nisam pažljivo gledao jel original uopšte toliko košta, ali čini mi se da sam tu cenu video na amazonu...
 
Čitam sad komentare i ne znam šta da kažem... Meni će uskoro god dana kako ga imam i stvarno sam prezadovoljan sa V20. Od brzine rada pa do baterije i svega ostalog...

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
Mrtva baterija. Uzmi novu ako možeš, nema ništa od kalibracije

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Mislim da nije baterija. Posto sam na proslom fonu promenio bateriju i opet je isto, samo crkne oko 20% pogotovo sa jačim aplikacijama tipa navigacija. Nekad izdrži nekad padne, bukvalno kako mu se cefne. Prosto fon više nije kadar da pravilno proceni bateriju. A mislim da i kombinacija 2 baterije dodatno doprinosi konfuziji, jer možda meša prosečne vrednosti nove i stare. Ghosting sve više primecujem, ima li neki fix ili bar da dalje ne propada.
 
Krenuli su i neki Američki da dobijaju. :p

Kod nas bi navodno u septembru trebao da bude, ja se samo nadam da će da reše screen retention problem i samo da skontam kako da se vratim na full stock, imam root i LOS. :d
 
Ne ocekujem da ce resiti problem sa duhovima na ekranu. Danas menjan ekran na rodjakovom Note 8 posto ga je razbio, isto kao kod mene na LG ekran pun tih sranja ali kod njega ne nestaju uopste. :mad:
Serem se na kvalitet, a znaju da odvale cene...
 
Na amoledu se to zove burn-in, i ostaje trajno ;)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Flešuješ kdz sa LGUP ;)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Potrebno je izvršiti restore aboot.img particije koliko piše u tutorijalu kako se ne bi warning više pojavljivao, i pretpostavljam static screen?

Uglavnom 8.0 novi je baš odličan, nadam se da je rešen taj problem sa retentionom i da će ostati root ili izaći novi. Izašao je i za TMobile danas i Verizon čini mi se(?), nadam se da će i za nas skorije.
 
Jok, i ja sam sačuvao taj aboot kad sam rutovao, ali kad sam vraćao na fabrički rom samo sam ga pregazio kdz-om, nestao je onaj warning kad se pali.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
99,99% sam siguran da nece resiti problem sa ekranom updateom, zaboravljate da imate posla sa LG-em.
Ja ni kod jednog Samsunga nisam video burn kakav je ghosting kod ovog mog primerka, bukvalno mi je muka nekad da gledam u ekran. Ok jesam mozda kod izloženih u radnjama. Neverovatno da su ovoliko omanuli kod telefona koji je bio flagship u to vreme.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Postoji verovatnoca da su ga resili jer su se igrali sa blue light filterom za comfort view (jedna od stavki u changelog-u) pa su mozda iskoristili to da rese kalibracijom i retention.
 
Kada smo to, mi neki, konstatovali pre godinu dana, bili smo prozvani trolerima i lg-mrzcima,kako god....

from komsa's S8
 
I Nexus je imao problema sa retentionom (5X bas cini mi se) i resili su putem softverskog azuriranja. Ostalo je da se nadamo.
 
Pisu ovi likovi sto su dobili Oreo da nije sredjen retention. Da je mob brzi, da kamera UI radi mnogo bolje.
 
Očekivano, bilo je ipak previse za LG da posle dve godine srede ekran na multimedia telefonu [emoji122]
Brzi, sta mi vredi kad gledam ekran ko da sam na lsd-u

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Kod mene radi ovaj trik sa Sfilter aplikacijom. Nema za sada ghostinga
 
jedno brzinsko pitanje, kum je u grckoj, ne zna kako da ukljuci roming na V20. ja sam zaboravio, nisam koristio lg neko vreme.
 
Nazad
Vrh Dno