Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

Pa to i pricam. Da hoce unistili bi ga. Ako im je ovo od pocetka bio plan ja im se divim do ludila! :)
 
ma da, samo da ne postanu mnogo drcni pa da im se obije o glavu, mada nas briga vazno je da se slepamo uz njih
 
Klasican pump i dump coin ali sada za kopanje je extra ako se odrzi cena.
 
Meni je maltene duplo manje isplativ u odnosu na modifikovani Wolf miner za LBC :)
 
ako je dobar pol isplativiji je nego LBC sa wolf minerom.
 
Pool je coinmine.pl. Tu je dobar luck ovih dana.
 
Koliko sam vas razume kopate ETC sa Wolf minerom i tada daje vise?
 
ma samo suprnova nista domaci poolovi :) uz duzno postovanje prema svima i poslu koji ste ulozili!
 
kojim minerom kopate, clay ili ???
 
mora genoil???:S:
 
Poslednja izmena:
Kako je pojeden wall na 0.003...

Odosmo, zabava počinje.
 
Poslednja izmena:
http://www32.zippyshare.com/v/VtkzfPPH/file.html


najnoviji genoi miner sljaka ok zamenite samo adresu i ime workera i cepajte
nalazimo blokove al nam treba vise snage da ide kako valjasa covek je ulozio 48 sati nespavanja da ga napravi daj da ispostujemo....5gh na nasem poolu za sad
 
daj bre ljudi pojacajte malo ....5gh samo na nasem poolu
 
pool radi strano ljudi moji navalite ovo je ludnica koja cjena, ostali polovi ne rade dajte kad imamo ovako priliku navalite da pojacamo pool svima ce biti brze isplate.

Znaci nema poola u svjetu koji bolje radi od ovog
 
Nema ga na svijet
 
Kako vidjeti statistiku kopanja na ovom domaćem pool-u?
 
Ako je isplata jednom dnevno, onda krastavac, ako počnemo sada sa kopanjem, ko zna koliko će sutra etc da vredi.
 
http://www32.zippyshare.com/v/qgkugKR0/file.html


radi i na clayu pomagajte imate nina bat samo unesite adresu sa poloniexa i ime workera


neka me banuju ko ga **** ali koje ste vi pichketine to je nesto strashno lepo je bilo kad sam kopao solo na coinmine pl pa pronasao pool koji ima nenormalo dobar pool luck e kad ste videli svi ste se prikacili (svaka castizuzetcima )
izgubio najmanje 200lbc zbog te noci u prazno po mizernom diffu.......a sad covek ulozio trud srypto platio server da iznajmimo i sad svi na nano na supernovi kod onog lopova nas ko **** jel da ....pichketine najobicnije...
 
983203284bc5734f98738e4b3b479bea.jpg


Poslusao baba Vangu i stari dobri trik sa pasuljom :)
 
Nazad
Vrh Dno