Šta je novo?

Android tastature

Tako je, samo kod svajpa. Nisam ni pokušao da pišem drugačije, koristim svajp već jako dugo.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
I meni tako i smatram da ta funkcija radi kako treba, međutim, mislim da se drugi žale jer ne pravi razmak kad kucaju slovo po slovo :)
 
Ne razumem kako radi kako treba ako ne stavlja razmak kad ukucam zarez ili tačku?
Šta ima veze da li kucam slovo po slovo ili svajpujem? Kucam prva dva slova, ponudi mi reč, izaberem je, ukucam zarez i on ne stavi razmak automatski već ostane zalepljen za zarez pa moram da ukucam space.
Šta tu radi kako treba?
Jedino double space period radi kako treba. Pritisneš dva puta space, on stavi automatski tačku, razmak i veliko slovo. Tako bi trebalo i kad ukucam tačku na tastaturi. Ili zarez, samo bez velikog slova. Tako je i na SwiftKey godinama unazad.
 
Poslednja izmena:
Razumeo ili ne, nažalost tako je. Svajpuješ radi, kucaš ne radi...oni jedini izgleda znaju zašto je to dobro; ja sa druge strane sam zbog toga i dalje na swiftkey. I taj swiftkey me nervira zbog layouta kad pređeš na onaj 123 ekran, al kad biram od dva zla...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ta SwiftKey mi je dugo bila omiljena tastatura i jedna od prvih aplikacija koju instaliram. Pojma nemam kako sam prešao na ove druge tastature, ali sad si me podsetio, moraću ponovo da je probam

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ne razumem kako radi kako treba ako ne stavlja razmak kad ukucam zarez ili tačku?
Šta ima veze da li kucam slovo po slovo ili svajpujem? Kucam prva dva slova, ponudi mi reč, izaberem je, ukucam zarez i on ne stavi razmak automatski već ostane zalepljen za zarez pa moram da ukucam space.
Šta tu radi kako treba?

Swiping radi i ja je tako koristim, a u životu uvek nekako imam većih problema od toga da mi tastatura ne stavi zarez ako nesto nekad i moram da otkucam slovo po slovo :D
 
Ma sve ok, nego nema onda ni potrebe da nam objašnjavaš kako to tako treba al mi ne razumemo [emoji6]
 
Mene nervira na swift key što umesto ž redovno kucam ź. Verovatno mi je ostala navika sa gboard da je ž na prvom mestu levo il sam nešto zeznula u podešavanju. Nego mene interesuje jedna druga stvar, znam da se pisalo, kako da mi ne umetne veliko slovo I na sred rečenice. Idem 100 puta da obrišem veliko I i da mi to ne prevodi ali neće. Negde umete, negde ne. Verovatno ima veze što je sr/en tastatura.

Bacila je svemir zeku
 
SwiftKey? Idi u Typing pa u Clipboard onda Add a new clip i u oba polja dodaj slovo i.
 
Ima efekat ako kucaš samo Srpski.
Regarding English its useless and annoying the same way.
 
Poslednja izmena:
Mene nervira na swift key što umesto ž redovno kucam ź. Verovatno mi je ostala navika sa gboard da je ž na prvom mestu levo il sam nešto zeznula u podešavanju. Nego mene interesuje jedna druga stvar, znam da se pisalo, kako da mi ne umetne veliko slovo I na sred rečenice. Idem 100 puta da obrišem veliko I i da mi to ne prevodi ali neće. Negde umete, negde ne. Verovatno ima veze što je sr/en tastatura.

Bacila je svemir zeku
Ja vidim samo jedno Ž
a95953cf792d90d85962aec55506ee38.jpg
 
Bili su mi uključeni akcentovani znakovi. [emoji106]

Bacila je svemir zeku
 
Ja msm da to ne može da se gasi na njoj.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Nove gradient teme za gboard su predobre.

Screenshot_20190203-154252.jpeg

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ima li SwiftKey opciju za rad jednom rukom?
Čini mi se da je ranije bilo. Sada ne vidim u opcijama.

Послато са Mi A2 уз помоћ Тапатока
 
Идеш на + па бираш опције и ту има...
d5f436037b806554c42b29a3016d8304.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Veseli SwiftKey... Kupiš drugi telefon, instaliraš SwiftKey i uloguješ se i nemaš 50% reči... Stvarno su šampioni.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Da li ima opcija na Gboardu ili neko rešenje za strelice levo-desno kao na aplikaciji Srpska tastatura. Mnogo mi znači ta opcija, Srpsku tastaturu sam koristio ranije a Gboard mi je sada ok jedino kad bi to sa strelicama bilo. Ili neka slična aplikacija sa tim mogućnostima.
 
Ne trebaju strelice pošto slajdovanje levo desni po "space" dugmetu vrši funkciju pomeranja kursora

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Imam problem sa Gboard. Me mogu nikako da prebacim settings I dictionary sa drugog telefona. Kada Sam ranije menjao telefone uvek je sve to islo automatski, ne znam zasto sada nece...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Koristim je godinama i nikada mi nijednu reč nije zapamtila!?
 
Glupo pitanje, ali text suggestion ti je uključeno? Meni bez problema radi i to sa tri jezika.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 
Sve ukljuceno sto treba ali dictionary nije prenet...kao ni settings.
Vidim po internetu da mnogo ljudi I'ma isti problem.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Veseli SwiftKey... Kupiš drugi telefon, instaliraš SwiftKey i uloguješ se i nemaš 50% reči... Stvarno su šampioni.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Meni kod swiftkey najluđe sti uopšte ne unapređuju glavne funkcije, vec samo dodaju kojekakve jezike.
 
Šta da unaprede kad ne mogu osnovne funkcije da dovedu u red...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno