Šta je novo?

Android tastature

Samo stavi QWERTZ ili QWERTY ali ove sa zagradama gde su srpski/hrvatski/bosanski i dobijaš posebne tastere.

Послато са SM-T310 уз помоћ Тапатока
 
Nema bolje tastature, Samsungova sa s6 ili s7 ja sam ubacio na svoj s3. Jednostavna bez neki nepotrebni stvarcica jedini problem je sto nema cirilice. A prvi razlog zasto mi se svidja su poseban red brojeva iznad slova jer to dosta olaksava kucanje. Cista i pregledna :)
maxresdefault.jpg
 
A red brojeva iznad ima skoro svaka tastatura :D
 
Postoji jedan izmet od tastature zove se swiftkey. Znači godinama je koristim i godinama zaboravlja reči i hajde sto reči šta je tu je ali sad je zaboravila moj email, moj broj telefona, moju adresu i sa 14000 reči je spala na 9555. Znači koji su to *****i, majmuni, *****i.
Ubacuju neke gluposti koje nikom ne trebaju a osnovnu funkciju ne mogu da nameste da funkcioniše.

Koju aplikaciju mi preporučujete a da pamti moje rečenice, fraze, brojeve, adrese, naziv mog automobila, oznaku mog televizora i sve takve sitnice koje znače?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Nije zaboravila nego email adrese i brojeve nisu još uključili u predikciju nakon onog fijaska

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Touchpal pamti i sinhronizuje sve (i u free verziji), mada su ga malo bloat-ovali nekim bespotrebnim emotikonima i gifovima, ali bar radi korektno. Najveca mana, koja me ponekad bas iznervira, jeste to sto nema opciju da se iskljuci voice search (duzi pritisak na space). Isprobaj ga dok ti ne vrate tvoj sinhronizovani recnik na SK.
 
Hvala Jericho. Skinuo sam je sada i ima potencijala. Ne daje mi predloge dok sam ne počnem da kucam novu reč, je l to normalno u početku?
Ipak ništa kad sam video reklamu u okviru reda gde izlaze reči koje su predikcija to je bio kraj. Aj dajje za nešto drugo nego za Vox
Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa koliko se secam ima vec bazu, koju nadogradjujes svojim recima. Treba valjda ukljuciti predikciju da bi radilo. Ima sigurno bazu, nema logike da se krece od nule, trajalo bi citavu vecnost.
 
Imaju reči ali ne nudi novu reč, sledeću reč u rečenici dok ne napišem prvo slovo. Bude prazan red za reči iz predikcije.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Settings - prediction - contextual prediction. Kad si vec u tom delu, proveris da li je oznaceno i auto-saving, odradis i "import contact names" i "learn from messages" (i twitter ako koristis), da ubrzas malo stvari.
 
Prebacio sam se na Swype, da vidim odgovara li on. Njega sam pre koristio ali tada nije pamtio brojeve i mail adrese. Izgleda da ne pamti ni sada brojeve :(

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja koristim onu super swiftkey verziju što ima mnogo tema i ne vidim te tvoje probleme. Nudi mi i broj telefona i mejl adresu i sve radi ok...

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
I meni je odličan SwiftKey, radi ko zmaj :D
 
A sinhronizaciju?
To valjda radi automatski?
cede8413607dec33befa131eb2e3ea8f.jpg


Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bilo bi mi čudno da radi sinhronizaciju preko Google naloga sa tom modifikovanom verzijom, zato pitam..
 
Verzija je modifikovana samo sa temama. Inace ako hoces staru verziju swiftkey-a nece raditi sync, nova verzija modifikovane nema vise da predlaze brojeve i email-ove. Ja je koristim jako dugo bas zbog tema. Nekad na nedeljnom, nekad na mesecnom nivou menjam teme.
 
Moja je 6.3.4.96 verzija ta sa temama... a ne znam za tu sinhronizaciju, sem da mi radi ok.

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Ma ljudi swiftkey od početka ima problem da zaboravlja reči. Znači krenem da napišem neku reč i vidim nema je, a istu tu reč nađem preko pretrage u WhatsApp aplikaciji kako sam je napisao pre tri meseca. I tako milion puta.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Probajte na napišete veliko slovo š na Google tastaturi. :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Š

uploadfromtaptalk1471635201873.jpg

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 
Mhm.
Nek' proba neko ko mora da stisne s, pa onda izabere š odatle.
Neverovatan bag.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Aj daj da vidimo

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Ma *****i, ne ispiše uopšte š, nego ś.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa dobro šta se śekiraš, nije smak sveta.
 
Šš[emoji9]... niko nema predlog za dialer? Evo još jedan: True Phone, odličan.
 
Poslednja izmena:
U SwiftKey beta verziji su vratili predikciju za mailove i brojeve. Ne znam što još ne vraćaju u osnovnoj verziji.
 
Poslednja izmena:
Tek kad je nestalo sam shvatio koliko mi to treba...
 
Nazad
Vrh Dno