Šta je novo?

TV prenosi

I ne prenose 2 već četiri. Na sk1 na sk4 sk5 i sk6

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Uslov je 1 utakmica u 16h i samo ona moze da ide na satelit a to ja SK 1. SK 4,5 i 6 ne idu na satelit pa zato mogu da ih pustaju.
 
@Ninoslav1983 da li je to bila neka specijalna ponuda ili se do te cene i dalje može?

Bila je vise puta ta ponuda, ja sam uzeo na bundle hunt ili idownloadblog deals... Bude svako malo, izguglaj, ako trenutno nema, bice uskoro sigurno...
 
Pogledaću ali prvo da napravim spisak šta mi sve donosi pa ako mi se svidi uplatim neki.

Ja ga koristim već dve godine, i nikada nije bilo problema. Pre toga sm koristio Unblock Us, ali pošto Bein sport nije dobro radio kod njih, prešao na SmartDNS

Evo danas skoro neupotrebljivo kako radi. E sad da li je tako samo za besplatne naloge?
 
Kako misliš neupotrebljivo?
 
Svakih minut dva baferuje.
 
Ne bi trebalo da DNS ima bilo kakve veze sa baferovanjem.
 
Ali nisu gledljivi u Evropi bez nekih enormno velikih antena, pa i nisu opsanost za EPL.
Inače, Sky DE i novozelandski game pass izgubili prava prenosa
 
A prenose li liverpul? Vidio sam da su.nesto potpisali sa klopom?

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Ne, ne može se sa EPL potpisati neki delimični ugovor.
 
Ko za nemačku prenosi EPL?
 
Tema otvorena maltene samo zbog EPL, a niko da prokomentarise start iste :)
Da se ne doticem samog fudbala, ova nova grafika u material stilu mi se mnogo dopada.
 
Tema otvorena maltene samo zbog EPL, a niko da prokomentarise start iste :)
Da se ne doticem samog fudbala, ova nova grafika u material stilu mi se mnogo dopada.
+1
Super je grafika

Konačno EPL - navučen sam na nju godinama, ko najgori pajdoman... Kakve dve tekme već u prvom kolu (juče i danas) - zbog toga je obožavam.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Meni se boje ne dopadaju na grafici. Maska za tranzicuju je sjajna. Tako.jednostavno mocna.

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Eto, a mi budale raspravljamo mesecima, zatvarajte thread rešeno je.
 
EPPLLLLLLLL! IDEMO! JUNAJTED!! MURINJOOO! IBRAAAA!
DERBIIII! LIVERPUL ARSENAL!!! KUTINJOO! MANEEE! CEMBRLEJN!!!!
Izmedju ostalog, grafika mi se svidja. :D
 
Meni je grafika odvratna sa drečavim bojama

Poslato sa Huawei Honor 5X uz pomoć Tapatalka
 
Meni je grafika super. Ova nova nemačka platforma još ne radi preko DNS-ova, ali proradiće. 10€ mesečno, prvi mesec free
 
Makarenaaaaa kad ce arena 6 ? Veceras fali za multi [emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je na trojci, ali fali 6 za multi, pa posto makarena zna kad ce. Nek javi... Pozzz


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nema vremena, gleda ligu šampiona[emoji6]

Poslato negde iz svemira
 
Ne može da kuca sa ugovorima u rukama :)
 
Pa znam, ali fali 6, posto on zna i od poverenja je, molim ga da se javi i kaze kad ce ?!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno