Šta je novo?

TV prenosi

Ne znam zašto se uopšte negde regovati.
Ekstenzije poput Hola, uvek ti daju za dž proxy potrebne države.
 
Ne znam zašto se uopšte negde regovati.
Ekstenzije poput Hola, uvek ti daju za dž proxy potrebne države.
Pa recimo Hola ne radi na smart tv, plus ne radi sa gomilom sajtova, pa onda sve ostalo...
 
Da li je moguće da neki ljudi i dalje nisu svesni da Hola koristi njihove kompove za DDoS napade??
 
20:45 Fulham - Newcastle SK1/HD

M2 Note
 
Cestitam Jokanu na pobedi.
 
Jedino sto sam nasao od kanala (za acestream) sto prenose olimpijadu je BBC1,ali oni vise idu na kriket,ragbi itd.Jel ima neki krsten kanal da prenosi nesto sto je vise nama blisko,tipa kosarka,vaterpolo tenis?Kad je bilo evropsko prvenstvo u fudbalu,bilo je milion HD kanala,a sada za olimpijadu-skoro nista!
 
Odradi ono što je renne pominjao sa smartdns-om. Ima free trial 2 nedelje, taman dok traje OI. Radi i bbc i kanadska televizija recimo. Odlična slika plus prenose maltene sve živo.
 
Pa normalno da piše drugačije kad su u pitanju 2 potpuno različita SmartDNS "provajdera"/servisa, svaki ima svoje servere na nekoj adresi.
Ovaj drugi ti samo nudi izbor nekoliko različitih servera i biraš najbliži tebi da bi kao radilo što bolje. Kad uneseš DNS najbližeg servera/najbliže države sa te liste, moraš da odradiš "validaciju" tvoje IP adrese na:
https://www.smartdnsproxy.com/MyAccount

Znači moraš da posetiš njihov sajt, loguješ se na nalog i onda klik na validate da bi dodali tvoju trenutnu IP adresu među one kojima je dozvoljen pristup tim njihovim DNS serverima. Ako imaš ADSL/VDL i pukne ti konekcija (= promeni ti se IP adresa) onda pri svakoj promeni IP adrese moraš da ponovo odradiš validaciju.
 
Poslednja izmena:
Ja sam izabrao Nemačku za primary a Italiju za secondary i radi kao podmazano. To sa smartdns, dok je sa unblockus umelo često da bufferuje.
 
Ehhh,hvala ti na objasnjenju.U uputstvu su ova oba linka stavljena jedan do drugog,pa sam mislio da treba na oba ici.To me je i bunilo.

Mada evo sve sam uradio po ovom uputstvu-https://support.unblock-us.com/customer/portal/articles/2031343?_ga=1.83169748.351659923.1470507720

Mislim nema tu veliko ni sta uraditi,sve do detalja sam podesio i restartovao komp i ovako to izgleda:

Screenshot - 6_8_2016.png

Ali kad odem u "channels" i izaberem na primer BBC Sport,


Screenshot - 6_8_2016 002.png


i tamo sam napravio acc,ne da mi nikakav "live" prenos,stalno dole u levom uglu pise "Waiting for check unblock-us" i tako stoji i ne mrda.Sta da menjam,sta da podesavam,jel ovako ne radi ocigledno.
 
Da,sad sam odradio sve kao Darkko,i radi,rade programi,jedino BBC Sport (koji u stvari naj vise i trazim) ne radi!!!Kada ga kliknem,samo me vrati na "My Account"

Screenshot - 7_8_2016.png

Jel kod vas radi BBC Sport?
 
Radi bez problema. Juče je bilo preko 60 live prenosa
 
Drugari, može li samo link do svih tih kanala na BBC.com? Ili sam ja blesav pa ne umem da nađem to na njihovom sajtu... Sredio sam lako smartdnsproxy, al' koje vi kanale gledate?

Hvala.
 
Pih,mislio sam da ce mozda od jutros da proradi,ali -nece.Kada kliknem na BBC on me samo vrati na My account!A sve je zeleno i stiklirano,kao sve je OK!Ne vredi vracam se na AceStream,tamo bar nesto radi.
 
Pozdrav svima, nekad su postojali u toku dana olimpijski pregledi gde vidiš u svim sportovima ko je osvojio medalju i još neke najzanimljivije događaje(bilo ih je nekoliko u toku dana). da li to više nema ili naši to ne puštaju.. Inače, hvala Renneu na korsnim savetima i drugim ljudima koji daju fore i fazone da se isprati olimpijada pošto rts iz mog ugla to jadno radi
 
Aha... Mene je bunilo to što na nekim eventovima piše da su live, a kad pustim imaju ograničeno trajanje (npr 2 sata i 10 min)... To su verovatno snimci završenih ali iz nekog razloga nisu sklonili LIVE dugme... Videćemo može li da se prati streljaštvo sada u 2, nadam se da može.
 
Poslednja izmena:
Hvala ti,ali nece,kada kliknem opet me samo baci na "my account" i tako u krug.

Jel ima jos neki sajt kao ova dva,pa da probam i tamo,mozda bude radilo.

A na onom forumu parapsihopatologija sam se registrovao,ali ne mogu nista da uradim,kaze "nemam prava" jedino kad se izlogujem,mogu bar da citam sta drugi pisu.
Nije ti još admin odobrio učešće na ppp

Def nešto ne radiš kako treba
 
Da li je moguće da mi nemamo ni jednog krštenog voditelja na RTS-u, a
da ti se ne okrene utroba kada kreneš da ga slušaš.

Hoće li doći do te smene sportskih novinara tamo više,
majko mila Kovinjalo, hej Kovinjalo, samo sam stavio mute, užas!
 
koji si nik odabrao, da ubrzam proces?
 
Meni radi ali na oba servisa ponekad baferuje ali ništa strašno da kvari gledanje.
 
Upravo provalih ako je aktivan AdblockPlus da neće da se pokrene player... Možda neko naiđe na taj problem na bbc.com :)
 
Nazad
Vrh Dno