Šta je novo?

Vredi li razlike?

Zulu 92

Slavan
Učlanjen(a)
10.01.2008
Poruke
3,670
Poena
420
Poslednja izmena:
Hvala, ali ima li kakva alternativa sa portovima napred? :) To je i glavni razlog zbog kog menjam kuciste iz potpisa.
 
Koji портови ти требају напред, а ово MS-I их нема?
 
Usb portovi. Kod MS-a su sa gornje strane. Mada gledam sad, u odnosu na moje kuciste (koje takodje ima USB portove sa gornje strane) pomereni su skroz napred, pa mi mozda ne bi ni smetalo. Svidja mi se kuciste dosta, samo jos da nadjem tacne dimenzije.
 
За те паре бољег кућишта нема.
Тако да ти препоручујем да ако је икако могуће ово "углавиш" у сто, него да идеш на нешто слабијег квалитета само због прортова који су тачно са предње стране. :)
 
Hvala, sad cu proveriti u temi da li su ove dimenzije tacno sto sam nasao. 23cm sirina, a sirina stola (tj. dela za kuciste) je 23,5cm :D
 
Jeсте та ширина.
 
Bice knap, ali kad nema sa strane ventove nema ni veze :) Hvala ti, 99% uzimam ovo sutra :)
 
Нема на чему.

Ја када сам први пут чуо за ово кућиште био сам скептичан, али оно је стварно екстра урађено, поготово за ценовни ранг ком припада.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
 
Pa i meni je malo MS-i, ali nemam nista protiv da eksperimentisem. Prevagnulo mi je to sto ima izolaciju, a za ove pare nisam nasao nijedno sa njom.
 
Pozdrav, izvinjavam se što malo kradem temu :) , ali je slična dilema u kojoj se nalazim.

I ja sam u potrazi za kućištem koje bi stalo u moj sto, koji nažalost ima prostor širok samo 22cm, i u koje ne može da stane MS Industrial Black Widow široko 23cm (na koje sam još ranije bacio oko), a ni neko drugo pristojnije kućište.

Da li postoji neko kućište približnog odnosa cena-kvalitet koje je uže od 22cm i ima portove napred ili pozicionirano kao na Black Widowu, ili da se ipak odlučim za varijantu gde bi novo kućište stajalo van tog mog stola, što je opcija koja je izvodljiva, ako je baš neophodno?
 
Evo uzeo sam danas BW i zaista je odlicno. Imas slike u temi o ovom kucistu. Iskreno prostora koliko nudi zaista neverovatno. Kvalitetan lim, zavrsni detalji onako, ali za te pare sumnjam da moze bolje. Izolacija je odlicna, same pohvale. Ne vetri kao moje prethodno kuciste, ali to sam i ocekivao. Sve u svemu, zadovoljan sam.
 
Видео сам слике, драго ми је да си задовољан. :)
 
Nazad
Vrh Dno