Šta je novo?

TV prenosi

Preko BIG TV, to jest aplikacije za Samsung tv Smart IPTV, gledam u jednom paketu sve programe, arena sve, sport klub sve i svi programi iz bivše yu za samo 7 eura mesečno, to jest za 19e 3 meseca.

Huawei Mediapad X2 7.0
 
Jel ima tako nesto za LG ? :D
 
Sto se tice smart televizora, može se gledati samo na samsung ili LG smart tv, a može takodje i na laptop, tablet... Kako prvi put označio to ti je to...
I da, nema nikakav ugovor itd, kad platiš imas da gledas, kad ne platiš nemas, kako ti je volja... Uplate idu preko PayPal

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Ranije je Arena prenosila ove kupove a SK PL. Da se sad nije okrenula situacija?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Koje kupove? Arena je prenosila Liga kup, i sada će ga prenositi.
Komjuniti šild, ili ti super kup je uvek prenosio SK, to je jedan paket
 
Ko nema SK mogao je juce da gleda Zvezdu i preko Youtuba
 
Kako mi, koji nemamo mogućnost SSB kablovske televizije, da gledamo SK ? Koja je najeftinija/najbolja opcija ??
 
I mene to interesuje, mada me zanimaju pretezno englezi moze i strana televizija.

Sent from my m2 using Tapatalk
 
Pisah već već, ne čitate, imam sve programe iz bivše sfrj, sve od sport klub i sve od arena, i mnoštvo drugih programa, kvalitet slike je skroz ok. U pitanju je bigtv, mesečno 7e, 3 meseca 19,50e ili 6 meseci 37e,bez ikakve ugovorne obaveze, uplata ide isključivo preko PayPal. Mogućnost gledanja je preko smart tv, za sad samo Samsung i LG, takodje može i laptop, tablet i mobilni, pri registraciji vas pita na kom uređaju želite gledati. Da ovde ne bih reklamirao javno, koga interesuje, neka se javi na pp, licno njihove usluge koristim još od septembra 2015,i ja sam prezadovoljan.
Evo i koji kanali programi su na listi, i verujte svi rade, ja koristim samo ove naše programe bez nemačkih sa sky sports itd

7494bfea1762776eab09e3b9e07afb5e.jpg

edef3fca7ca5f9ac86532a5941c7c0b5.jpg


Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jesu li SK i Arene u HD? I koči li slika kad je neki gledaniji događaj? Te IPTV platforme od 7Eura su sličnog kvaliteta.


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Kod mene za sada nikad nije ništa zakocilo, radi sve ok skroz, piše hd ali nije to bas hd snimak, ali je slika skroz ok kvaliteta,.

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Arena je neophodna za ligu sampiona i dobr utakmice tzv malih sampionata koje ne preuzme sk. Oly -pao, dinamo-hajduk
 
Još uvek je lakše pronaći za dž ceo paket Arena Sport nego SK.
Tako da ne bi bio problem i da je Premijeršip na Areni.
Fudbalski komentatori su bolji na SK, zato je i bolje da je EPL ostala i dalje tu.
Ima onaj programčić koji su uradili pre nekoliko godina momci sa SF.
Radi i dalje, već par godina.
To je zapravo web tv mtstv, slika nije neki kvalitet, mada je ok kad se gleda na kompu ili laptopu.
 
@nickpop

Kakav je to program ? Kako se zove ?
 
Web TV SF forum
 
Jel može neko da ostavi link do stranice ovde, ili da mi pošalje na PP? Ja ne mogu da nađem.
 
Našao sam i ja to :), ali na tom sajtu ne mogu da nađem taj Web TV.
 
Guglajte
Kod:
WebTV_0.3
i snaćićete se već nekako.
 
Jel zna neko da li ima negde taj iptv sport paket ali da je stvarno HD a ne ovo sto se nudi svuda za ~10€ manje vise na mesecnom nivou.

Moze i strani ali da je provereno dobar kvalitet, cena nije problem (naravno da je razumna).
 
Teško da ima
 
10 dana me nije bilo, posetio sam Grčku, i vratim se - ne mogu da verujem da se još uvek ne zna ko će prenositi PL... Ili se zna? Al' zvanično, a ne brisane poruke, makarone sa sirom, teletabisi s mesom i ostalo...
 
Za sad je jedino sigurno da Championship i Community Shield idu na SK-u.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Sve utakmice Zvezde u Ligi sampiona su isle na Sport klubu, a TV prenos sa Marakane koji su oni radili u svojoj produkciji je bio lose odradjen. Najvise smeta sto centralna kamera (koja se koristi u najvecem delu prenosa) ima skokovite pokrete i ocigledno je da kamerman lose usmerava kadar jer se slika trese, nije mirna.
Deluje da se prenos radi sa nekom amaterskom opremom na nivou sos kanala, a mislim da bi neki normalan kamerman resio problem i da bi utisak bio mnogo bolji.
 
U akciji sredjivanja stadiona Zvezde radi se sredjivanje pozicije za centralnu kameru, kao i postavljanje kamere na 16 metara i postavljanje pozicije za centralnu kameru na istoku...valjda ce posle toga biti malo bolje
 
Za sad je jedino sigurno da Championship i Community Shield idu na SK-u.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока

I EPL, i Škoti i Holanđani, Danci, Austrijanci, Rusi, nemački kup, turski kup, košarka...
 
Sve utakmice Zvezde u Ligi sampiona su isle na Sport klubu, a TV prenos sa Marakane koji su oni radili u svojoj produkciji je bio lose odradjen. Najvise smeta sto centralna kamera (koja se koristi u najvecem delu prenosa) ima skokovite pokrete i ocigledno je da kamerman lose usmerava kadar jer se slika trese, nije mirna.
Deluje da se prenos radi sa nekom amaterskom opremom na nivou sos kanala, a mislim da bi neki normalan kamerman resio problem i da bi utisak bio mnogo bolji.

Mislim da sportklub i nema neku opremu za prenose već iznajmljuje po potrebi. S obzirom da je u prenosu korišćena superslomo kamera a takvu u Srbiji jedino ima RTS, pretpostavljam da je ceo prenos radila ekipa RTS-a.
 
Nazad
Vrh Dno