Šta je novo?

Windows 10 na telefonima sa 512MB memorije

Uvek prvo nudi 107. Posle instalacije ide update na najnoviju verziju.
 
Nisam tipičan ni zahtevan korisnik. Svaku aplikaciju koju prestanem da koristim zatvorim radi uštede memorije.
Od zahtevnih app koristim samo Skype, svaki dan od pola sata do sat i nema nikakvih problema.
Primetio sam da su animacije malo sporije i štucaju i samo pokretanje app. je malo sporije.
Edge brže učitava stranice nego IE na 8.1.
Baterija traje kraće, ali primetio sam da se app. ažuriraju često verovatno zato što je sveža instalacija sistema.
Nisam radio hard reset, niti nameravam, zadovoljan sam radom telefona i ovako.
Jedino što me nervira je Twitter, ne rade notifikacije, svašta sam probao ali ne vredi.
 
Ok... Kad budem u prilici, staviću i ja na L630.
 
Stvarno nema više WM10 preko Insider.
Probao, čestita mi na učešću i ignorancija.
 
Da ali kažu da će tamo posle 10tog da ide i 10586.537. Kako će da ga distribuiraju ne znam.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Ljudi, nemojte toliko hejtati Win10Mobile. Microsoft je izjavio kako je moguće instalirati Windows 10 Mobile na bilo koji telefon sa Windows Phone 8.1, ali se NE PREPORUČUJE instalirati na telefonima koji imaju MANJE od 1GB RAM memorije. To što ste vi instalirali, pa ste zeznuli svoje telefone, to je vaš problem.
 
Izvini, mislim da si omanuo. U ovoj temi se niko nije žalio, uglavnom su pisali ljudi koji su samo hteli da probaju W10m. Dok je moglo.
 
Nazad
Vrh Dno