Šta je novo?

TV prenosi

Meni isto uopšte ne radi bbc, nikakav player se ne pokreće. Sve sam podesio na smartdns, primarni italija, sekundarni mi je nemačka i sve je štiklirano da je nalog ok. Probao sam i da pauziram ad block, ne vredi.
 
Poslednja izmena:
ni unblock-us mi ne radi...izgleda da sam bas neuk, nije mi jasno, mnogo stvari sam instalirao ranije, vlc streamove, HotSpot shield itd. Ovde uputstvo ne moze biti prostije ali ne vredi.
 
Ako nema playera (ni play dugmeta) a podešen je DNS kako treba onda 99% da ti browser (Chrome pogotovo) blokira Adobe Flash plugin.
 
da, skoro sigurno je u tome problem
 
Dal neko daje pregled prethodnog dana na Olimpijskim igrama u Riu ? Kratak pregled sa svih borilista, ko je sve uzeo medalju u raznim sportovima i slicno...trazio sam po youtube al nema

RTS je to nekad imao..sa akcentom na " nekad "

Evo npr. nocas je pao jos jedan svetski rekord u plivanju, a RTS to ni da napomene, a kamoli da da neki snimak sa plivanja...udarili po reprizama Novaka, kosarkasica, pa basket Spanija-Hrvatska, pa odbojka Rusija-Kuba...shvatam ja da je akcenat dat na nasim sportistima al Olimpijske igre nisu samo basket i odbojka
 
Isključim ja adobe flash plugin i opet ne radi tako da nije to. Recimo kod nemaca mi izbaci player ali napise da lokacija nije odgovarajuca. Nebitno, gledam rts, a ostalo preko ace playera sta mi treba.
 
Poslednja izmena:
Takodje ni ja nikako ne mogu da podesim da radi. Iskljucivao adblock, menjao brovser, ne vredi.

Zlajo, gde si nasao rts preko acestreama? Daj link!

Sent from my TCL S720
 
Poslednja izmena:
Takodje ni ja nikako ne mogu da podesim da radi. Iskljucivao adblock, menjao brovser, ne vredi.

Zlajo, gde si nasao rts preko acestreama? Daj link!

Sent from my TCL S720

Ne, rts HD imam na kablu, a na acestreamu gledam prenose sa stranih kanala...spanci, arapi, englezi...
 
Jao da,nisam dobro procitao,bas sam se zacudio da rts ima na acestreamu.
 
Isključim ja adobe flash plugin i opet ne radi tako da nije to. Recimo kod nemaca mi izbaci player ali napise da lokacija nije odgovarajuca. Nebitno, gledam rts, a ostalo preko ace playera sta mi treba.

Pa jesi li se registrovao na unblock? Ako jesi da ti se nije promenila ip? Ako jeste onda moraš i nju da registruješ
EDIT: sad vidim da ti je sve ok sa tog SS-a. I kada klikneš na live šta se desi?
 
Poslednja izmena:
E odlicno!A i kvalitet slike nije los,nije bas HD ali kakvih ima ovaj je zlato!!!Hvala!
 
Kako nalazite kanale na Ace Stream-u?
 
Pa jesi li se registrovao na unblock? Ako jesi da ti se nije promenila ip? Ako jeste onda moraš i nju da registruješ
EDIT: sad vidim da ti je sve ok sa tog SS-a. I kada klikneš na live šta se desi?

Desi se ono sto sam postavio na slici, cak ne pokrene ni player nikakav. S obzirom da meni nista ne radi ja ne znam da li bbc prenosi live sve ono sto je izlistano u live guide-u ili samo ono sto je oznaceno sa play dugmetom, ali cak i kada na to udjem izbaci mi this content doesn't seem to be working. Ne mogu ni na unblock-u da podesim, nikako nece da pregura preko drugog koraka podesavanja Configure your device, iako sam cak i onu aplikaciju instalirao koja sama sve podesava.
 
Ma nece,kao ni kod mene,sve sam pokusao,sa tim sto kod mene kad kliknem na BBC,samo me vrati na "my account" gde je sve zeleno stiklirano!!!
 
Uopšte ti ne treba accoun na BBC-u. Treba ti samo na dns nalogu.
Uostalom ako neće BBC gledaj odavde, tu su ti svi kanali poređani lepo
http://tvplayer.com/channels/
 
Ma ne,vrati me na my account na smart dns.

A ovi novi kanali,ovaj link,mi kaze da nisam u Engleskoj.:) Normalno posto sam obrisao ona podesavanja za dns.Mada kako su nasi sportisti poceli na olimpijadi...uskoro nece imati sta da se gleda.
 
Meni sad uopšte nije jasno šta si ti svo vreme radio?
kako može da te vrati na acc dnsa ako si na bbc sajtu, tu nešto debelo ne valja.
A tv player naravno radi samo sa dnsom, vrati podešavanja, idi na svoj acc, registuj mail i ip adresu pa probaj
 
Kada sam na smart dns,i idem na kanale,pa izaberem bbc i kada kliknem na njega,on me baci na my account,tu na dns-u!Ja i ne stignem do bbc sajta,jel cim kliknem na njega,vrati me na my acc.
 
Pa crni ti, kucaj u browseru bbc, što bi išao preko tog linka?
 
Ti ides na bbc preko smart dns, ne kucas tu. Kad namestis smart dns, onda ''van njega'' udji na bbc. Kao kad bi usao ovde na forumu.
 
Pa crni ti, kucaj u browseru bbc, što bi išao preko tog linka?

Crni ja,zato sto mi je potpuno logicno da odatle idem da trazim ono sto hocu.!Cak sam mislio da u stvari mora da se preko tog sajta ide na te kanale.Mada nema to veze,u stvari.Sad sam ponovo sve podesio,restartovao komp,i opet nece!!!Niti preko smart dns-kanala,niti preko browsera kada kucam bbc sport.Potpuno je svejedno.U oba slucaja me baci na smart dns sajt,i to na my account stranu!

Medjutim,preko ove stranice koju si postavio TV Player,radi ko podmazano!!!!!!!!!!!!:dSvi kanali,komplet rade!!!E sad u cemu je fora,sto onako-nece,a ovako-hoce,ne znam,ali tako je!!!!Hvala ti!!!!:D
 
Ja mogu 100x da podesavam i restartujem, moja realnost je ova slika :D

nope.png
 
E bedak!A bas sam se obradovao sto mi je proradilo,rekoh sad ce i tebi da proradi.Jel si stavio Nemacku kao primarni a Italiju kao sekundarni?

Kazem ti,juce sam pobrisao sve i taman resio da batalim,kad danas renne postavi ovaj link.Rekoh aj jos jednom....i eto!:d
 
Vidim da si na chrome-u,probaj FF ili Edge ili IE,ako vec nisi.
 
Pretpostavljam da kod vas kod kojih radi, ove ip adrese Nemacke i Italije stoje ovamo kada se otvore informacije o DNS-u na modemu? Evo kod mene ne.

3.png
 
Nazad
Vrh Dno