Šta je novo?

LBRY Credits [LBC]

ovo je ******, ne postoji nikakva kontrola. Nema confirmed i unconfirmed coina, nemas predstavu sta se desava, nema koliko si iskopao u 24h...
 
evo vec se promenio dashboard...

nego mi cudno....u transakcijama mi stoji,od sinoc do jutros jedva 5-6 novcica... i sad za pola sata dva puta po 2.5, tako nesto... nemoguce da sam za pola sata skupio kao za celu noc...

ustvari evo slika,da ne nagadjam
Screenshot_5.jpg
 
Nesto slabo ovo ide. Ajde za ove koji kopaju od juče. Koliko imate koina po karti?

P.S

Na Dashbordu se ne vidi Worker -- Hashrate -- Difficulty stanje. Jos uvek se na Dashboardu ne vidi LBC confirmed i uncofirmed. Još uvek nema podataka o iskopanim koinima u poslednjih 24h. Lose su ovo odradili krastavac.
 
Poslednja izmena:
sta mozemo da imamo kad smo zrtvovali pola dana kopanja dok je vecina gledala da li ce nabiti pul minimalnu potrebnu snagu confirmacije tek idu imam 20 coina za 8 i po sati sve je ok
 
ovo je ******, ne postoji nikakva kontrola. Nema confirmed i unconfirmed coina, nemas predstavu sta se desava, nema koliko si iskopao u 24h...

razgovaram sa vlasnikom pula ubacice

ljudi kazite predloge uputicu mu ....polll luck je dobar za sad samo treba jos snage sve srbi na poolu
 
pool luck razara kako je dobar,tako je bio dobar i na eteru...sve to sto je space predlozio,confirmed i unconfirmed,koliko si iskopao za 24h
 
razgovaram sa vlasnikom pula ubacice

ljudi kazite predloge uputicu mu ....polll luck je dobar za sad samo treba jos snage sve srbi na poolu

Neka ubaci:
LBC confirmed na Dashboardu (vidim da je ubacio, ali nema podataka)
LBC uncofirmed na Dashboardu (vidim da je ubacio, ali nema podataka)
Poslednjih 24h po danima koliko je iskopano koina (Earning)
Na dashboaru neka stoje infomracije Worker Hashrate Difficulty (vidim da je ubacio, ali nema podataka)
 
ma pise ti tamo konstantna snaga oko 1gh. Za 100blokova imacu 80coina manje smanjenje sharova u procentima u odnosu na ukupan broj sharova a posto dolazi jos nove snage neka bude 50-60 za ovih 8 i po sati dobro je. Vise cemo imati nego ostali do ovog momenta jer smo rizikovali prosta matematika...Imas na edit account pise ti trenutna zarada confirmaciju koja je prosla a u transactions i uncorfimed prakticno sve pise ako je kozmetika problem zalite se tamo

edit: ostaje fiksno ovde nema promene nagrade za ove vec iskopane coine znaci ovi sto su kopali od sinoc imaju malo vise do sada evo konkretno moje zarade do sada
Last Hour 0.00000000 0.00000000 0.00000000 0.00000000 0.00000000 0.00000000
Last Day 79.77663177 0.00000000 0.00000000 0.00000000 0.00000000 0.00000000
Last Week 79.77663177 0.00000000 0.00000000 0.00000000 0.00000000 0.00000000
Last Month 79.77663177
 
Poslednja izmena:
Izgleda da je sve sređeno, mada su kod mene još 0 u balance
 
Update predlog,

Bio bi odlično kad bi iz uncofirmed, to confirmet sve bilo rešeno za 1h, ne da se čeka 6-8 sati.
 
Update predlog,

Bio bi odlično kad bi iz uncofirmed, to confirmet sve bilo rešeno za 1h, ne da se čeka 6-8 sati.

to nema veze sa ovim pulom stisni statistics blocks videces 120 blokova se ceka za konfirmaciju tako je na svakom pulu za ovaj coin

@pmf predlozi da se jasno vidi net hashrate ispod pool hashrate npr.
 
Poslednja izmena:
evo 3x380 143mhs, pusteno pre tacno 10 sati

Screenshot_6.jpg


kad se setim da sam pre 2 dana za 5 sati uzeo 20 coina :D
 
to nema veze sa ovim pulom stisni statistics blocks videces 120 blokova se ceka za konfirmaciju tako je na svakom pulu za ovaj coin

@pmf predlozi da se jasno vidi net hashrate ispod pool hashrate npr.

predlozi na engleskom od sad hehehe mrzi me da se sad razmisljam dal sam pogresio vreme pravopis na eng lol


offline je trenutno ,mozda i spava cele noci je bio budan ko i ja ...mail na koji mozete da ga kontaktirate [email protected] ali off je vec nekih sat vremena ne odgovara na chat
 
Poslednja izmena:
jbt stranci nemaju pojma kako se ovo kopa ne sirite setovanja van foruma na stranim forumima nikako ako zajasu ode diff u nebo :)
 
dajem mu jos jedan dan,posle tog ode i diff(gore) i cena(dole)...


bolji luck trenutno a i do sad je uvek bio korektan pita ako imamo dosta snage da kopamo eth na njemu dace privatni server z nas serbistance hehehe
 
Nazad
Vrh Dno