Šta je novo?

Android tastature

Mene interesuje da li Sd Maid jede i sweeftkey čisto da znam

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Koristim i sd maid i SwiftKey i sve je u redu.
 
Ne jede SwiftKey, a i da jede odradi sync on stalno, tako da nemaš frke u cloud-u su ti reči.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zahvaljujem

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Evo sad probam SwiftKey, nisam do sad koristio tastature sa predikcijom, čak ni na gboard, malo je čudno, ali možda se naviknem :D

Sent from my G620S-L01 using Tapatalk
 
Kada nauči 10k tvojih reči, više i ne kucaš slova, samo tapkaš reči po predikciji.
 
Kada sam razmisljao o prelasku na ios, SK je presudila da ostanem na Androidu. Ne znam kako bih kucao bez te tastature, nekad me mrzi da na fb odgovaram na kompu, pisem mail i sl pa to obavim sa fona i SK, pogotovo kada se dopisujem na engleskom. Ma najjaca stvar na Androidu, koristim je od kad sam imao Galaxy S2, ziv bio ko je napravi.
 
Jel koristite sinhronizaciju na SwiftKey?

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Naravno, mada je koristim G-board. SwiftKey će povući ceo backup .

Sent from my RedmiNote3Pro[kenzo]
 
Kada sam razmisljao o prelasku na ios, SK je presudila da ostanem na Androidu. Ne znam kako bih kucao bez te tastature, nekad me mrzi da na fb odgovaram na kompu, pisem mail i sl pa to obavim sa fona i SK, pogotovo kada se dopisujem na engleskom. Ma najjaca stvar na Androidu, koristim je od kad sam imao Galaxy S2, ziv bio ko je napravi.

a7b8bd3571ad4f58b65cc5930c1ced0f.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I na ios-u radi isto kao na androidu sa svim funkcijama? Ili ima nekih ograničenja, znam da su se ranije ljudi žalili da ove tastature rade lošije na ios-u.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Jedina stvar koja nema je što nemaš simbole iznad slova i nemaš dodatni red za brojeve. Predikcija kao predikcija radi savršeno kao i što mi je na androidu radila. Sync je lepo pokupio sve, tako da sve pet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Aktivirao sam sync, nek kupi reči... Kažite mi jel na SwiftKey ima opcija menjanja jezika on fly, tj kao nekad na Google keyboard da pritisnem dugme. Pitam iz razloga što mi ponekad nudi eng reči iako mi treba srpska reč.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Primamljivo to da nauci 10000 reci, s obzirom na to koliko kucam dnevno na telefonu nece mi trebati puno vremena.. i am tempted

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
To je zbog Apple politike da ne možeš da kucas šifre ni sa jednom third-party tastaturom, nego odmah se diže Apple stock keyboard. Poslednja verzija SwiftKey i iPhone 7 10.2 iOS nema pucanja. [emoji1362]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tako verovatno radi kad se uključi, al kod mene trenutno to ne radi ništa. Imam štriklirano srpski i eng, ali oba rade u isto vreme.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
To ne radi to što tebi treba, swipe samo menja layout tastature, a ne bira posebno jezik koji hoćeš.

Gde se gleda koliko je reči zapamtio SwiftKey?

Sent from my G620S-L01 using Tapatalk
 
Hvala, to je to, sad radi.

Edit: ne, ovo samo menja layout, i dalje oba jezika rade u predikciji.

Untitled.png

Sto znaci da verovatno ne moze da se bira posebno....

@dalibor.mc

Hvala, kad sam ulazio tu pre sat vremena nisam to nasao, sad sam opet usao i pojavilo se :)
 
Poslednja izmena:
A i net mora da bude uključen da bi se odradila sinhronizacija.

Nexus 5x via Tapatalk
 
Tako verovatno radi kad se uključi, al kod mene trenutno to ne radi ništa. Imam štriklirano srpski i eng, ali oba rade u isto vreme.

Sent from my Mi-4c using Tapatalk

To i jeste svrha. Da se koriste zajedno. Zato je i Google ubacio sad multilingual.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno