Šta je novo?

TV prenosi

Na tv programu od sk1, pise samo fudbal, kvalifikacije.. ne piše koji mec. Na svim drugim sk kanalima pise i koji mec prenose. Jedino to možda malo mi ostavlja sumnju da će prenositi i na sk1, mada ne vidim potrebu, kad već svako ko ima sbb, tj. Sk, imaće i novu s... Ako već hoće da pipularizuju tu novu tv, onda nek idu do kraja..
 
Ne verujem da ce biti prenos na Sk,jer su rekli da ide repriza od 22:30h. Mada sto ti kazes,ostaje nam neka nada da se predomisle...

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Voleo bih da bude na SK, ali mislim da će na SK 1 da puste prenos utakmice Crna Gora - Engleska. Jedino ta utakmica nigde nije raspoređena.
 
Poslednja izmena:
Nisam bio u pravu, dobro je. Na SK 1 Portugal - Srbija.
 
Хм, нашао неки стриминг СК1 и иду монтенегрини и енглези. Нешто не налазим наше.
 
Иде наравно на СК 1, а на Нова С иде исти стрим са пар секунди кашњења. Исти и коментатор.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Cini mi se da je slika bolja na Sk1,barem na d3i.
 
Ljudi jel zna neko sajt za prenos fudbala preko acestream linkova ? Reddit je imao do skoro ali je ukinut a bas je bio koristan :d
 
Kucaj footybite to je stara reddit ekipa
 
Možda nije pravo mesto, ali da pokušam:
postoji li neko rešenje za onaj "loop" pri gledanju IPTV .m3u lista preko Chromecast-a? Znam da npr. VLC to može da prezupči na telefonu ili na kompu, ali preko Chromecast-a strim jednostavno stane nakon otprilike minut...
 
Па не може и јаре и паре.
Мислим, може, али треба знања.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Dobro de, super je to što vi imate "znanje" i "znate prave ljude" ali to nije odgovor na moje pitanje
 
Као што написах. Чим мораш луп да користиш, тражи другу листу.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
kako se snalazite sa ,,novom S ,, kako idu na zivce sa prenosima pa to ti je da poludis.... sport klubovi neke krseve od utakmica prenose,Srbija nigde na vidiku...
 
Ima na kodiju radi odlično [emoji3526] balkan green

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Srbija igra atomski fudbal, greota propustiti

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ne znam da li je pravo mesto, ako nije nek me neko uputi gde bih ovo mogao pitati.

Elem, koristio sam u prošlosti razne IPTV liste preko Smart IPTV aplikacije na LG tvu. Iako sam bio manje više zadovoljan njima prestao sam ih koristiti jer mi je drugar dao nalog za MTS GO, tako da sam time dobio 99% onoga što mi treba a to su ArenaSport kanali. Jedino ono što me užasno nervira je što iz nekog razloga kad se ekran laptopa castuje na tv stream ne radi (ne verujem da je problem do laptopa jer inače odlično funkcioniše, mislim da je MTS tu na neki način umešao prste), radi samo preko HDMI kabela. Tako da sam odlučio da se možda ponovo okrenem nekoj listi jer mi je zamorno bahtati se sa hdmi kablovima, pa kupovati bežičnog miša itd.

Da li postoji neka playlista (naravno plaćena) koja ima veći FPS/bitrate? Ne razumem se baš u to kako se signal prosleđuje preko interneta, i skroz mi je normalno da slika ne može biti identična kao na Total TV satelitu koji imam. Ali isto tako imam EON smart tv aplikaciju na istom TVu i slika je tamo skoro ista kao na Totalu, sa zakašnjenjem od 20ak sekundi.

Na svakoj listi je zakašnjenje barem minut, i uvek je slika previše oštra, odnosno kako ja to vidim FPS nije dovoljno velik pa ne izgleda dobro kao na EONu/Totalu. To me do te granice nervira da sam na ivici da uzmem MTS Sat, ali zaista me ubija činjenica da ću morati stavljati još jedan tanjir na kuću i provlačiti još jedan kabel skroz do prostorije gde je tv.
 
Zamorno ti je baktanje sa HDMI kablom, a kao krajnju alternativu razmatraš stavljanje još jednog tanjira na kuću i provlačenje još jednog kabla skroz do prostorije gde ti je tv?!?
 
Zamorno ti je baktanje sa HDMI kablom, a kao krajnju alternativu razmatraš stavljanje još jednog tanjira na kuću i provlačenje još jednog kabla skroz do prostorije gde ti je tv?!?

Znam da zvuči glupo ali meni tih minut kašnjenja i nestabilnost (čak i mts go aplikacije) predstavlja problem.. Prosto ništa nije kao kad upališ tv i sve kontrolišeš na daljinski, zato sam i pitao da li postoje tako neke liste..
 
Dosta sam istraživao i isprobavao iptv liste, što besplatne, što plaćene, i nisam uspeo da nađem neku da ne kasni, da ne prekida, ili to što kažeš premali fps pa je zamorno gledati. Bukvalno svaka je imala neku manu.
 
Рећи ћу само ТВВиет.
Јесте скупа, али врхунски ради.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Imas i opciju da ggledas Arene preko dvb t2 mreze,doduse u sd formatu.
 
Svaka IPTV lista kasni. Kasni i kablovska u odnosu na zemaljsku i satelitsku. Najbrži su kanali na dvbt2 a odmah zatim satelitski kanali. Postoje i izuzeci ali ovo je generalno pravilo.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Potrebno je da se potpiše ugovor sa mts-om za servis antena plus ,uz naknadu od 599 din mesečno i radiće :D
 
Naravno ako ti tv podrzava dvb t2 onda uzmes karticu i svr preko kednog daljinca. Trebace ti i nekakva antena,akonsi na dobrom polozaju moze i sobna. Ja recimo koristim parve zice za dvb t2. Ako ti tv nema dvbt2 onda trazi stb.
 
Naravno ako ti tv podrzava dvb t2 onda uzmes karticu i svr preko kednog daljinca. Trebace ti i nekakva antena,akonsi na dobrom polozaju moze i sobna. Ja recimo koristim parve zice za dvb t2. Ako ti tv nema dvbt2 onda trazi stb.

Kako bi ocenio tu ArenuSport u SD ako imaš tu uslugu? Da li je "gledljiva" odnosno kad se gleda utakmica da li je moguće prepoznati sve na terenu? Za konkretan primer bih uzeo SK 4,5,6... na SBBu koji nisu HD, ali opet mi deluju kao prihvatljiv SD kad gledam neku utakmicu.
 
Nazad
Vrh Dno