Šta je novo?

LBRY Credits [LBC]

hvala ali ovo nije izbildovan ili sam ja nesto puko ozbiljno???
 
ok ali jeste svi izbildovali sebi ili postoji vec bildovan za win koji se lepo koristi? aaaa skontao..pukao sam :)
 
Poslednja izmena:
4h stoji u unconfirmed
 
Evo da prijavim meni 280x daju oko 67mh na 14.12 driverima, 7950 oko 55mh isti driveri...elpida memorija 280x mora da ide na g3
 
Koji klokovi za 67mh?
 
Da li neko ima slucaj da mu iste karte pod win10 i pod win7 daju trugacije?
U win7 msi 380 4g daje 49, a u win10 daje samo 35...probao na vise masina.

Driveri 15.12

980/1500
 
Poslednja izmena:
win 10 64b r9 380 4gb 55 mh/s; r9 280 3gb 44mh/s -I 17 na svaki drugi intensity bacaju manje
 
Ja sam imao istu poruku, iskljucenu vga u biosu ali je ipak bio instaliran intel gpu driver. Dok sam kopao eth/exp sve je bilo ok. Kad sam prebacio na lbry danas imao sam tvoju poruku. Pokrenuo sam ddu, ne iz safe moda jer sam pristupao preka team viewera, izabrao intel i odradio uninstall sa restartom i sprecavanjem ponovne instalacije intel drivera. Nakon toga mi je sve radilo ok stim sto sam instalirao kompletan 15.12 crimson. OS mi je win10 64bit

To je bilo mmicu mu :)
Nikad nisam svesno install Intela ali eto :)
Hvala, promrdalo je nekako, ne svidja mi se bas ali ne mogu vise :)
 
Ala je diff explodirao, kad se nalozila masa, kao da dele 200 e...:D
Zna li neko za ove mailove, kada ce biti isplata i na koji nacin?
 
Oprezno sa raznim minerima jer meni (ovako nešto prvi put do sada) osvanulo upozorenje MBAM..
Pogledajte prilog 204297
Da se citiram i opet upozorim jer posle instaliranja i pokretanja miner-a (sa dna @zeljko-vog posta- ispod njegovog upozorenja) jutros po pokretanju win dobijem i ovo:
2016-07-11_065412.png

Zato, ko kopa na kućnom kompu nek' bude oprezan šta pokreće ;)
 
Mislim da si to zakačio preko nečeg drugoga, ne preko sgminer.exe fajla, takoreći oduvek je kod u cg i sgminerima prepoznavan kao pretnja
 
Na KIS ne prijavljuje nista...
 
propast,treba grafike pakovati u kutije i prodati,jedva da ima za kiflu i jogurt :)
 
Nazad
Vrh Dno