Šta je novo?

TV prenosi

Da li je realno da raspali rts ne prenosi ni jednu utakmicu danas kosarkaskog turnira iz Ria?
 
Da li je realno da raspali rts ne prenosi ni jednu utakmicu danas kosarkaskog turnira iz Ria?
Nemaju kad jer ritmička gimnastika ulazi u nikad pakleniju završnicu a i jahanje je pri kraju pa valja i to ispratiti jer ne može Rale Simić ili onaj mentol što prenosi vaterpolo da budu istovremeno na 2 mesta.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ваљда се укључују пред поноћ у једну и после она наша.
 
@renne cudo ih jos nijesi skolovao da se okrenu sat tv-u :)

Sent from my MX5 using Tapatalk
 
Trebalo bi da sve utakmicu idu na bein sports kanalima.
 
Samo na Bain u idu?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Nemaju kad jer ritmička gimnastika ulazi u nikad pakleniju završnicu a i jahanje je pri kraju pa valja i to ispratiti jer ne može Rale Simić ili onaj mentol što prenosi vaterpolo da budu istovremeno na 2 mesta.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Strasno. Ja sam pre neko vece cekao finale tenisa, 10 minuta se odjavljuje gimnastika, zahvaljuje se strucnim konsultatima, i nijednog trenutka se ne najavljuje sledeci dogadjaj u prenosu. Onda ide 10 minuta reklama, i tek onda kada zapocne dogadjaj vidimo sta ce se prenositi. Uzas. Ukinuti RTS, da barem znamo da ga nema, jer bi svaka druga televizija bolje prenosila od njih.
 
Jel zna neko gde ce da bude basket sad u pola 8? Mislim na satelitske kanale. I jedno podpitanje, gde mogu te informacije da se nadju online? Neki sajt kao liveonsat mozda, posto na njemu nema za basket.
 
Jel zna neko gde ce da bude basket sad u pola 8? Mislim na satelitske kanale. I jedno podpitanje, gde mogu te informacije da se nadju online? Neki sajt kao liveonsat mozda, posto na njemu nema za basket.

Kod:
http://www.getyourfixtures.com/all/fixtures/today/olympics
kdJ5JFx.jpg
 
Poslednja izmena:
^^ Ide na RTSu trenutno košarka.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Иду преноси на RTS HD, вероватно се није знало ко и када игра па није било ни најаве. Важно да се опљуцну. ;) Ови ми нису били занимљиви, мораће да буду много добри да би се квалификовали да играју против наших. ;)
 
Čuj, često bez najave ubacuju kadrove sa drugih takmičenja, neretko i bez nekog rezona, onaj fail od juče gde izveštač upada u kadar i simulira plivanje ne bih komentarisao, ko je video- video :D
Sve u svemu, na momente sve to deluje poluamaterski...
 
Ljudi hitno je, ima li se gdje gledati vaterpolo veceras Hrv-Srb?

poslano s mobitela
 
Neće mi krastavac, ali hvala u svakom sl.

poslano s mobitela
 
Guglaj rts livestream...radi sada probao.

Sent from my RN3 Pro
 
Ko se nadao Arenama u HD na Polarisu ništa od toga, pošto od novog satelita nema ništa, kao što sam i pisao mesecima unazad.
 
Jao nek neko upuca ovog Banjca sa Eurosport-a. Ima umrem od njega dok ne stignem da odem do banke i uplatim evriće da mogu opet da platim mesec dana Eurosport Player kao za vreme trajanja Roland Garros-a.
 
Na SBB na dosta kanala mozes da biras jezik, izaberes engleski umesto srpskog i nema nervoze.
 
Ne može na D3i, što je ono što ja imam i koristim. Postoje opcije za biranje primarnog i sekundarnog jezika kao na D3 ali sam Eurosport stream na D3i očigledno ne sadrži engleski audio track (ili je eventualno problem što je audio jezik "undefined").

I da ima engleski opet im je tradicionalno očajan odabir mečeva (u stilu na Eurosport 1 trke/biciklizam/šta god, na Eurosport 2 ženski tenis dok istovremeno igraju Federer, Nadal i kompanija) pa bez Eurosport Player-a nema gledaš šta te zanima.
 
Nazad
Vrh Dno