Šta je novo?

TV prenosi

Baš si siguran u to? Od 1. do 7. marta ove godine u redovnom delu sezone odigrano je npr. 49 utakmica.

https://www.basketball-reference.com/leagues/NBA_2019_games-march.html

Svaki tim će u redovnom delu sezone 2019-20 odigrati 82 utakmice, a ima ih 30. Pošto svaku utakmicu igraju dva tima to je ukupno 1230 utakmica. Da igraju godinu dana bez ikakve pauze i da uopšte ne postoji plejof to bi opet prosečno bilo 23,6 utakmica nedeljno.

Ja sam brojo raspored za prve 2 sedmice nove sezone i tamo je u 7 dana po 14 utakmica.
 
Ne razumem ovo za nba tv, kakve ta tv ima veze sa arenama ili mts? Jel to mts ima u ponudi nba tv kanal?
 
Biće poseban NBA kanal.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Da, znaci planiraju da ubace i NBA TV (onaj američki) u njihove pakete. Nije loše..
 
Prošle sezone je O2.TV prenosila utakmice domaće i italijanske lige.
Da li neko ima informaciju da li će prenositi utakmice i u novoj sezoni?
 
Oće, ako bude opet protesta subotom [emoji38]

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Bolje da nema prenosa nego sa ovim kvalitetom slike kao večeras.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
O2 preuzima prenose od Arene, sifra Telekom-Drzava
 
sa ovim kvalitetom slike

Šta nije bilo u redu, imao sam nekih obaveza pa nisam gledao prenos na O2? Inače super da prenose, ne moraju strimovi da se love.

Arena sport realizuje prenos, O2 preuzima. Na Areninom YouTubeu izgleda pristojna HD slika (stoji da je 720p).

 
Zamisli SOS kanal u HD-u :D
 
Negde procitah da O2 i Prva prelaze takodje u HD uskoro.
 
Bilo je i vreme. Bas im je losa slika za vreme prenosa.
 
O2 će i ove sezone prenositi ABA ligu počinju već sa super kupom. Takođe biće Seria A domaći fudbal, a biće i NBA prenosa. Odlično za nas što smo na SBB
Da li ce prenositi sve utakmice Aba lige ili samo one bitne, tipa derbi utakmice, play off i slicno? [emoji4]
Bolje da nema prenosa nego sa ovim kvalitetom slike kao večeras.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
Kvalitet je ocajan ali bolje ista nego nista. [emoji4]
 
Samo ponešto će prenositi, ono što im Arena prepusti
 
Ništa nije zvanično najavljeno
 
Rts je mesecima najavljivao prelazak oba programa u HD,Pink par dana,ovi ce samonda krenu bez najave
 
Kada počinje Nova Sport?
Čitam da će prenositi premier ligu, NFL, evroligu, evrokup. ..

Sent from my moto g(6) using Tapatalk
 
Kada počinje Nova Sport?
Čitam da će prenositi premier ligu, NFL, evroligu, evrokup. ..

Sent from my moto g(6) using Tapatalk
И биће ексклузивни канал СББ-а. А све дотичне спортове и онако имаш на СК каналима.

Послато са MI 6X помоћу Тапатока
 
Reprezentaciju su skinuli sa Sport kluba otkako se pojavila Nova S.
Pretpostavljam da će i svi ti ekskluzivni prenosi koji pređu na Novu sport, takođe biti skinuti sa Sport kluba.

Uglavnom, ako neko bude hteo da gleda utakmice reprezentacije ili derbi Premijer lige, moraće da gleda Novu sport.

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka
 
Reprezentaciju su skinuli sa Sport kluba otkako se pojavila Nova S.
Pretpostavljam da će i svi ti ekskluzivni prenosi koji pređu na Novu sport, takođe biti skinuti sa Sport kluba.

Uglavnom, ako neko bude hteo da gleda utakmice reprezentacije ili derbi Premijer lige, moraće da gleda Novu sport.

Poslato sa WAS-LX1A pomoću Tapatoka

Kao i utakmice Zvezde u Euroleague i Partizana u Eurocup.
 
Reprezentacija Srbije biće i dalje na Nova S...u principu mnogo buke ni oko čega...ko ima SBB/Telemach/Total TV, taj će imati Nova Sport isto kao što ima i SK kanale i Nova S. Ova odluka o uvođenju Nova Sport je usmerna prevashodno na korisnike Supernova u Srbiji i MTEL-a u BIH jer oni neće imati ovaj novi kanal iako imaju SK paket, znači izlišna je više svaka priča korisnika SBB-a i njegovih ''ćerki'' kompanija zašto ovako, zašto onako, kada će ti korisnici imati ovu Nova Sport televiziju isto kao što i do sada sve ove godine imaju SK kanale.
 
To onda znaci da Supernova ima jos dugo prava na SK kanale.Da im ugovor istice brzo ne bi pravili nov kanal. Kad kazem Supernova mislim na sve bivske kablovske operatere koje je Telekom kupio.
 
Bolja i jasnija slika i ton je na Sport klub kanalima. Nova S je slabija, slabiji je signal, slabije izgleda utakmica na Novoj S u odnosu na Sport klub.
 
Ili će da obogate ovaj svoj porodični paket van mreže njime.Pa da kao takav paket bude i u ponudi i za druge operatere.
 
Nazad
Vrh Dno