Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

Ja sam bio i na suprnovi i na nanopolu obidjite sve polove ni jedan ne radi kao ovaj nas pol ne treba nikog tjerat uvjerite se sami, isplate su vise puta dnevno bilo je 4x dnevno stavljeno koliko znam prosirice se na 8 puta dnevno kud cete vise svako 3h.
 
@goldi
Radi kao sat!
 
baaa...skoro sam sprzio rig....uzeo ovaj tvoj bat....skinuo tt70 i cujem nesto bruji ko nenormalno kad ono grafe 90C :zgran::sceptic: gasi...restart kockice po ektanu...reset jos jedan i sve radi sve normalno........ :d ... nije mi bilo svejedno
 
nije ti to do bata nesto drugo nije uredu
 
ne moze druze NVidija ovo je isti algoritam kao i eth ustvarnosti i jeste eth :D samo nosi naziv etc :p sad ga pokusavaju napumpat da ga dumpuju cisti klasik. Primjer kako se to radi tj. primjer dobro izvedenog forka sad imaju istu kolicinu i eth-a i etc-a jedni te isti ljudi. Najvecu kolicinu naravno vlasnik eth-a.
Razvoj situacije pumpanje etc-a pa dump, pa onda zatsije pa pumpanje eth-a i tako u krug dok se ne zadovolje.
Mi rudari trebamo im biti zahvalni na ovome jer ce ovo biti jedna od najprofitabilnije godina kad je mining u pitanju. :d
 
pa kad jeste eth zasto mu cena 5 puta manja od novog eth-a, msm eth je eth zasto razlika u ceni :)
 
krecu blokovi peglaj sad ....:) krastavac srbina treba da napsujes da ga naranis sto se kaze pa da se udruzi i napravi 20gh :) izvinjavam se na ispadu svima od malopre bio sam prso
 
Polako čoveče, ima nas koji smo na poslu, pa tek kada dodjemo kući mozemo da se prebacimo na naš pool :)
 
evo i ja sam krenuo polako ... :-devil-:

EDIT:

nego lako cemo mi da kopamo a kako idu isplate????
 
Poslednja izmena:
kako sam se zakačio, našao sam blok, hoću bolji round share!
 
moze li na ovaj nas sa clayom da se pusti? nisam ni video kad ste to odradili
 
moze, vrati stranicu unazad
 
dok mi nakopamo nesto ima da dumpuju ovo s....
 
Vjerovatno
 
Sve je u igri sada. Ne bih bio iznenađen da etc izgura eth. Niko veliki još nije dumpovao ali desiće se i to sigurno. U svakom slučaju Hype je tu.

Wall na 0.0025 je 2500BTC...
 
Poslednja izmena:
Ne verujem da to moze da se desi
 
Ni ja do juče nisam verovao i verovatno si u pravu. Mreža je još uvek slaba ali ako prebaci 1TH verujem da je na dobrom putu.

Naravno zavisi i od mnogo drugih parametara ali kad je jedan poloniex napravio šta je napravio videćemo kako će ostali pratiti.
 
Poslednja izmena:
Ode ovo u bunar. Vracam se na LeBaC.
 
evo neko se istrisa i cena lagano vata nizbrdnicu, niko je nije branio kolko vidim... sad...
 
Obzirom da zbirno ETH+ETC imaju skoro konstantnu cijenu, a da mi istovremeno možemo kopati samo jedan od njih, ovom podjelom najviše smo izgubili mi "rudari", posebno ako oni iznivelišu isplativost kopanja količina /cijena.
 
I takoooo.... duuummmppppp do kraja ...
Zeljkoooo a da malo branis cenu, decentralizaciju ITD???
 
Nazad
Vrh Dno