Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

Moze da bide i ne mora da se desi
 
udara danas bar u 500 po meni
 
mislim da sporo pada i skace do veceras i sto pmfrulez kaze ide gore! NE znam da li je eth imao ikada volume ovoliki?!?
 
Ja pre mislim da će da igra kao i ceo dan uostalom. Previše novčića odjednom.
 
Mislim da vise nece rasti. Stabilizovao se. Steta sto ga nisam imao pre skoka ali ja sam se zadnja 2-3h vrhunski zabavljao trgujuci. Sad sam na pauzi pa se vracam da obrnem jos koju turu.
 
Malo je falilo za 500 danas, cini mi se 483 je bilo... Ja ne prodam,cekao 500... I od tad cekam i cekam... :D
 
Srecno, ja kupio malo na 265, prodao malopre na 296 i eto zaradio malo za 3 minuta ... :smoke:
Ima veceras za kafanu...
 
Ja sam prvo pukao 1btc, i posle 5-6 tura dobar sam 1.2. Ima za da castim kafanu veceras :)
 
LogoBenchmak.jpg


predlog ko zna lepse nek uradi lol
 
Sto si usareneo ono "pool"? Stavi nesto malo jednostavnije i to je to. Ne mora da bude lepo vec da radi kako treba ;)
 
ja sam uzeo na 140k pre neki dan i prodao na 462k, kupio opet na 301k i sada cekam dalji razvoj ili izlaz
 
Screenshot_3.png


jako bitna stvar
 
isplata povecana na 1 etc minium i 4x na dan
 
S obzirom da je genoil u pitanju, i da se pre kopanja kreiraju dagovi, da li se oni i prilikom kopanja ETC menjaju jednom nedeljno, i samim tim moze da dodje do pucanja minera? Da li je neko naterao Claymore-ov dual miner da kopa na nasem pool-u (njime sam kopao na .pl, a ovde nece)?
 
Clay kopa bez problema. Post #88
 
genoil valjda dagove drzi u memoriji i ne pravi ih na hdd-u ali meni na 270x kod promene daga obicno zakuca miner a 380-ke rade bez problema

edit: jutros je bila promena daga na etc-u i 270ke su stale a 380 su radile normalno
 
Poslednja izmena:
Stavis setx komande u bat pa ne bi tebalo da se to desava...
 
stavio sam ali ne pomaze, 270ke se isto ponasaju kao i na eth, sto je i logicno :)
 
Kopa normalno

Послато са HUAWEI Y300-0100 уз помоћ Тапатока
 
Hvala lepo svima, pogresno sam uneo port :) Sve sljaka!
 
Lol dobio sam 178 btc za dzabe :)
 
Nazad
Vrh Dno