Šta je novo?

PS3 - pomoć pri izboru, ili možda ipak PS4

Ok, ne ide se na ps4.
Deca zaradila 200e i to je to. Ps3.
 
Da nije malo mnogo 180e? Preko oglasa su 100-120, obicno sa ponekom igrom..
 
Složili smo se da je mnogo, tražimo dalje...
 
Sve zavisi sta ti je bitno u konzoli i da li si mozda toliki fan da zelis da sakupljas originale ili ne :)

Ja sam se npr opredelio za najnoviju verziju super slim nechipovane konzole zbog ovih cinjenica (koje bi mozda mogao i ti da se zapitas, pa bi znao koju konzolu da uzmes):
- Da li su ti bitni trofeji (achievementi u igrama)?
- Da li zelis da igras/chatujes/sudelujes sa drugarima preko PSN mreze?
- Da li volis ekskluzive i da li bi ti znacilo da imas kolekciju original igara sa PS3?

Ako se setim jos nekih pitanja koji bi ti olaksali izbor, ubacicu ih. :)
 
Evo mene opet.
Prošli put je kupljen ps3, korisnici vrlo zadovoljni.
Sad mi treba ps4 - gde je najpovoljniji i koji je aktuelan model/bundle?
 
Pa zavisi gde kupujes, a bundle-ova imas koje hoces.. Ako kupujes na KP, imas dva proverena prodavca koja mogu da ti preporucim. Najpopularniji je Slim model, sad da li ces klot, ili sa dva kontrolera, igrama itd, zavisi od tebe i cene do koje ides.
 
Preporuči :)
I napiši okvirno cene.
 
A pdv ništa? :)
 
@Jaksa

Ako ti je u planu Slim verzija jedan savet - uzmi u startu 1tb. Ja sam uzeo verziju sa 500gb i bice knap, tako da vec razmatram da do kraja godine ubacim ili 2tb ili 1TB sshd (posto vidim da su Seagate 2,5" cheap as f...)
 
Ček bre, nemam pojma ni da slim postoji :) U mom svetu postoji ps3 debeljko i slim :)
Sutra ću da proučavam a na pp šaljite linkove.

1TB - zapamćeno, hvala.
 
A jel uzimao neko od beogradskih prodavaca?
 
Pa ako ima neki ko je korektan sa cenom i ponudom, sto da ne, ali Games i ostali, ni radnju da im pogledas ne zasluzuju.
 
Cene su manje više iste, u BG malo skuplje nego u SU. Završeno je ovo :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno