Šta je novo?

LG V20

Hebale ih kamere - telefoni nikada neće biti kao fotoaparati i zato bolje da stave veću bateriju ili da unaprede nešto drugo nego da unapređuju kamere - v10 je imao 2 napred
Ovaj će izgleda imati i 2 napred i 2 nazad - *****ana totalna

S7 EDGE
 
Pa u nedostatku pravih inovacija svi moraju da izmisljaju gluposti, tu je Apple najgori u poslednje vreme :)

Mogao je LG da izbaci i V10 sa 4k mAh i garantovanom 2god. podrskom pa bi opet prodali drasticno manje tih V10 od ip i galaksija, takvo cimanje i trud su im nazalost neisplativi.

Sent from my D6503
 
lgV20-2.jpg


Novi tip modularnosti :)
 
Dakle nije modularan, opet greška :D

LG V20 reportedly won’t be modular but there is an interesting twist

The V20 will have a sliding door on its back kind of like the HTC Desire HD. There will be a button on the side of the device, which will allow you to “open up” the left half of the device. There you will find the battery, a SIM card slot, and a micro-SD card slot.

http://www.androidauthority.com/lg-v20-wont-modular-interesting-twist-714626/amp/

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Video sam to ali zašto se ovo dole skida ? Sve u svemu valjda će biti bolja finalna obrada nego na g5
 
uploadfromtaptalk1473012834693.jpg

Sent from my D6503
 
Hahahahahahh, pa ovo je pobeda veka!

Nexus 5X TapaTalking
 
Wth da li su realni da ce tako nešto uraditi?
 
Hmmm pa tako je bilo i sa v10.. prvo u usa pa tek posle 2m u EU
 
Da kukaju ljudi iz Evrope pa u redu.A sto bi mi kukali sto nece biti kod nas.Koje smo mi trziste.Ko ce dati oko 800 evra za telefon cije karakteristike imaju i telefoni sa mnoooogo manjom cenom.Cak i bolje sto je tako.Vidimo sta kazu ljudi iz belog sveta do nove godine,cena padne, pa da se pitamo.
 
Iz greške u grešku :D

LG V20 specs leak claims dual 16 MP camera and 4000 mAh battery

http://www.phonearena.com/news/LG-V...ual-16-MP-camera-and-4000-mAh-battery_id84981

LG V20 sports a 5.7 inch 2K display and is powered by Qualcomm Snapdragon 820 with 4 GB of RAM. In terms of camera, it sports a 16 MP dual camera at the back and is backed by a battery of 4,000 mAh capacity. 

Zverka, ako se ispostavi da je baterija stvarno 4000 mAh !

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ooo da.. Ali bice to samo pusti snovi nažalost. Realnije je da baterija bude 3500mah.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Ko zna, mozda se opamete konacno posle fijaska sa modularnoscu

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Teško oni mogu da nadmase bateriju iz note 7, pa ni sa G5 nisu parirali S7. Nadam se da se varam.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Nadam se da im uzor nece biti Note 7 baterija :)
 
Jel sutra predstavljanje?
Stvarno se iskreno nadam da nece biti modularan!
 
Mislim da jeste sutra...iphone za 2 dana

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ako je onaj render tacan bice ovo lep a sigurno i dobar telefon i dobar izbor za ljude kojima amoled nije must have.
 
Ja bas i trazim telefon bez amoleda, a retko je naci flagship ove godine bez njega. Vratilo mi je malo nadu to sto nije modularan tj donji deo se ne skida, voleo bih da V20 bude malo cvrsci, i da se ne guli kao G5, tacnije da nije farban metal.
Zvuk ce da kida, kamera isto, nema sumnje, ostaje samo ta baterija, da li cemo konacno videti flagship sa jakom baterijom. Malo me cudi sto ce staviti lak pristup bateriji plus da ona bude 4000, ali videcemo kroz par sati.
Cena me je samo smorila, 800 evra na pocetku kod nas, morace malo da se ceka da padne. Svakako padace mu cena brze od Note 7 i novih neksusa. Dobro, naravno i od ajfona 7.
 
The aforementioned Reddit user suggests the V20 will go on sale at $650, so in the UK we could see a lower price point of £500- to £550. We’ll update this article when we know more.

Pazite ovo - LG VS995 V20 UNLOCKED DUAL SIM PHONE - http://www.welectronics.com/gsm/LG/LG-VS995-V20.HTML

LG VS995 V20 features a 5.7" display with 1440 x 2560 picture resolution. It has 2.1GHz Processor with 4GB RAM, 32GB ROM and runs on Android 7.0 operating system. It also has 16MP primary camera and 5MP front shooter. Backed up with a powerful battery of 4000mAh.

Dakle skoro sigurno zvuk/kamera/baterija TOP :)
Qualcomm Snapdragon 820 MSM8996 tu isto ...

16mp wide angle cam
 
Poslednja izmena:
Nego bravo za lg ponovo prsa u prsa ovog puta sa iphonom (isti dan po EU vremenu ) ,pokušali su sa Samsung-om i bili su urnisani nadam se da će bolje proći sa ovim predstavljanjem.

Koliko ga već jede ip7 event govori i to što za lg nema odbrojavanje na phoneareni.
 
Poslednja izmena:
LG da se takmici sa iPhone-om :d misli ono ne treba podcenjivati nikoga ali ni precenjivati sebe, cak ni u svojoj prciji nisu prvi.
 
Nazad
Vrh Dno