Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

Kod mene se na classic ether wallet-u nije pojavio callisto, i dalje pise 0 pored ETC-a koje imam.
 
Krajem meseca, kada krene chain.

Callisto is not live yet, and won't be going live for a few weeks. When it does, your address(es) with ETC in them will contain CLO 1:1 on the Callisto chain.
You can now move your ETC wherever you want, no worries. Your CLO will appear when the Callisto chain goes live.
KEEP YOUR PRIVATE KEYS, KEYSTORES, OR MNEMONICS FOR YOUR ETC WALLETS. these are what you'll use to access CLO when the chain goes live.
 
Neću da ih pravdam ali tehnički je moguće. Trade na menjačnici se ionako ne odvija na blockchainu. Imaju informaciju koliko etc imaju na svojoj adresi, imaju informaciju o tome koliko koji korisnik ima i to je to. Mogu da claimuju kada CLO bude u opticaju. Withdraw i deposit ionako nisu mogući.
 
Gde je najbolje kopati ETC i koji miner sa podesavanjima koristiti?Isto sve kao i za ETH?Da li je Nanopool i tu u vrhu kao i za ETH?
 
Uhh..tamo sam kopao ETH msm i dosta sam imao stale sharea...a i mnogi drugi se zale vidim na ETH.Da li cu i sa ovim imati problem?
 
Ne znam, najbolje da probaš nekoliko poolova par dana pa da uporediš :)
 
Tako cu i uraditi...da li i ovde ide pl70 %?
 
koliko moze da iskopa ETC za mesec dana rig s 6 komada kartica Zotac gtx 1060 amp edition 6 GB
 
whattomine.com , pa vidi sam...
(post je za temu "rudarenje za pocetnike", a ne ovde pa da 100 ljudi otvori misleci da je nesto o ETC)
 
Poslednja izmena:
Postoji li neki razlog rasta cene ETC pogotovo u odnosu na BTC? U totalnom crvenilu.
Neke vesti?
0c3be4a9571577dd9042718ccab6acdb.jpg


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
^a možda zato jer BTC trenutno pada više?
 
Što mi se razlikuje količina u Ethermine app i kad otvorim gastracker iz app?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Jel dobio neko calisto od airdropa? Imam nalog na classicetherwallet ali jos nista nisam dobio.
 
Zasto uvek ETC stoji u top 5 i evo koliko se izrudari sa 6x 1070 i to danima iznad 0.5-0.6 a situacija u praksi je drugacija,mnogo drugacija...max do 0.4 !!!

http://prntscr.com/j28sdv
 
evo koliko meni kopa zadnjih mesec dana
hashrate 184 +-1,2

etc.png
 
evo koliko meni kopa zadnjih mesec dana
hashrate 184 +-1,2

Pogledajte prilog 249271

Koji pool koristis?
Imas vise rigova koje si usmerio na njega tj ETC ?
Koje kartice imas?
Prosek oko 11 ETC mesecno,sto mu izadje oko 0.36-37 manje vise...to je onako kako sam i ja gledao na WTM i crypto c0inz ali ovo gde sam gledao nema veze sa mozgom...stalno se osvezava i menja statstika ali jako slabo i opet stoji iznad 0.6 ETC...svasta :d
 
Poslednja izmena:
A kapitan kes, dal si realan?
Ima covek jedan rig sa 6 x RX580 ili 6 x 1070 po hashrateu vidis valjda.
Kopa na ethermine vidis po izgledu poola.
W2m je jedno besmisleno njesra da ti kazem.
Poenta je da rig radi stabilno i zaboravi na prodaju dok ne bude neki drastican rast, ili prodaj rig.
 
Imam problem sa etc isplatama na polo adresu.
Sastoji se iz toga da isplate nestizu a sve je uredno majner je sa ok adresom adresa na polu je ok.
Probao sam i etc.ethermine i nanopool i jedan i drugi mi isplacuju ali na adresu koja umesto mojih malih slova u adresi ima velika i po etc exploreru vidim da je etc zaglavljen tj ta adresa nepostoji
vec je to moja adresa sa malim karakterima. Kad pratim statistiku pula i ubacim svoju adresu najnormalnije imam pregled na oba pulla.
Koristio sam ih i ranije i isplacivali su mi etc normalno ovo je problem u zadnjih 7 dana bar kod mene.
Ako neko ima slicno iskustvo sta da radim tiket sam poslao na etc.ethermine moram i na nano. 7.5 etc je zaglavljeno na toj adresi koja je moja samo sa velikim slovima .
Hvala svima ako neko ima ideju sta raditi molim da me kontaktira.
 
Momci vi ocigledno nerazumete o cemu govorim ili necitate. Nije do pola vec do etc blokcaina ili kako vec. Adresa koju koristim je stara i vec sam isplacivan na nju u prethodim godinama. Probao sam nano i ethermine pulove i oba su isplatila etc nigde etc stoji zarobljen. Problem je sto adresa sa kojom imam pregled na pulu kad dodje do isplate umesto malih dobije velike karaktere i kao takva nije adresa pola. U majneru je normalana adresa ista sa pola kao i ista sa kojim imam pregleda na pulovima ali kad dodje do isplate pojavljuje se neka nova adresa sa par velikih slova i nedolazi do isplate. Ovo je moj problem ali moze biti i nekog drugog pa vam navodim kao primer da imate u vidu a mozda neko ima i neku ideju za resenje.
Hvala svima
 
Nema veze sa velikim slovima.... I meni su velika pa sve uredno stize. Verovatno je do njih trenutno problem.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ethereum Classic (ETC) Developers Deny 51% Attack, Double Spend

Cryptocurrency, Ethereum Classic (ETC)–In a bizarre twist for the story developing around Ethereum Classic, developers for the ETC token are now making the claim that the blockchain has not experienced a 51 percent attack, in addition to denying the presence of a double spend.

As reported earlier in the day by EWN, the Coinbase team released a revealing post on the state of Ethereum Classic, making the claim that the coin had undergone a “deep chain reorganization.”

The twitter post expanded on the issue, saying

“On 1/5/2019, Coinbase detected a deep chain reorganization of the Ethereum Classic blockchain that included a double spend.”

Coinbase

@coinbase
On 1/5/2019, Coinbase detected a deep chain reorganization of the Ethereum Classic blockchain that included a double spend. In order to protect customer funds, we immediately paused movements of these funds on the ETC blockchain. Read more here: https://blog.coinbase.com/ethereum-classic-etc-is-currently-being-51-attacked-33be13ce32de
2,134
8:53 PM - Jan 7, 2019
Twitter Ads info and privacy

Ethereum Classic (ETC) is currently being 51% attacked
On 1/5/2019, Coinbase detected a deep reorg of the Ethereum Classic blockchain that included a double spend. In order to protect customer…
blog.coinbase.com

https://ethereumworldnews.com/ethereum-classic-etc-developers-2019/
 
Bitno da se nesto desava... :)
 
Reklama, bato...
 
Nazad
Vrh Dno