Šta je novo?

Ethereum Classic (ETC)

Ne secam se do kog decembra bese mogu 4gb kartice da kopaju eth , nakon toga ce biti :whip:
 
Moci ce jos neko vreme u Zombi modu da se kopa ETH , ali to nije punom brzinom vec nakon nekog vremena pola brzine onda i to nece moci , milsim da je ovo sansa za ETC da utvrde svoju poziciju , Mala im je kapitalizacija , tako da ako malo krenu u razvoj imace veliku rasirenost medju malim minerima tako da mogu i popularni da postanu , u prevodu cena da im ode gore itd
 
Poslednja izmena:
Ja probao rx 480 4gb, izvukao sam 24.8mh jedva sa phoenix 5.3 ne znam sto tako malo?

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Za ETC- Current Difficulty: 73.237 T,nisam siguran da li se isplati kopanje.A tek kad nebudu graficke sa 4gb mogle da kopaju ETH....
 
ma ne isplati se ETH preko 50% isplativiji pogotovo nagrada po bloku na ETH luduje tako da se ne isplati ETC, a kad predju 4GB karte tu je definitivno kraj za bilo kakvu isplativost na ETC
 
Vec je presao jedan deo 5th/s je trenutno

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
ma 5Ths je sitnica prognozira se da na ETH-u ima oko 150Ths 4Gb GPU-a i Asica to je neki 20x snagaa veca od one koja je na ETC-u ili u prevodu ako to sve dodje na ETC 20x manja zarada :d ne moze to ni struju pokrivati jednostavno kad stanu 4Gb karte na ETH-u tu je kraj nema tog coina koji moze primiti toliku snagu.
 
Mozda skoci cena pa bude koliko toliko isplativo, videcemo

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
koliko sam shvatio proof of work sistem .. sto je veci dif veca i cena , ako su ozbiljni ispratice sa cenom , ako nisu ode u bunar a karte ce kopati nesto drugo i to je to ...
 
ne postoji nista drugo da je isplativo, zaboravite na to, zivi bili pa vidili kad prestanu kopat ETH 4GB karte se gase, nadam se da nisam upravu, ali vrijeme ce pokazati....
 
koliko sam shvatio proof of work sistem .. sto je veci dif veca i cena , ako su ozbiljni ispratice sa cenom , ako nisu ode u bunar a karte ce kopati nesto drugo i to je to ...
Nisi dobro shvatio. Diff nema veze sa cenom.
Ako kopa 100 ljudi isti broj coina se dobija po bloku kao i da kopa 1000000 ljudi.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
ma 5Ths je sitnica prognozira se da na ETH-u ima oko 150Ths 4Gb GPU-a i Asica to je neki 20x snagaa veca od one koja je na ETC-u ili u prevodu ako to sve dodje na ETC 20x manja zarada :d ne moze to ni struju pokrivati jednostavno kad stanu 4Gb karte na ETH-u tu je kraj nema tog coina koji moze primiti toliku snagu.


Sve si u pravu, jedino ako ne skoci cena ETC za tih 20-tak puta... Mada to nije bas tako lako da se desi...
Zato sam ja nakopao ovih dana po "niskom difu" 100-tinak ETC-a pa ako skoci dobro je...
 
Poslednja izmena:
ajde sada zakerate ...
ko hoce da razume i moze da razume njemu nema potrebe pojasnjavati....
 
Nisi dobro shvatio. Diff nema veze sa cenom.
Ako kopa 100 ljudi isti broj coina se dobija po bloku kao i da kopa 1000000 ljudi.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

A cena utrosene energije po jedinici iskopanog takodje ostaje ista? Ili raste, ali ne utice na cenu coina?
 
Poslednja izmena:
Poz ljudi,

Pretpostavljam da ste vecina vas sa 4GB presli na ETC, pa me interesuje kako ga menjate u nesto drugo? Ja stavio da mi se salje na Poloniex kasnije tek video da je 200000 konfirmacija potrebno.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Nema jos potrebe da se prelazi na sa ETH-a na ETC, jer je i sa ovim manjim hashom na ETH bolja zarada nego na ETC.
 
Da, vidi se po diffu da su svi i dalje na ETH-u :trust: :d
 
Prati li neko i dalje ovaj projekat ???

Nekada čedo mnogih :) 42$ ath cini mi se, 2017-18 cekalo se 60 pa 100$...

Slabo se pumpao u ovom krugu.


Sta mislIte ?
Pozdrav
 
Pa ovaj krug je tek na pocetku, masivni pump se ocekuje za vreme leta tamo od kraj maja, pocetak juna...
Ko zna koliko ce ETC da dozivi u ovom krugu. Ja ga imam nesto malo ali ako predje prosli ATH stavljam stop los na tu vrednost i pratim dokle ce da ide dalje pa ako predje 60 opet isto i tako dalje. Navodno svi nesto racunaju da ce masa coina prebaciti svoje ATH koje su imali tokom 17 i 18 ali to ostaje da se vidi jos uvek. Trenutni trend je korekcija cena sto je i bilo ocekivano u februaru ili martu a posle toga krece uzlazna putanja nadamo se za sveeee hehehehe
 
Nazad
Vrh Dno