Šta je novo?

Android tastature

What :) Pa zbog toga sam i koristio ranije SK dok sam imao Android a i zasto sam je odmah instalirao kad sam se vratio :) Otkucam neku recenicu prvi put, i zapamtice je celu za buduce, izbacuje sam sledecu rec po redu.. kao i posebne reci. Nemoguce da to radi drugacije na svakom telefonu :) A Gboard mi je tek sa ovom promenom imena poceo to da radi.
Rečenice da, ali konkretnu reč koje nema neće upamtiti ako je samo otkucaš bez kliktanja na nju.

Pričamo o različitim stvarima.

Probao sam malo gboard, bolje je, ali nije to to.

SwiftKey ipak ima mnogo bolju predikciju i feedback tokom kucanja, na kraju ispada da je to jedina tastatura koja mi omogućava da kucam stvarno bez problema. Ne mislim o kucanju.

Žao mi je što ih je ms kupio čisto zbog neizvesnosti oko toga šta može da bude sa njima, ali će svakako imati više love za razvoj ako zatreba :D.
 
Poslednja izmena:
Kako se to briše prevlačenjem u levo?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ispiše mi neku reč kad svajpujem preko slova :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Uradiš swipe na levo od dugmeta za brisanje [emoji4]
 
Ovo nisam znao, ekstra, a koristim SwiftKey odavno :)
 
Neće, da ga bem!
 
Poslednja izmena:
Moras da ukljucis Enable gesture delete u podesavanjima.
 
Hvala majstore [emoji106]
 
A ako se isključi Flow i podesi na gestures, može bilo gde da se prevuče ulevo za brisanje.

Interesantan je i swipe down za sklanjanje tastature.
 
Flow je ipak za mene bolji

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
 
Koliko imate reči na SwiftKey? Ja 13,500.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Evo iznova mi se reči obrisale 9500 sa 13500...
Šta reći...
Da li je moguće da se samo meni dešava?
Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni se desilo jednom, ono kad su imali problem sa sinhronizacijom, tj curenjem email adresa, ili šta je već bilo...
Zaboravio je tad oko 1000 reči. Nisam još neki put primetio da se to desilo.
 
Meni nikad...

Kad je bila ona havarija, nije radila sinhronizacija, ali to je druga stvar.

Ne znam šta bi moglo da bude, jedino ako si nešto čačkao po telefonu, pa poremetio nešto što bi moglo da utiče na SwiftKey.
 
Poslednja izmena:
Ma ne, ovo mi se peti put dešava na dva različita telefona sa više različitih verzija aplikacije...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Evo iznova mi se reči obrisale 9500 sa 13500...
Šta reći...
Da li je moguće da se samo meni dešava?
Sent from my LG-H815 using Tapatalk
meni se to isto dešavalo uz još kojekakve gluposti sa njom i skinuo sam je i prešao na gk, dok sin isto ima sk koliko i ja (4-5g) i njemu radi perfektno. jednostavno su neki nalozi sjbni, bolje je batali...
 
Uradio sam update par aplik na store-u, medju njima i go keyboard. I sad mi stalno pokazuje iznad tastature red u kojem pise - ram only 15% left click to release. Da li je moguce da su to ubacili kao opciju ili je to do neke druge aplikacije? :-\

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 
Hahaha, zasto bi neko koristio to smece od tastature, ili bilo sta od tih developera.. :p
 
Taj GO je verovatno najveci bloatware na celom Android marketu - brisi sve sto imas od njih, pa ce zaista biti vise slobodne memorije.
 
Hahaha meni odgovara njihova tastatura, nemam nista drugo njihovo :)

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 
Vratio se na Fleksy, bas mi se svidja kako izgleda, ogromna slova bez nepotrebnih detalja, bas prija za kucanje.

Screenshot_2016-12-26-11-45-41.png

Sent from TT
 
Zauzme ti više od pola ekrana, kao da ti je 80 godina i da ti ruke drhte :)
 
Meni je dugo vremena fleksy bila omiljena, pa sam zamenio jer nije imala ćirilicu. Ne znam da li sada ima.

Sent from my SM-J500H using Tapatalk
 
To bi majci mogao da stavim, ionako se stalno žali da ništa ne vidi i da je sve sitno [emoji23]
 
Koju tastaturu koristiti a da sto manje koristi resurse telefona posto mi je mator fon (Galaxy S3 mini) ?
 
Smart keyboard pro

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno