Šta je novo?

Android tastature

Meni swiftkey radi savršeno, tako da ne planiram da je menjam. Nekad se malo prebacim na smart keyboard pro ali mi nedostaje predikciju pa se ubrzo vratim...

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Kakvi su utisci sa Fleksy? Jaako prijatno izgleda, igracu se malo ovih dana, predikcije ne deluju pametne kao na swiftkey-u, cak i kad rucno snimim neku rec nece mi je ponuditi ni kad je celu otkucam, mozda se vremenom poboljsava, ali koliko fensi dizajn..
 
Uzeo sam Flexy svojevremeno samo u nadi da će jednog dana možda biti upotrebljiv koliko je i lep, ali taj dan nije nikada došao :)
 
Da, ja sam ga isto koristio, ali to je bilo tipa par sati i vratio se na SwiftKey. Prešao na iPhone i tu SwiftKey. Milina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni SwiftKey tek na iOS-u nije radio kako treba. I na mini 3 i na iPhone 5C. Kao da kucam na remote desktopu, tako mi je trom odziv bio.
Možda jer svajpujem 100 reči u minuti i očekujem da me tastatura može ispratiti.
 
Da, ja sam ga isto koristio, ali to je bilo tipa par sati i vratio se na SwiftKey. Prešao na iPhone i tu SwiftKey. Milina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jel na ios-u i SwiftKey forsira onaj njihov osiromašeni layout tastature?

U prevodu, da li može da se namesti da imam zarez levo, a tačku desno od space-a?

To mi je ogromna mana na IPhone-u i bilo bi značajno ako može da se reši.

Toliko dodatnih klikova za znakove interpunkcije bi me ubilo.
 
Jeste osiromasen je. Nema ni simbole na long press, nema ni zarez levo od space-a, nema ni da se ubaci dodatni red za brojeve, nema podešavanje veličine tastature.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uh...

Hvala na odgovoru :).

Bilo bi pametno da to promene, mnogo bi olakšali Android korisnicima koji prelaze iz nekog razloga.
 
Možda bude u neko dogledno vreme. Npr ova tastatura ima 3D efekat kako padaju zvezde. Baš je fancy [emoji4]

4e5a05abad6d568b6cb10f1dfc5c6d17.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako se zove?
 
Uzeo sam Flexy svojevremeno samo u nadi da će jednog dana možda biti upotrebljiv koliko je i lep, ali taj dan nije nikada došao :)

I ja isto. Steta sto nista pametno nisu uradili.

Prosto je neverovatno da Google jos uvek nije omogucio pisanje na dva jezika istovremeno tj. predikciju na dva jezika simultano. To je jedino sto me drzi na SwiftKey-u.
 
Ne koristim google tastaturu jer nije imala srpsku latinicu. Da li se tu nešto promjenilo?
 
Jeste, sad ima.
Imaš i qwerty raspored ako ti treba.

Sent from my Redmi Note 3
 
Koliko imate reči na SwiftKey? Ja 13,500.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
SwiftKey stats u okviru aplikacije. Ja sam na beti.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Imao bih i ja toliko da mi ne nestaju stalno :(

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Ja imam 12298.

Mada nisam siguran da mi je od starta to sinhronizovano.

Video sam koliko to stvarno znači kad se desio onaj problem kod njih, pa nije radila sinhronizacija.

Ja sam baš tad slučajno odradio factory reset I shvatio na šta liči kucanje bez ovoliko mojih reči.

Kad svako jednog dana bude dodao po 30000 reči, uz ovu agresivnu SwiftKey predikciju kucanje ima da razbija :).


Naš jezik je mnogo zeznut za ovo, engleski baš savršeno funkcioniše i bez dodavanja reči.

Nadam se da će Google do tada da smisli nešto još pametnije...
 
Poslednja izmena:
Upravo kod nas je problem sto ima milion različitih glagolskih oblika.
Jednom sam pitao na nekom forumu njihovom zašto mi nestaju reči i oni kažu da je to feature, tj da oni su tako podesili ako neku reč ne koristiš duže vreme oni obrišu. Majmuni.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Zasto se pobogu te reci skladiste na nekom 'serveru' a ne u samom telefonu?

Sent from P9L
 
Da bi mogao na više uređaja da imaš isti nalog.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
A i da ne nestane nekom 50000 reči npr. koji god da je razlog :)
 
Pa dovoljno je što je SwiftKey tu, da može da bude kakav hoće.

Za one koje zadovoljava Apple tastatura, nema potrebe da postoji ista takva.

Fora je verovatno u tome što oni ciljaju na Apple korisnike, pa neće da im SwiftKey deluje previše strano, nego kao alternativa.

Baš bi bila fora da kad već dozvoljavaju third party tastature svako može da radi po svome.

Mada, koliko znam, Apple drugačije tretira te sekundarne tastature, valjda ima i nekih problema sa ram management-om u tom smislu, valjda im nije dozvoljeno preko neke granice.

Ili nešto slično, nemaju jednak prioritet kao Apple tastatura u sistemu, zaboravio sam.
 
Poslednja izmena:
Tema, jbt [emoji15]
Shooting Stars. Druga tema kad otvoris, prva je ona Bubble, druga ova.
Mada, koliko znam, Apple drugačije tretira te sekundarne tastature, valjda ima i nekih problema sa ram management-om u tom smislu, valjda im nije dozvoljeno preko neke granice.

Ili nešto slično, nemaju jednak prioritet kao Apple tastatura u sistemu, zaboravio sam.

Kada se kucaju sifre, uvek se dize apple tastatura. Desi se nekada i da ispadne iz RAM-a, pa se vrati.

Opet mogli bi sve to da ubace, pa ko hoce nek koristi tako, ko nece nek je koristi kao apple tastaturu...
 
Nazad
Vrh Dno